خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تفت انواع تخمه با ماکروویو

خانوم گل کدبانو

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 3009

ارسال: #1
تفت انواع تخمه با ماکروویو
سلام به همه خانم گلها شاید بعضی از خانم ها خودشون انواع تخمه رو توی خونه رو اجاق گاز میپزن یا به اصطلاح تفت میدن و خوب میدونید که کاره زمانبر و سختی هست و باید سر اجاق 5/1الی 2ساعت سرپا وایستین و مرتب هم بزنید تا تخمه هاتون بپزه و تازه مواظب باشین نسوزه منم این مشکلو داشتم .
همسرم قبل از عید تخم آفتابگردان و تخم کدو از هر کدوم 5 کیلو گرفته بود و از من خواست هر از گاهی کمی از اونهارو تفت بدم وتازه تازه آقا میل کنن .منم واقعیتش سختم بود 2ساعت سر اجاق وایستم از تنبلی زیاد نابغه شدم وبا خودم گفتم با ماکروویو امتحان کنم ببینم میشه تخمه هارو داخلش تفت داد یا نه دست به کار شدم وامتحان کردم و چه شد حالا اینجا دستورشو میزارم و مطمئنم به درد خیلی ازخانم گلها میخوره اینکارو امتحان کنید وبرام دعا کنید ممنون از همه.
مواد لازم:
تخمه به دلخواه
نشاسته 1ق م خ
آبلیمو 2ق غ خ
مقداری آب نمک درست کنید ونشاسته حل شده و آبلیو رو بهش اضافه کنید و با هم خوب مخلوطش کنید وتخمه هاتونو آغشته به این مواد کنید وسپس دوباره کمی نمک روشون بپاشید و در یه بشقاب بزرگ چینی بریزین و روی پایه بلند ماکروویو قرار دهید و با درجه micro 0/100 به مدت 2تا 6دقیقه قرار دهید هر 3دقیقه در ماکروویو رو باز کنید تخمه ها رو زیررو رو کنید دوباره درو ببندید واستارت رو بزنید وقتی هردو 6دقیقه تموم شد باپخت ترکیبی گریل و کانوکشن بمدت 6 دقیقه که
هر5/1دقیقه در ماکروویو را باز کنید وزیررو رو کنید ودوباره درشو ببندید و5/1 دقیقه دوم را ادامه بدید یکی از تخمه ها رو بخورید اگه پخته بود به 3دقیقه دوم نیاز نیست اگه نپخنه بود مرحله دومم ادامه بدید ولی خیلی مواظب باشید چون زود میسوزه .
Flowerysmile

[تصویر:  20120407231403_5.JPG]
[تصویر:  20120407231534_7.JPG]
[تصویر:  20120407231625_6.JPG]

[تصویر:  20120407235824_DSC05062.JPG]
امضای پارانزیم
مرا کسی نساخت ، خدا ساخت . نه آنچنان که کسی می خواست ، که من کس نداشتم . کسم خدا بود ، کس بی کسان.
[تصویر:  20121115213258_11.jpg]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳-۱۰-۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ عصر، توسط پارانزیم.)
۲۰-۱-۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ صبح
یافتن سپاس نقل قول
خانوم گل کدبانو

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 3009

ارسال: #2
RE: تفت انواع تخمه با ماکروویو
(۲۱-۴-۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ عصر)niloofar112233 نوشته شده توسط:  سلام من ماکروفر خریدم ولی هنوز ازش استفاده نکردم.این گریل و کانوکشن که گفتین تو همه ماکروفرا داره؟مال شما ماکروفر هست یا سلاردم؟مال من ماکروفر هست
سلام نیلوفر جون مدتی نبودم تازه اومدم ببخشید عزیزم
مال من ماکروویو LGهستش فکر کنم اکثرا داشته باشن خوب دکمه های روی دستگاهتو نگاه کن ببین هست یا نه؟
امضای پارانزیم
مرا کسی نساخت ، خدا ساخت . نه آنچنان که کسی می خواست ، که من کس نداشتم . کسم خدا بود ، کس بی کسان.
[تصویر:  20121115213258_11.jpg]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۲-۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ عصر، توسط elhaam.)
۱۷-۵-۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ صبح
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد