تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تنظیم ترازوی دیجیتالی
سلام بچه ها ببخشید ولی ترازوی دیجیتالی چ جوری تنظیم کنم؟؟؟ 1 ساله خریدم هر وقت میرم روش ی چیزی نشون میده کمک کنید Dunnof
به امید لاغری Flowerysmile
پاسخ }
عزيزم بزارش يه جايي كه كاملا تراز باشه،ترجيحا كفف خونه،بعد با دستت روش ضربه بزن تا دوتا صفر بياد،همين
اكه بازم رقمهاي نجومي نشون داد يه بار باطري شو در بياي دوباره امتحان كن كلم
پاسخ }
(۲۰-۰۶-۱۳۹۳, ۰۷:۲۶ ب.ظ)ghazalehgh نوشته:  سلام بچه ها ببخشید ولی ترازوی دیجیتالی چ جوری تنظیم کنم؟؟؟ 1 ساله خریدم هر وقت میرم روش ی چیزی نشون میده کمک کنید Dunnof

سلام روی قالی یا موکت نباید وزن کنی روی موزاییک یا سرامیک بذارش مال ما هم اینجوره Flowerysmile
خدایا آن ده که به تو نزدیکم کند 83
پاسخ }
(۲۰-۰۶-۱۳۹۳, ۰۸:۵۶ ب.ظ)pinokiyo نوشته:  عزيزم بزارش يه جايي كه كاملا تراز باشه،ترجيحا كفف خونه،بعد با دستت روش ضربه بزن تا دوتا صفر بياد،همين
اكه بازم رقمهاي نجومي نشون داد يه بار باطري شو در بياي دوباره امتحان كن كلم

مرسی عزیزم امتحان میکنم باز خبر میدم hih (1782)
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۲۰-۰۶-۱۳۹۳, ۰۹:۰۳ ب.ظ)kentia نوشته:  
(۲۰-۰۶-۱۳۹۳, ۰۷:۲۶ ب.ظ)ghazalehgh نوشته:  سلام بچه ها ببخشید ولی ترازوی دیجیتالی چ جوری تنظیم کنم؟؟؟ 1 ساله خریدم هر وقت میرم روش ی چیزی نشون میده کمک کنید Dunnof

سلام روی قالی یا موکت نباید وزن کنی روی موزاییک یا سرامیک بذارش مال ما هم اینجوره Flowerysmile

من روی موکت میزارم پس بخاطر همینه angelic اگه تنظیم نباشه بازم روشن میشه ترازو؟
پاسخ }
آره روشن میشه ولی عدد دقیق نیست من یه بار گذاشتم رو قالی ده بیست کیلو تفاوت داشت fakfak
خدایا آن ده که به تو نزدیکم کند 83
پاسخ }
Wavesmileسلام گلم مال من تو پشتش دو تا دگمه داره که تنظیم میکنه یکی کیلوگرم به گرم با بر عکس ویکی روشن خاموش من 8ساله که دارم حتی باتری عوض نکردم میگن نوری وباتری ذخیره میکنه مارکشم UNiqUe گیلو150 وحتما موقع وزن کردن خودت روی موزایکیا روی سنگ fak قرار بده خیلی تفاوت میکنه

عمر کوتاست پس زندگی باید کرد
پاسخ }