تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکیل نشدن قلب جنین
سلام بچه ها.برای کسی پیش اومده توی بارداریش قلب جنین تشکیل نشده باشه؟
پاسخ }
(۲۱-۰۸-۱۳۹۳, ۰۱:۲۳ ب.ظ)شهریار نوشته:  سلام بچه ها.برای کسی پیش اومده توی بارداریش قلب جنین تشکیل نشده باشه؟
سلام خانومی...
این مساله تازگیا خیلی زیاد شده...نگرانی نداره...
فقط یه نکته...
خیلی برای این موضوع عجله نکنین...گاهی اوقات توی چند هفته اول قلب رو نشون نمیده...و دکترا میگن باید سقط بشه...اما اگه خدا بخواد ممکنه تشکیل بشه...
[عکس: sLSfp4.png]
پاسخ }
کار من از این حرفا گذشته عزیزم.امروز باید برم برای ساکشن سقطش کنمDash2
پاسخ }
(۲۱-۰۸-۱۳۹۳, ۰۱:۳۳ ب.ظ)شهریار نوشته:  کار من از این حرفا گذشته عزیزم.امروز باید برم برای ساکشن سقطش کنمDash2
خب انشاله به سلامتی باشه...منم یه سقط داشتم...البته توی دو ماهگی و خودبخودی...شما چند هفته ای؟؟؟؟؟؟
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
الان 10 هفتمه .شنیدم کسایی که اسپرم شوهراشون ضعیفه این اتفاق براشون میفته .برای شوهر منم ضعیفه برای همین میترسم دوباره تکرار شه
پاسخ }
(۲۱-۰۸-۱۳۹۳, ۰۱:۳۸ ب.ظ)شهریار نوشته:  الان 10 هفتمه .شنیدم کسایی که اسپرم شوهراشون ضعیفه این اتفاق براشون میفته .برای شوهر منم ضعیفه برای همین میترسم دوباره تکرار شه
این یکی رو نمیدونم...بهتره قبلش بری پیش یه دکتر طب سنتی که برای هر دوتون تقویتی بنویسه...
نمیدونم اعتقاد داری یانه...اما بنظر من این داروهای شیمیایی وارداتی خوب نیست که هیچ مزخرفه...
من خودم قبل بارداری سه ماه حدودا چهارمغز(مخلوط پسته و بادام و فندق و بادام زمینی )میخوردم...شوشو هم میخورد...تقویتی بود...
برای خودم تنها هم یه گیاهی به نام آمله تجویز کرد که اگه روزای پریود هر روز یه سرقاشق چایخوری بخوری انشاله ماه بعد بارداری میشی...اونم من یه بار خوردم و جواب گرفتم...البته نمیدونم اسپرم شوشو ضعیف بود یانه...
پاسخ }
راستی شما بهتره یه سوالی توی اتاق خانومهایی که میخوان باردار بشن هم بپرسین...اونا هم بعضیاشون تجربه دارن...
پاسخ }
نقل قول:این یکی رو نمیدونم...بهتره قبلش بری پیش یه دکتر طب سنتی که برای هر دوتون تقویتی بنویسه...
نمیدونم اعتقاد داری یانه...اما بنظر من این داروهای شیمیایی وارداتی خوب نیست که هیچ مزخرفه...
من خودم قبل بارداری سه ماه حدودا چهارمغز(مخلوط پسته و بادام و فندق و بادام زمینی )میخوردم...شوشو هم میخورد...تقویتی بود...
برای خودم تنها هم یه گیاهی به نام آمله تجویز کرد که اگه روزای پریود هر روز یه سرقاشق چایخوری بخوری انشاله ماه بعد بارداری میشی...اونم من یه بار خوردم و جواب گرفتم...البته نمیدونم اسپرم شوشو ضعیف بود یانه...
انشاا... نی نی شما به سلامتی به دنیا بیاد .منم دیگه این اتفاق برام نیفتهDreamyeyesf این دفعه اینکارهایی که گفتید انجام میدم
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۲۱-۰۸-۱۳۹۳, ۰۱:۵۳ ب.ظ)شهریار نوشته:  
نقل قول:این یکی رو نمیدونم...بهتره قبلش بری پیش یه دکتر طب سنتی که برای هر دوتون تقویتی بنویسه...
انشاا... نی نی شما به سلامتی به دنیا بیاد .منم دیگه این اتفاق برام نیفتهDreamyeyesf این دفعه اینکارهایی که گفتید انجام میدم
ممنون عزیزم...انشاله...اگه برین پیش یه دکتر که شما رو ببینه بهتره...البته نسخه ی منو توی همه کتابهای طب سنتی نوشته...ولی خب شاید برای شما و شوشو لازم باشه چیزای دیگه ای مصرف بشه...Flowerysmile
پاسخ }
اتفاقا الان زیر نظر یه دکتر هستم و شوهرم هم قبل از این که باردار شم دارو مصرف کرد ولی دنبال طب سنتی نبودم البته از عرق کاسنی و عسل هم غافل نبودم.مرسی از راهنمایی تون(1782)
پاسخ }