امتیاز موضوع:
  • 14 رای - 3.21 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توصيه براي انتخاب کت و شلوار مناسب
#1
Package_favorite 
کارشناسان کليد طلايي باز شدن درهاي يک ارتباط تجاري موفق را نخستين ديدار ميدانند. تاکنون بررسيهاي بيشماري انجام شده که نشان داده است در اولين ديدار اگر نظر فرد مقابل به شما جلب شود ميتوان به گسترده شدن روابط اميد داشت. در همين ديدار است که مخاطب بدون داشتن سابقه ذهني از خصوصيات اخلاقي و اجتماعي و ميزان قدرت کاري، بر پايه آنچه در ظاهر شما ميبيند، در خصوص آنچه نميبيند (مثل توان ارتباطي و اقتصادي شما) تصميم ميگيرد. آقايان با دانستن نکاتي در خصوص نحوه پوشش خود ميتوانند در اين زمينه موفقتر باشند.
همانطور که ميدانيد کت و شلوار، لباسي کلاسيک و بهترين پوشش براي ورود به محيطهاي جدي، رسمي و دريافت اعتبار خاص اجتماعي است. پوششي که انتخاب درست آن در تناسب با اندام، فصل و موقعيتي که قرار است در آن وارد شويد، اهميت زيادي دارد. براي انتخاب يک کت و شلوار مناسب ابتدا بايد به شکل اندام خود توجه کنيد. قاعدتا داشتن قد بلند و شانههاي پهن براي مردان دو ويژگي مهم خوشاندامي به شمار ميرود اما عموما همه مردان چنين خصوصياتي را ندارند. پس براي اينکه با پوششي مناسب به ظاهر، قد بلندتر و شانهپهنتر به نظر بياييد بايد نکاتي را در انتخاب رنگ و مدل کت و شلوار در نظر بگيريد:
1 هرگز پيراهن تنگ و چسبان نپوشيد و از پيراهنهايي استفاده کنيد که براي اندام شما اندکي آزاد و گشاد باشد تا موجب بزرگتر جلوه دادن قفسه سينه شما شود اما اين آزادي نبايد به حدي باشد که لباس را از فرم خارج کند و شما در آن شناور شويد.
2 در هنگام انتخاب کت، مدلي را برگزينيد که طول آن تا زير ران شما امتداد داشته باشد، نه بيشتر و نه کمتر!
3 شلوار راسته ساده بهترين انتخاب براي بلندتر و درشتتر نشان دادن افراد لاغر و کوتاه قد است. شلوارهاي تنگ يا شلوارهايي که از بالا گشاد و در پايين تنگ ميشوند، فرد را لاغر و کوتاه جلوه ميدهند.
4 انتخاب پارچههايي با طرحهاي عمودي به بلندتر نشان دادن اندام شما کمک ميکند. پاچه پاکتي قد را کوتاهتر نشان ميدهد و پاچههاي راسته قد را کشيدهتر ميکنند.
5 اگر مايلايد در قسمت بالاتنه درشتتر به نظر بياييد، از کتهاي داراي لايه و همچنين اپلهاي کوچک استفاده کنيد. لايه کت کمي به حجم اندام شما ميافزايد. از اپلهاي بزرگتر در کت بپرهيزيد زيرا حجمي درشت و ناهماهنگ ايجاد خواهند کرد و شانههايتان تناسبي با ساير اندامهايتان نخواهد داشت.
6 انتخاب پارچههاي ضخيم روشي است که حجم اندام باريک و لاغر را پر ميکند. به خصوص در فصلهاي سرد با پوشيدن چند لايه لباس مثل جليقه، کت و پيراهن، ژاکت پشمي و پلور، درشتتر و چاقتر ظاهر شويد.
7 اگر لاغر هستيد و سينه لاغري داريد، از پوشيدن پيراهنهاي يقه باز خودداري کنيد.
8 آستينهاي کت بايد مچ دست شما را بپوشاند و تقريبا يک سانتيمتر از آستين پيراهنتان از زير کت خارج شود.
9 انتخاب لباس تک رنگ يعني پيراهن و شلوار همرنگ از دو بخش شدن اندام شما جلوگيري ميکند و شما را قدبلندتر نشان ميدهد البته رنگ تيره هم به بلندي قد کمک ميکند و وجود نيز همين تاثير را دارد.
10 براي آنکه کشيدهتر به نظر بياييد، کمربند را همرنگ شلوار انتخاب کنيد تا بدن شما را به دو بخش نکند.
11 پوشيدن کفشهاي کمي پاشنهدار يا قرار دادن کفي درون کفش به بلندتر شدن قد شما کمک ميکند.
12 هميشه قد بلندي مايه زيبايي نيست. بيش از حد بلند بودن هم از جذابيت ظاهري ميکاهد. پس اگر قد بلندي داريد، با انتخاب کت بلند به کشيدگي اندام خود نيفزاييد.
13 انتخاب شلوار پاکتي، کت دو دگمه و رنگهاي روشن موجب افزايش پهناي اندام و کاهش کشيدگي ميشود. آقايان قد بلند توجه داشته باشند به جاي کفشهاي نوک تيز، کفشهاي پنجهگرد به پا کنند تا متناسبتر به نظر برسند.
پاسخ }


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Bell چگونه گوشواره مناسب فرم صورتمان انتخاب کنیم؟ nosa 0 575 ۱۰-۰۲-۱۳۹۱, ۰۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: nosa
  اصول انتخاب کراوات مناسب Linda 0 786 ۰۴-۰۴-۱۳۹۰, ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Linda
Restart-1 انتخاب کت و شلوار دامادی Darya 0 1,298 ۱۷-۰۱-۱۳۹۰, ۱۱:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Darya
  انتخاب شلوار جین Darya 0 781 ۱۷-۰۱-۱۳۹۰, ۱۱:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Darya