خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 2.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تمیز کردن ساندویچ میکــر

وضعیت : آفلاین
مدال ها

تمیز کردن ساندویچ میکــر
سلام خانوم گل های عزیز...

من نمیدونم چه جوری باید ساندویچ میکرمو تمیز ِ تمیز کنم ... هر کاری میکنم بازم چربه ، واسه درست کردن اسنک مشکلی نداره اما میخوام کلوچه میکری درست کنم که نمیشه ... البته 5 سال ِ دارم ازش استفاده میکنم و بعد ازاین مدت دیگه یه لایه چربی روش بسته شده ... چی کار کنم کاملا تمیز بشه ؟ مرسی دوستای گلم Flowerysmile
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ صبح، توسط *asma.)
۲۴-۱-۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 362

ارسال: #2
RE: تمیز کردن ساندویچ میکــر
سلام.خانمی از بخارشو برای تمیز کردنش استفاده کردی؟مامانم برای تمیز کردن ماکروفر و اینجور چیزا از بخارشو استفاده میکنه(چون وقت تمیزکاری های مامانی خونه نیستم باشم هم تو آشپزخونه نیستم نمیدونم چه جوری)
امضای luna
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ
السَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ ، وَعَلٰى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَوْلادِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَصْحٰابِ الْحُسَيْن
عروس4شهریورم83
۲۴-۱-۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 49

ارسال: #3
سلام
منم یه مدت حسابی با تمیز کردن ساندویج سازم مشکل داشتم ، آخرش با یه محلول من درآوردی کارم راه افتاد یعنی راحتتر میتونم صفحات ساندویج سازو تمیز کنم به دو روش زیر:
1- نصف لیوان سرکه ی سفید + نصف لیوان آب+ نصف قاشق مایع ظرفشویی رو با هم قاطی میکنم و با یه اسکاج یا دستمال و این محلول صفحات ساندویج سازو تمیز میکنم و بعد آب کشی میکنم البته اگه میزان کثیفی معمولی باشه
2- یه لگن که صفحات به خوبی توش جا بشن رو انتخاب میکنم و توشو پر آب میکنم و یک لیوان سرکه ی سفید و دو قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی بهش اضافه میکنم بعد صفحاتو به مدت نیم ساعت توش میخوابونم بعد با یه اسکاج تو همون لگن میفتم به جونشون و بعد آب کشی میکنم اینجوری راحتتر تمیز میشن این مال مواقعیه که صفحات خیلی کثیف شده باشن

البته این محلول برای من یه معجون معجزه آساست که کلا وقتی ظروفم خیلی چرب بشن ازش استفاده میکنم
اینم بگم که این یه روش شخصیه و نمیدونم راه اصولی ترش چیه شما اگه راه بهتر و درستتر پیدا کردید به منم بگید
مرسی
۳۱-۵-۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از mamanbahar به دلیل این ارسال سپاس کرده.
مامان زینب کوچولو
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 19

از محلول پودر لبا شویی + الکل استفاده کن یکی از اشنا های ما یه خونه مستجری رفت که هودش 10 سانت چربی روش بود هر کاری می کرد پاک نمی ش محلول رو بش دادم گفت به راحتی پاک شده
امضای sahar5n
کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید . . .
۱۲-۸-۱۳۹۲, ۰۳:۱۴ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از sahar5n به دلیل این ارسال سپاس کرده.
مامان زینب کوچولو
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 186

ارسال: #5
سلام من برای تمیز کردن فر وساندویج میکرم از محلول جوش شیرین وسرکه سفید استفاده میکنم میزارم این محلول روی وسیله کمی بمونه بعد بااسکاج میکشم وبا دستمال خشک میکنم
۱۳-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ صبح
یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از نازیلا62 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mozhgan57, sahar5n

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 0

سلام خانوما من ساندویچ میکرم یه مدلیه که صفحه هاش جدا نمیشن از بدنه اش کسی می تونه راهنماییم کنه چه جوری باید تمیزش کنم
۵-۷-۱۳۹۴, ۰۳:۰۵ عصر
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد