تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 10 رای - 2.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جدیدترین کلاس هنری برای تابستون امسال ؟
من امسال تابستون میخام برم یه کلاس هنری جالب ولی نمیدونم چه کلاسی جدیده وجالبه. کسی اطلاع داره بهم بگه مرسییییی
پاسخ }
من فک میکنم هم باید ببینید به چه کاری علاقه مند هستید و هم اینکه توانایی خودتون چقدر هست؟..برای خیلی ها گل چینی هم جدیده...درسته که خیلی وقته کلاس هاش هست از سالها پیش. ولی خیلی ها تازه به سنی رسیدن که دنبال هنر برن... شما 1 کم از توانایی ها و علاقه مندی ها . هدفتون از دنبال کردن 1 کار هنری بگید تا راحت تر بشه نظر داد
پاسخ }
من میخوام برم کلاس خوشنویسی انگلیسی (کاپرپلیت)
چون فرانسه هم می خونم خیلی کمکم می کنه
پاسخ }
منم خیلی خوشنویسی انگلیسی ودوست دارم ولی تاحالا کاپریلیت ونشنیده بودم. najmeجون میدونی این کلاسو کجاها تدریس میکنن؟Winkingمرسی
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
با قلم مخصوصه.من ساکن ورامینم .دوستم تو آموزشگاه زبان می خواد این کلاسو برگزار کنه اونم تو شیراز یادگرفته
پاسخ }
من اصفهانم ولی بازم تو اصفهان میگردم شاید پیدا شد مرسیییییییییییFlowerysmile
پاسخ }
(۰۵-۰۳-۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ ب.ظ)najme نوشته:  من میخوام برم کلاس خوشنویسی انگلیسی (کاپرپلیت)

سلام
اگه اطلاع دارین که تو تهران کجا این کلاسا برگزار میشه ممنون می شم بگین.Flowerysmile
پاسخ }
به نظرمنم دوستان گلم درست میگن باید ببینین به چه هنری علاقه دارید
[عکس: 20140927173218_--------_-------as-Smart-Object-1.jpg]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام هر کلاسی رفتین خوش بگذره ولی تو خانوم گلم کلاس بزارین تا ما هم استفاده کنیم
Flowerysmile
پاسخ }
(۰۵-۰۳-۱۳۹۱, ۰۳:۰۳ ب.ظ)daryayenaz نوشته:  
(۰۵-۰۳-۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ ب.ظ)najme نوشته:  من میخوام برم کلاس خوشنویسی انگلیسی (کاپرپلیت)

سلام
اگه اطلاع دارین که تو تهران کجا این کلاسا برگزار میشه ممنون می شم بگین.Flowerysmile
تهران و نمی دونم ما ورامین هستیم توی آموزشگاه زبان این کلاس ها هست
پاسخ }