امتیاز موضوع:
  • 31 رای - 2.87 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکر از زحمات ادمین عزیز
اااااااااااا .......... مبارکه مبارکه .... از طرف ما خیلی تبریک بگو گیسو جون ....
ایشالله کنار هم 1000000000000000 سالگی رو جشن بگیرین ....

1 (111)1 (111)1 (111)1 (111)1 (111)
پاسخ }
بابا ادمین
ایشالا 120000000000000ساله شی از فسیل و نفتت استفاده کنیمhihgaglaf(1782)
پاسخ }
آقاي ادمين تولدتون مبارك
Flowerysmile
همسر منم متولد فروردين ماهه1 (49)
ان شالله با گيسو جون زندگي خوب و خوشي داشته باشيد و هميشه هميشه خوشبخت باشيد.1 (111)
همه آباد نشینان ز خرابی ترسند
من خرابت شدم و دم به دم آبادترم
پاسخ }
سلام پیشاپیش تولدتون مبارک آقای ادمین.واقعا شما و گیسو جون واسه ما خیلی زحمت میکشید تا یه محیطی به این امنی و پر باری بوجود بیارید.این انجمن تنها سایتی هست که برای من قابل اطمینان هست.
پاسخ }
مرسی دوست جونا ولی منظورم از این ماه ماه آینده بود
24 ماه بعد
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
پاسخ }
اونمواقع هم باز تبریک میگیم گیسو جان ... خیالی نیست ...
حالا پیشاپیش اینا رو داشته باشین تا ماه بعد ... Flowerysmile
پاسخ }
آره گیسو جونم واقعا خیالی نیست.ما که بجز این تشکرها و تبریکها کاری از دستمون بر نمیاد در قبال زحمات شما و ادمین جان.(1782)Flowerysmile
پاسخ }
سلام....گیسو جونم و ادمین محترم.Flowerysmile....واقعا بهتون تبریک میگم با این مدیریت خوب و جدی که توی این سایت دارید...روزای اول که عضو شده بودم جدی بودنتون توی اسپم نذاشتن یا درست بودن تاپیک ها و رعایت قوانین سایت برام عجیب بود..ولی وقتی رفتم سایتهای دیگه یه سر زدم دیدم هی وای من عجب در هم بر همن...بدو بدو باز اومدم همینجاrunning توی این سایت هر چیو که میخوام راحت پیدا میکنم...لازم نیست 4،5 صفحه اسپم رو بخونم تا به جوابم برسم...و این یعنی مدیریت خوب شما زوج موفقFlowerysmileمرسیییییییییییWavesmileWavesmile
فروش دستبند ،نیم ست،انگشتر در سایت زرتاج با تخفیف برای خانوم گلا1 (49)
در اینستاگرام با نام zartaaj فالو کنید:
وایبر،واتس اپ به 09372377986
پاسخ }
سلام جناب آدمین و گیسوی عزیز منم به نوبه خودم از سایت بسیار متنوعتون تشکر میکنم خیلی چیزای مفیدی از سایتتون یاد گرفتم بابت همه زحمتایی که برای دوستان خانم گل میکشید ممنونم
پاسخ }
سلام وخسته نباشيد به شما زوج هنرمند و باكفايت Wavesmile براتون سلامتي وشادكامي آرزومندم Flowerysmile
هروقت يادم مي آيد كه تو از رگ گردن به من نزديكتري آرام ميشوم .
پاسخ }