امتیاز موضوع:
  • 31 رای - 2.87 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکر از زحمات ادمین عزیز
منم مثل دوستان دیگه. همه ی گفتنی هارو گفتن . پس فقط میگم تشکر و براتون آرزوی موفقیت، سلامتی و خوشبختی دارمFlowerysmile
پاسخ }
1 (111)1 (111)1 (111)1 (111)1 (111)1 (111)1 (111)1 (111)
منم به نوبه خودم اززحمات ادمين عزيزوگيسو جون تشكروقدر داني مي كنم (1782)
[عکس: 8d8a23fd6082.gif]
می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه ؟ لبخندی که بی اراده رو لبهای یک عاشق نقش می بنده تا در نهایت سکوت فریاد بزنه : دوستت دارم
پاسخ }
سلام وخسته نباشید به جناب ادمین وگیسوی نازنین.
بی شک این سایت یکی ازموفق ترین وپربارترین مطالب روبه اشتراک گذاشته.من از بچگی عاشقه هنر بودم ولی متاسفانه به دلیله خیلی از مسایل نشدهنربخوتم.سایت شما منو با دنیایی که آرزوشو داشتم آشنا کرد.
شاید کاربر فعالی نباشم ولی باعشق مطالب هنریتون به ذهن میسپارم و اجراشون میکنم.ازتون خواهش میکنم سالیات سال به روند بهبود ورشد این سایت ادامه بدید.
نن میخوام دخترمو طوری بزرگ کنم تا یکی از سرشناس ترین هنرمندان ایرانی والبته سایت شما باشه.
دوستتون دارم شما لذت بخش ترین لحظاتو برای من وتودلی عزیزم بوجود آوردید.
پرواز را به خاطر بسپار..........پرنده مردنیست!!!!!![/size][/i][/b]
پاسخ }
Flowerysmileباسلام خدمت شما عزیزانFlowerysmile
منم به نوبه ی خودم ازشمانهایت تشکررودارم وخیلی خیلی خوشحالم که یکی از کاربران سایت فوق العادتون هستم
بدون اغراق میگم بهترین لحظات عمرم توی این 3 4 ماهی که باخانوم گل بودم گذشت
گیسوجون وجناب ادمین امیدوارم بتونم قدردان تلاش های فراوان وشبانه روزی شما باشم
خجالت میکشم ازاینکه اینقدر دیر برای تشکر از شما عزیزان اقدام کردم
امیدوارم همیشه سالم وتندرست باشیدوسالهای سال با خوشبختی در کنار هم زندگی کنیدFlowerysmile
[عکس: 20141228104441_713.jpg]
پاسخ }
سلام....

من همیشه از قافله عقبم شرمنده خواستم بیام به ادمین مهربون بگم واقعا ممنونم از این سایت واقعا محشره خیلیییییییییی چیزا از خانوم گلا یاد گرفتم و با کمال احترام از ایشون تشکر میکنم
پاسخ }
جناب ادمين و گيسو جون منم از هر دو شما عزيزان تشكرميكنم كه محيطي به اين خوبي و مفيد و سالم بوجود اورديد.من تو اين چند روز كه عضو اينجا شدم خيلي چيزايي كه ارزوي يادگيريشونو داشتم رو ياد گرفتم.اميدوارم روز بروز شادتر و موفق تر باشيد1 (111)
روزگارت بر مراد روزهایت شاد شاد
آسمانت بی غبار سهم چشمانت بهار
قلبت از هر غصه دور بزم عشقت پر سرور
بخت و تقدیرت قشنگ عمر شیرینت بلند
سرنوشتت تابناک جسم و روحت پاک پاک
دیدگانت از همیشه شادتر شهر قلبت زنده و آبادتر
غصه هایت دم به دم ای مهربان در گذرگاه زمان بربادتر
پاسخ }
منم از قافله عقب موندم هم از آقا آدمین وهم از گیسوجان بابت همه زحمتهاو تلاششون ممنونم واقعا محیط جذابی داره و همه باهم صمیمی و خوبن ..خوبیش به اینه اکثرا خانما هستن و امنیتی که سایت داره خیال همه رو راحت کرده مخصوصا همسرامون .
من توی بیشتر سایتها عضو هستم ولی توی هیچکدام فعالییتی ندارم کلا این سایت و بخاطر قالب ظاهری که داره دوست دارم بقیه سایت ها که میرم همون صفحه اول که میاد انگارکه سر گودالی و همه چیز ته گودال قرار داره نمیدونم زود حوصلم سر میره اول از همه میخوام هیچوقت نمای ظاهری یا همون قالب سایت رو عوض نکنید.
ببخشید ها جسارت میکنم بازم ممنونFlowerysmileFlowerysmile
مرا کسی نساخت ، خدا ساخت . نه آنچنان که کسی می خواست ، که من کس نداشتم . کسم خدا بود ، کس بی کسان.
[عکس: 20121115213258_11.jpg]
پاسخ }
منم تو این چند وقته که عضو شدم واقعا عاشق این سایتمو من بی هنر که هیچی بلد نبودم کلی اینجا چیزای خوب یاد گرفتمو به بقیه هم یاد میدم
از ادمین و همینطور گیسوی عزیز خیلی خیلی تشکر میکنم به خاطر این همه زحمتو این سایت خیلی خیلی خوبشون
مقسیییییییییی ConfettiConfettiConfettiConfettiConfetti
بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو
پاسخ }
آقای ادمین و گیسو جون تشکر بابت زحماتتونFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
"ﺩﺭ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺯﻥ یک ﺍﺛﺮ ﻫﻨﺮﯾﺴﺖ ﺷﮑّﯽ
ﻧﯿﺴﺖ.....
ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺑﻪﻃﻮﺭ ﮐﻠّﯽ یک ﺍﺛﺮ ﻫﻨﺮﯾﺴﺖ....
ﺑﻪﺷﺮﻃﯽ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻧﯿﺖ ﺭﺍ ﻗﺪﺭ ﺑﺪﺍﻧﺪ ﻭ
ﻧﮕﻬﺶ ﺩﺍﺭﺩ"
ﺳﯿﻤﯿﻦ ﺩﺍﻧﺸﻮﺭ

پاسخ }
خداقوت واقعا از زحماتتون سپاسگذارم.1 (111)
کنار حوصله ام بمان !! نباشی دلم که هیچ !! دنیا هم تنگ میشود . . .
پاسخ }