امتیاز موضوع:
  • 31 رای - 2.87 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکر از زحمات ادمین عزیز
ولی به نظر من چت روم بودنش به انجمن لطمه میزنه کل هواس میره به چت روم راستش و بخوایین من چند وقته ترک چت کردم به جاش خانوم گل رو جایگزین کردم که کلی هم تو زندگیم بهم کمک میکنه و اینجا هم چت روم نباشه بهتره البته این نظر شخصی منه و توقع ندارم که اجرا هم بشه شایدم من جنبه چت روم رو ندارمDunnof

وقتی سکوت خدا را در برابر عبادتت دیدی،نگو خدا با من قهر است.
او به تمام کائنات فرمان سکوت داده،تا حرف دل تو را بشنود.پس حرف دلت را بگو....

پاسخ }
(۲۲-۰۳-۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ ق.ظ)Galaxy نوشته:  چت روم آزمایشیه عزیزم.قرار نیست دائمی باشه

بله مرسی
پاسخ }
سلام یه عالمه تشکر و سپاس برای آدمین عزیز و گیسو جون
1 (111) 1 (111) 1 (111)
توروخدا ببخشید اگه گاهی ما کاربرا باعث زحمت بیشتر شما عزیزان میشیمHanghead
انشالله همیشه موفق و سربلند باشین و سلامت...
FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
پاسخ }
باتشکر وسپاس فراوان اززحمات شما آقای ادمین وگیسو جان

با خسته نباشی من که خیلی ازعضویتم در انجمن راضیم وهر فرصتی که پیش بیاد اول باید به انجمن سری بزنم بعد به کارهایی دیگم برسم چقدر تبلیغ خانم گل رو برا دوستام کردم خیلی ها شون عضو شدند

اللهم الرزقتی شفاعة الحسین، یوم الورود
و ثبت لی قدم صدق
عندک مع الحسین
و اصحاب الحسین
الذین بذلوا مهجهم دون الحسین علیه السلام
پاسخ }
اینجا نگاهم؛ تفکرم و نگرشمو نسبت به زندگی خیلی عوض کرد.خیلی چیزای خوبی یاد گرفتم
سپاس..........

عجیب شباهتی داشتی با دریا؛
دریا نیز غرقش که می شوی پس ات می زند …!
پاسخ }
سلام واقعا از زحمات بیدریغ شما سپازگزارم .
پاسخ }
مسئوليت زاده توانايي نيست ، زاده آگاهي است و زاده انسان بودن

سپاس بیکران از شما 1 (235)
[عکس: 20120709084031_.jpg]
آنچه با سخاوت بدهي، به تو باز خواهد گشت
صبح روشن از شب تاريک سر مي زند
پاسخ }
WavesmileWavesmileعرض ادب و احترام وتشکر 1 (111)1 (111)
خدا جونم ازت ممنونم جوجم الان 18 ماهشه ازت ممنونم
پاسخ }
من هم خیلی ازتون ممنونم از وقتی که با اینجا آشنا شدم خیلی چیزا یاد گرفتم خیلی دوستای خوب وهمدل پیدا کردم وخیلی از احساس تنهاییم کم شده من قبلا خیلی وب گردی میکردم وشاید روزی 6 ساعت تو نت میچرخیدم اما بدون هدف هر چیزی توجهم را جلب میکرد سرچ میکردم وبقول معروف از این شاخه به اون شاخه میپریدم تا اینکه تصمیم گرفتم این عادت را ترک کنم وهمون وقت با اینجا آشنا شدم الان شاید روزی 1 ساعت یا کمتر پای نت هستم وفقط میام اینجا .چون فکر میکنم هر چیزی که لازم دارم هست وسایت واقعا خوب وجامعیه
گیسو جون امیدوارم شما همسرت همیشه شاد وسربلند وموفق باشیدFlowerysmile
پاسخ }
منم تشکر میکنم واقعا زحمت میکشین 1 (111)
امیدوارم روز به روز خانوم گل بهتر و بهتر بشه ومشکلی از بابت خانوم گل نداشته باشین yess
منم کاربر خوبی باشم.hShake
منم مثه سیلور رز عزیز بودم هر جا میرفتم وآخر سر حتی از خودم نمی پرسیدم امروز چی یاد گرفتم.Boredsmiley
اما از وقتی که اومدم خانوم گل اطلاعاتم از هر جهت بالا رفته.Connie
همینطور چیزهایی که یاد گرفتم و احتیاج داشتم روتونستم درست کنم .هرکس هم میپرسه از کجا یاد گرفتی میگم خانوم گل Bathtimeاوایل چیزی نمی گفتن اما حالا میگن تو هم کشتی مارو با این خانوم گلتhih
همیشه این واسم سوال بود که عشق چیه ؟
اما حالا با محمدم به زیباترین جواب رسیدم
Dan

پاسخ }