خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 61 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ته چين مرغ با ماکروفر

مدیر بازنشسته

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 347

ارسال: #1
Package_favorite ته چين مرغ با ماکروفر
300 گرم برنج
800 گرم مرغ
1 پيمانه ماست
2 عدد تخم مرغ
1 قاشق چايخوري زعفران
به ميزان لازم نمك

برنج را آبکش مي کنيم مرغ را خرد مي کنيم و با چاقو قسمتهاي مختلف آنرا سوراخ مي کنيم و آغشته به 2 قاشق غذاخوري روغن و نمک مي کنيم و به مدت 20-17 دقيقه قدرت %80 در مايکروويو مي گذاريم در اين فاصله يکبار مرغ را پشت و رو مي کنيم سپس استخوانهاي مرغ را مي گيريم زعفران را در کمي آب جوش حل مي کنيم و با تخم مرغ و ماست مخلوط مي کنيم و برنج آبکش شده را به اين مايع اضافه مي کنيم.

سپس ظرف مسطحي را انتخاب کرده کف ظرف را چرب مي کنيم و نصف از مخلوط برنج را در ظرف مي ريزيم و با پشت قاشق صاف مي کنيم و روي آنرا با مرغ خرد شده مي پوشانيم و مجددا مابقي مخلوط برنج را روي مرغ مي ريزيم ظرف را با در پوش به مدت 15 دقيقه قدرت %60 در مايکروويو مي گذاريم.

سپس در ظرف را برداشته و روي برنج را آغشته به روغن و زعفران حل شده در آب جوش مي کنيم و ظرف را بدون در روي سه پايه به مدت 15-20 دقيقه با مايکرو %60 و گريل (کليد ترکيبي) قرار مي دهيم تا سطح برنج طلايي شود.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۸-۴-۱۳۹۰ ۰۸:۱۳ عصر، توسط Galaxy.)
۹-۱-۱۳۹۰, ۰۲:۰۶ عصر
یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از tanha28 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Atefe joon, m.n.nazemi
کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 7

RE: ته چين مرغ با ماکروفر
سلام خانومی
ممنون از دستورت... من یه بار درست کردم دقیقا عین لاستیک شدDunnof توی پیرکس درست کردم ... با کانوکشن باید درست کنم یا خود مایکرو؟
۱۸-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ صبح
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد