امتیاز موضوع:
  • 31 رای - 2.87 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکر از زحمات ادمین عزیز
سلام خدمت همه کاربرای گل خانوم گل

اینکه خدمت شما هستیم برای ما افتخاری هست

جای تشکر داره از زحمات تمام مدیرای فعال خانوم گل و ناظمین زحمتکش و کاربرای کوشا که با تلاش شون انجمن رو به اینجا رسوندن

همیشه انجمن رو پربار کردن و نظم رو به انجمن بخشیدن . تا جایی که من واقعا با وجود 2 ناظم ساعی و مدیران مون چند وقتی هست روزی یه بار فقط سر میزنم و پیام پاسخ میدم چون دیگه دغدغه ندارم بابت اسپمرها ، تبلیغات ، بی نظمی ، تاپیک های بی مورد و ..... که مدیون زحمات عزیزان هستم

از کاربرای محترم خانوم گل تشکر ویژه دارم که ما رو در حفظ و رشد صحیح انجمن و پیشبرد هدف ارتقای بار علمی و فرهنگی خانوم گل یاری می کنن . از کاربرایی که گرچه روزای اول شاید خطایی سر بزنه اما با آشنا شدن با دیدگاه خانوم گل با ما همسو میشن و بهمون کمک می کنن

خدمت همه تون سال نو رو پیشاپیش تبریک میگم و بهترین ها رو در سال 91 براتون آرزومندم و امیدوارم بتونیم همیشه خدمت شما باشیم

موفق باشین
پاسخ }
قبل از هرچیزی باید سال نو رو به همه کاربرا و مدیرا و ناظما و کاربرا و ... خلاصه همه تبریک بگم .... بعدشم از همتون تشکر کنم برا اداره کردن همچین انجمن زیبایی ..... Flowerysmile
پاسخ }
گیسو جونی و جناب آدمین از زحمات بی دریغتون واقعا سپاسگذارم و به خودم که عضو این سایت هستم میبالم . ممنونم از تمام زحمتاتتون .
و پیشاپیش سالی همراه با بهترین آرزوها , تندرستی , پر پول hih برای شما و تمام خانوم گلا ارزو دارم Flowerysmile
[عکس: hRvvp3.png]
پاسخ }
سلام
منم تشکر می کنم از زحمات گیسو جون و آقای ادمین چون واقعا ً زحمت می کشنFlowerysmile
خدایا
دلمو دست تو دادم دلمو آسمونی کن/ همیشه مهربون بودی دوباره مهربونی کن

پاسخ }
دستشون درد نکنه
خیلی زحمت کشیدن Confetti
چرا بیشتر ندادن (87)(87)

واقعا دستتون درد نکنهههههههه
کلی حال میکنم با سایتتون
گیسو جون از تو بیشتر ممنون ( دل ادمین بسوزه angelic )
همیشه اسم تو بوده اول و آخر حرفام
بس که اسم تورو خوندم بوی تو داره نفسهام
پاسخ }
من اینجارو خیلی دوست دارم
منم از آقای آدمین و گیسو جان تشکر میکنم
عیدتون مبارکFlowerysmileFlowerysmile
آمدن…
رفتن…
فراموش کردن…
چ زود گذشت آمدن و رفتنت و چ دیر میگذرد روزگار فراموش کردنت.
:::
چرافراموش نمیشوی؟!
یادمن راتنها بگذار…
بگذارنفسی تازه کندتازندگی کند
من داغونم …
.
پاسخ }
جناب ادمين خان و گيسو جون عزيز...از زحمات بي دريغ و نظم و انضباطي كه برقرار ميكنين واقعا تشكر و خسته نباشيد...اميدوارم سالي پر بار و بركت پيش رو داشته باشيد...پيشاپيش سال نو مبارك...1 (111)
الهي من در كلبه حقيرانه خود چيزي دارم كه تو در عرش كبريايي خود نداري.......
من چون تويي دارمو تو چون خودي نداري......
پاسخ }
جناب آدمين وگيسوي عزيز:
روزگارتان بهاري و لحظه هايتان پر از شكوفه باد.عيدتون مبارك1 (111)

ممنون از همه زحماتي كه واسه اين انجمن ميكشيد.خودم كه معتاد خانوم گل بودم هيچ,مامانم هم كم كم داره معتاد ميشه.hih
خيلي خيلي مرسيWavesmile

خدایا

در ۲ راهی زندگی ام

تابلوی راهت را محکم قرار بده

نکند که با نسیمی راهم را کج کنم . . .
پاسخ }
تشکر تشکر با اینکه همش یه ماهه عضو شدم ولی خیلی به اینجا عادت کردم یه جا که ادم احساس ارامش میکنه مرسی دوست جونیا بابت زحمتاتون
پاسخ }
ادمین گرامی و گیسوی عزیز از اینکه محیطی صمیمی و حرفه ای دراختیار ما قرار دادید، بی نهایت متشکریمFlowerysmile
امیدوارم سال 91 پر از موفقیتهای شغلی و مالی و پولیYum2 و شخصی و خانوادگی براتون باشهFlowerysmile
پاسخ }