امتیاز موضوع:
  • 53 رای - 2.92 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولید سکه پارسیان ممنوع شد
#1
Restart-1 
رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر با اشاره به بخشنامه جدید بانک مرکزی گفت: فقط تولید سکه‌های پارسیان ممنوع شده و خرید و فروش این سکه‌ها همچنان ادامه خواهد داشت، بنابراین مردم نگران نباشند.

محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با فارس درباره انتشار خبری به نقل از وی مبنی برممنوع شدن خرید و فروش سکه‌های پارسیان، اظهار داشت: طبق اعلام بانک مرکزی تولید سکه‌های پارسیان ممنوع شده است.

وی ادامه داد: خرید و فروش سکه های پارسیان تا اتمام فرآیند خروج این سکه‌ها در بازار ادامه خواهد داشت؛ مردم نگران سکه‌های پارسیان خود نباشند.

رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر با تأکید براینکه هنوز بخشنامه مننوع شدن تولید سکه‌های پارسیان به واحدهای مربوطه ابلاغ نشده است، گفت: صبح امروز اطلاعیه مربوط به توقف تولید این سکه‌ها به اتحادیه رسید.

گزارش فارس حاکی‌است، محمود بهمنی رئیس کل بانک مرکزی در ماه‌های گذشته و همزمان با ورود سکه‌های گرمی به بازار گفته بود که ورود این سکه‌ها به منظور خروج تدریجی سکه‌های پارسیان و ... است.

وی بارها تأکید کرده بود که سکه‌های هخامنشی و پارسیان از نظر بانک مرکزی فاقد وجاهت قانونی بوده و تنها بعنوان یک پلاک کاربرد دارد.

به نظر می‌رسد بخشنامه جدید بانک مرکزی در راستای خروج تدریجی سکه‌های پارسیان از بازار به اتحادیه کشوری طلا و جواهر و سازمان استاندارد ابلاغ شده است.
زندگی میکنم ...

حتی اگر بهترین هایم را از دست بدهم!!!

چون این زندگی کردن است که بهترین های دیگر را برایم میسازد

بگذار هر چه از دست میرود برود؛

من آن را میخواهم که به التماس آلوده نباشد...

حتی زندگی را !!!
پاسخ }