امتیاز موضوع:
  • 31 رای - 2.87 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکر از زحمات ادمین عزیز
گیسو جون
آقا عادل عزیز

من هم بنوبه خودم از بابت زحماتی که شما عزیزان در طول یکسال برای این سایت و رفاه کاربران عزیز متحمل شدید نهایت تشکر و قدردانی را نموده و سالی سرشار از سلامتی -موفقیت و نیکبختی و پربار شدن هرچه بیشتر سایت "خانوم گل"آرزومیکنم

پاینده باشیدFlowerysmile
فرمان دادم تا بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک سپارند تا اجزای بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد.

کوروش کبیر
پاسخ }
سلام ، ادمین و گیس.ی عزیز از زحمت های شما متشکرم ، پیشاپیش سال نو رو بهتون تبریک میگم امیدوارم در کنار اعضای خانواده سالی خوب، خوش، پر پول و پر برکت داشته باشید
[عکس: 1a98fd0t2ye2a.png][/img]
پاسخ }
با سلام و خسته نیاشی
آقای ادمین و بانو گیسو با تشکر از راه اندازی این انجمن می دونم که خیلی زخمت و دلواپسی داره و پیشاپیش این عید نوروز باستانی را به شما و تمامی اعضای این انجمن تبریک گفته و ارزوی سلامتی و خوشبختی و برکت فراوان در مال و زندگی را برای همه عزیزان دارم .FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
اگر میخواهید دشمنان خود را تنبیه کنید به دوستان خود محبت کنید.
پاسخ }
گیسوی عزیز و اقای ادمین بابت تمام زحمتهایی که در طول یک سال و اندی برای خانوم گل و خانومگلیها کشیدین ازتون نهایت تشکر را داریم پیشاپیش هم سال نو را بهتون تبریک گفته امیدوارم سال خوب و پربرکتی برایتان باشد سال نو مبارکFlowerysmileFlowerysmile
اگر انسان با گذشت کوچک می شد خداوند این قدر بزرگ نبود
پاسخ }
گیسو جان و آقای عادل واقعاً از زحماتتون ممنونم.Flowerysmile
واقعاً وقتی فکرشو می کنم که یه سایت با این همههههههههههههههههههههه کاربر رو چطور میشه مدیریت کرد سرگیجه میگیرم.ahhha
واقعاً خسته نباشید. واسه همین زحمات شبانه روزی شماست که تا حالا سایت به این جامعی و کاملی و مرتبی ندیدم.
گاهـی دلـم زندگــی می خــواهد...
پاسخ }
گيس طلا و ادمين خان از زحمتاي كه در اين مدت براي سايت كشيدي با وجود مشكلات زياد اين مكان امن رو براي ما ايجاد كرديد كه با خيال راحت بتونيم دل مشغوليامونو اينجا با دوستامون در ميون بزاريم كمال تشكر رو دارم
از خدا براتون بهترين بهترينها رو ميخوام و اميدوارم در كنار هم زندگي خوب و خوشي رو داشته باشين FlowerysmileFlowerysmile
[عکس: fly290ns___.png]
پاسخ }
با سلام خدمت گيسو خانم و اقاي ادمين. از زحمتهاتون تشكر مي كنم واقعا محيط خوبيه و من اولين باريه كه تو همچين محيطي اينهمه راحت هستم. خوشبخت باشين و موفق براي همه عمر.FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
تو مرا یاد کنی یا نکنی
باورت گر بشود, گر نشود
حرفی نیست... اما..!
نفسم میگیرد در هوایی
که نفسهای تو نیست
پاسخ }
Heartshape21 (111)1 (111)1 (111)1 (111)1 (111)1 (111)Heartshape2
تنها بهانه زندگیم دوست داشتن توست
پاسخ }
واقعا سایت خوب و مفیدیه
از گیسو خانم عزیز و همسرشون متشکرم
براتون تا همیشه آرزوی موفقیت میکنم
1 (111)1 (111)1 (111)
باران تکراری نمیشود
هروقت بیاید دوست داشتنی است....
تو برای من بارانی
پاسخ }
با عرض سلام خدمت گيسو عزيز وجناب اقاي ادمين خسته نباشيد وپيشاپيش سال نو روتبريك ميگم 1 (111)1 (111)1 (111)
[عکس: 8d8a23fd6082.gif]
می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه ؟ لبخندی که بی اراده رو لبهای یک عاشق نقش می بنده تا در نهایت سکوت فریاد بزنه : دوستت دارم
پاسخ }