تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 16 رای - 2.88 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تقویت مژه
Restart-1 

این کرم برای تقویت و پرپشت شدن مژه ها ی شما که باعث زیبایی چشم هایتان میشوند بسیار مفید است آن را هر شب قبل از خواب روی مژه ها بمالید…

برای شما که مژه هایتان به هر دلیلی کم پشت و یا سست شده اند کرم ویژه ای را معرفی می کنیم که استفاده ی مرتب از آن می تواند در جهت تقویت آنها به شما کمک کند.

به این ترتیب که:
۲۰ گرم وازلین سفید خالص را به کمک حرارت ذوب کنید. سپس ۵ گرم روغن کرچک ، یک گرم شیره پوست سبز گردو و یک قطره اسانس لاواندا را ضمن هم زدن اضافه کنید و بعد بگذارید سرد شود. این کرم را برای تقویت مژه ها که باعث زیبایی چشم هایتان میشود هر شب قبل از خواب روی مژه ها بمالید.
در این مدت که بهتر است بین سه تا چهار هفته باشد از ریملهایی که واتر پروف یا ضد آب بوده و به سختی از مژه ها پاک میشوند استفاده نکنید و تنها از یک ریمل معمولی هنگام آرایش استفاده کنید.

منبع: seemorgh
[عکس: khanoom.gif]
پاسخ }
خانومی این مواد تو شهر ما بیدا نمیشه چیز دیگه ایی یرای رشد مزه هست اگه سراغ داری معرفی کنha
گریزانم از این مردم که با من به ظاهر همدم و یکرنگ هستند...

ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستند...

از این مردم که تا شعرم شنیدند به رویم چون گلی خوشبو شکفتند...

ولی آن دم که در خلوت نشستند مرا دیوانه‌ای بدنام گفتند....
پاسخ }
عزیزم کدوم شهری؟
همه مغازه هایی که مواد و داروهای گیاهی میفروشن هست یا از داروخونه میتونی گیر بیاری
بازم برات سرچ میکنم
پاسخ }
ما در جنوبی ترین فسمت ایران یا به قول دوستام تو اگزوز ایرانیم اسم شهرمون :لامردhihoof

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
خوش اومدی به خانوم گل Clap

عزیزم واسه تقویت مژه ها موادی وجود نداره که صددرصد تضمین رشد باشه
باید خودت از مژه ها مراقبت کنی تا نریزه
از ریمل ها وهمچنین مداد چشم تقلبی استفاده نکن
از مارک های معتبر استفاده کن
میتونی از داروخانه محلول تقویت مژه بگیری
اونا هم صد درصدی نیستن
پاسخ }
مرسی عزیزم از راهنمایی خوبتClap

پاسخ }
مرسی دوست عزیز از اطلاعاتت ممنون من خیلی از عکس انیمیشن امضات خوشم میاد خیلی ناز
راستی این مواد موقع خواب وارد چشم نمیشه من کلا هیچی نمیتونم بزنم حتی برای ابرو هم هرچی میزنم میره تو چشمم اصلا اطراف چشم نمیتونم بزنم
پاسخ }
عزیزم این موادو فقط به مژه هات بزن میتونی فرچه ریملی که استفاده نمی کنی و بشوری خوب، مثل اینکه داری به مژه هات ریمل می زنی نترس تو چشات نمی ره مگه اینکه زیاد بزنی
اگه هم که حساسیت داری استفاده نکن
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
تحقیقات من در اینترنتReading:دکتر پوست و مو میگفت محلول ریمل مژه ولی در دوران شیردهی ممنوعیت داشت سرچ کردم یکی میگفت اون زمانا رفته داروخونه قیمت 12ت اما من جدید سرچ کردم 28ت. اینا هم مفید بوده اما خودتون باید سرچ کنید چون یادم رفته دقیق مال ابرو بود یا مژه:قطره رزماری 2.گیاه خرگوشک خرید از عطاری روزی 3 بار لوسیون بتامتازون ... بگیر تا روغن فندق وفندق سوخته البته خودم فندق سوزوندم با پی بز که طبیعتش سرد بود قاطی کردم زدم مژهام چشام سرخ شد فکر کنم عفونت کرد:bebe: باز قطره استریل چشمی استفاده کردم angelic:راستی چای تازه دم هم با پنبه ،سرد که شد بزاری رو چشم هر شب رو هم دیده بودمReading
پاسخ }