خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

توجه ( راهنمای استفاده از تاپیک های طراحی و نقاشی)

مدیر ارشد

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 11577

ارسال: #1
توجه ( راهنمای استفاده از تاپیک های طراحی و نقاشی)

کاربران محترم ....

سلام .وقت شما به خیر ...

خواهش میکنم به عناوین تاپیکهای زیر انجمن طراحی و نقاشی توجه فرمایید . من امشب تمام تاپیکها رو مرتب کردم و تغییر دادم ... الان برای نقاشی های خودتمون 1 تاپیک داریم ... برای سئوالات متفرقه در مورد نقاشی 1 تاپیک و برای طرح های نقاشی رنگ روغن و درخواست طرح هم تاپیکی اضافه کردم و کلیه طرح های موجود در قسمتهای فوق رو به اون منتقل کردم .... در ضمن در تاپیک اموزش رنگ روغن هم دیگر سئوال غیر مرتبط وجود نداره و همه به جای خودش انتقال یافت .... خواهش میکنم قبل از ارسال هر مطلب تاپیک مربوط به خودش را انتخاب کنید تا انسجام مطالب از بین نره .... باور کنید کار سختی بود ... فکر میکنم بیش از 3 ساعته که دارم مرتب میکنم . برای استفاده بهتر خودتون هم که شده مراعات کنید لطفا

در ضمن کسانی که در خواست اموزش طرح خاصی رو در نقاشی رنگ روغن دارند طرحشون رو در 1 پیام خصوصی به کاربر ninaz بفرستند تا ایشون به ترتیب درخواست شروع به آموزش کنند .

در ضمن برای ایجاد تاپیک در این بخش لطفا در همین جا سئوال بفرمایید و قبلش هماهنگ کنید.

لطفا سایز عکس رو هم حتماااااااااااااااااا زیر 700 بگذارید . الان در تاپیک طرح هایی برای نقاشی رنگ روغن عکسایی با سایز زیاد هست و در نتیجه قابل استفاده برای همه نیست . خواهش میکنم عکسهای فوق الذکر را هم ریسایز کنید ....

ممنونم

Flowerysmile
امضای mamane kiana
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۶-۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ صبح، توسط mamane kiana.)
۲۴-۶-۱۳۹۱, ۰۳:۴۲ صبح
یافتن سپاس نقل قول
13 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
saraasadi536, sara jon joni, الهه ناز, Linda, Alisa, homa4290, lady20, باران جوینده, Galaxy, مهرناز مامانی, Atefe joon, minaarash, carpet
مدیر ارشد

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

ارسال: #2
RE: توجه ( راهنمای استفاده از تاپیک های طراحی و نقاشی)
(۳-۹-۱۳۹۱ ۰۵:۰۲ عصر)maryam_m نوشته شده توسط:  بهتر نیست سایز عکسهایی که قراره به عنوان طرح استفاده بشه بالا و درسایز اصلی باشه؟
میشه برای کاربران دایل اپی به صورت بندانگشتی قرار داد که اونها هم اذیت نشن و اگه دوست داشتن عکس رو بگیرن.
ولی این قانون بنظرم با هدف جور نیست. چون تصاویری که به عنوان طرح نقاشی استفاده میشه اگه سایز کوچیک داشته باشه کیفیتش پایین میاد و موقع پرینت خیلی بی کیفیت میشه و درعمل قابل استفاده نیست

مریم جان سلام ...Flowerysmile

عزیزم تا اونجایی که من میدونم از روی 1 کارت پستال هم میشه 1 نقاشی خیلی بزرگ کشید و البته نیاز به بزرگ کشیدن اون طرح روی بوم داره ... اگر قرار باشه طرح رو به اندازه دلخواه کپی کنید و روی بوم منتقل کنید..بله فرمایش شما صحیحه... اما روش درست برای انتقال طرح روی بوم روش فوق نیست.. بلکه شما طرح رو با یک علامت + به 4 قسمت مساوی تقسیم میکنید و فضای موجود روی بوم رو هم به همین شکل تقسیم بندی میکنید و سپس با 1 کم دقت طرح رو منتقل میکنید ... این روش برای تمام کسانی که بدون یاد گیری طراحی آموزش نقاشی رو شروع کرده اند قابل انجام هست و در آموزشگاه ها انجام میشه...

مهم تر از تمام موارد فوق قوانین مربوط به این انجمن هست . هر مطلبی در انجمن خانوم گل باید در مرحله اول در چهار چوب قوانین انجمن باشهFlowerysmile
امضای mamane kiana
۴-۹-۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول
3 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
الهه ناز, Linda, Atefe joon
مدیر ارشد

مدال ها

ارسال: #3
RE: توجه ( راهنمای استفاده از تاپیک های طراحی و نقاشی)
(۶-۹-۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ صبح)نیوشا نوشته شده توسط:  سلام Wavesmile
من دنبال آموزش سیاه قلم یا ذغال بودم اما چیزی پیدا نکردم خودم با مداد و رنگ روغن کار میکنم اما دوست دارم با ذغال هم کار کنم
اصلا همچین تاپیکی رو داریم یا باید یه تاپیک جدید باز کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مرسییییییییییییFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile

سلام Flowerysmile

آموزش برای سیاه قلم نداریم ...اما این تاپیک مجموعه ای از نقاشی های با مداد و سیاه قلمه

اینجا

اگر خودتون نمونه هایی برای آموزش دارید 1 تاپیک ایجاد کنید تا بقیه هم ادامه بدهند در غیر این صورت از دوستانی که نمونه دارن خواهش میکنم تاپیکش رو ایجاد کنن.... من هم سعی میکنم پیدا کنمFlowerysmile
امضای mamane kiana
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۶-۹-۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ عصر، توسط mamane kiana.)
۶-۹-۱۳۹۱, ۰۹:۴۸ عصر
یافتن سپاس نقل قول
5 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
reyhaneh, الهه ناز, Linda, mansore66, Atefe joon

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد