• 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جدیدترین کلاس هنری برای تابستون امسال ؟
من یه جا دیدم با معرق کاری تابلو 3 بعدی درست کردن هزینش 50 تومن هست تو فرهنگسرا محله چیزای جدید با قیمت خوب هست فعلا تا اخر برج باشگاه دارم تو فرهنگسرا تیر هم میرم تابلو 3 بعدیFlowerysmile
[تصویر:  d8965e8965.png]
  پاسخ
(۵-۳-۱۳۹۱, ۰۸:۴۰ عصر)saba kazemi نوشته است: من یه جا دیدم با معرق کاری تابلو 3 بعدی درست کردن هزینش 50 تومن هست تو فرهنگسرا محله چیزای جدید با قیمت خوب هست فعلا تا اخر برج باشگاه دارم تو فرهنگسرا تیر هم میرم تابلو 3 بعدیFlowerysmile

saba جونFlowerysmile اگه رفتی کلاسش عکس کاراتو بزار ما هم ببینیم مرسییی(1782)
  پاسخ
من کلاس نقاشی میرم و بصورت تقریبا حرفه ای کار میکنم و باید بگم وقتی نقاشی میکنم یه آرامش خاصی دارم همینطور خیاطی میکنم که خیلی دوست دارم.
  پاسخ
بچه ها شماا چه کلاسهای هنری تا حالا گذروندید؟؟؟
  پاسخ
(۱۰-۳-۱۳۹۱, ۰۹:۳۹ صبح)sh61ha نوشته است: من پارسال کلاس شنا می رفتم کرال و قورباغه دوره اش رو رفتم
امسال هم اولویت با دوره شنام هست می خوام برمپروانه و شنام رو تکمیل کنم
کلاس هنری هم خیلی دوست دارم برم اما چون خیلی کم حوصله هستم می ترسم هر کلاسی برم از وسطاش ولش کنم. نقاشی رو خیلی دوست دارم اما به دلیلی که بالا گفتم شوهری نمی زاره برم میگه ادامه نمی دی.نمی دونم چکار کنم نظرش جلب بشه

(۲۵-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ صبح)مینا 1 نوشته است: سلام مهسان جان میشه بیای قسمت نقاشی و به ما نقاشی رنگ روغن یاد بدی؟

sh61ha میتونید اینجا شروع کنید

آموزش

کسانی که تمایل به آموزش دادن دارن پیام خصوصی بزنن .تا برنامه ریزی بشه ضمن اینکه برای رنگ روغن نیاز به مدرس نداریم برای موارد دیگر اعلام آمادگی کنید لطفا

Flowerysmile
  پاسخ
(۲۱-۴-۱۳۹۱, ۰۲:۴۵ عصر)melina7 نوشته است: بچه ها شماا چه کلاسهای هنری تا حالا گذروندید؟؟؟

سلام من کلاس تابلو سه بعدی/ کریستال دوزی / سرمه دوزی / شمع سازی /بافتنی البته از این کاموا جدیدا مدل دارا /قالیبافی به روش کامپیوتری روش جدید و راحتیه /خیاطی/ فتوشاپ/ کامپیوتر/ کمک های اولیه و تزریقات/ رفتم فکر کنم کریستال دوزی الان تقریبا مده و اکثرا برای رومیزی استفاده میکنندFlowerysmile
ایروبیک و دوره اموزشی شنا هم میرمVeiledsmile2
عجیب است عکس شهدا را میبینیم اما عکس شهدا رفتار میکنم
[تصویر:  20140409221909_llllllll.jpg]
جیگر مامان اقا مهدی خانوم گل کوچک یگانه خانوم

پاسخ
(۱۲-۵-۱۳۹۱, ۰۹:۳۹ صبح)وفای خوبان نوشته است: سلام به مرضیه مهدی عزیز
این کریستال دوزی که نوشتید چی هست؟می شه یه کم توضیح بدید؟ممنونWavesmile
سلام عزیزم برو عکس جدیدترین چیزایی که خریدین صفحه 69و70 کادوهای پسرمو گذاشتم روی میز و دقت کنی انداختم روی میزم ابی و نقرهای و طلایی angelic:

عجیب است عکس شهدا را میبینیم اما عکس شهدا رفتار میکنم
[تصویر:  20140409221909_llllllll.jpg]
جیگر مامان اقا مهدی خانوم گل کوچک یگانه خانوم

پاسخ
کلاس چرم دوزی فعلا تو بورسه اگه به دوخت ودوز علاقه دارید کلاس چرم دوزی عالیه من رفتم کیف پولی - کیف مجلسی - کیف موبایل - سر سویچی دوختم
  پاسخ
منم خیلی دوست دارم یه هنری یاد بگیرم ولی این 4 سال دانشگاه تو شهرستان نمیذاشتDash2
عاشق خطاطی هستم خیلی دوست دارم برم انجمن خوشنویسان تو دزاشیب ولی میگن هزینه اش زیاده انشالا بتونم تابستون میرم1 (49)
ارایشگری هم همسرم نمیذارهangelic
خیاطی اعصابشو ندارم ولی بافتنی خیلیییییییییییییییی دوست دارم یه کلاس هم پیدا کردم انشالا از بهمن میرم درسم تموم بشه به امید خداhih
ولی من احساس میکنم استعداد هنری ندارم میترسم یاد نگیرم اعتماد به نفس زیر صفرcrying
همتی بدرقه راه کن ای طایر قدس / که دراز است ره مقصد و ما نو سفریم
92/1/29 Heartshape2
  پاسخ
(۵-۳-۱۳۹۱, ۰۲:۳۶ عصر)flight_757 نوشته است: منم خیلی خوشنویسی انگلیسی ودوست دارم ولی تاحالا کاپریلیت ونشنیده بودم. najmeجون میدونی این کلاسو کجاها تدریس میکنن؟Winkingمرسی

عزیزم منم چند سال پیش کلاس خط کاپرپلیت رفتم خیلی باحاله من تو انجمن خوشنویسان استاد پیدا کردم البته تو آموزشگاه زبان هم می دونم برگزار می شه ( من مدل کارهامو تو کارهای هنری گذاشتم )

در ضمن خانوم ها من کلاس پیکر تراشی می رم خیلی باحاله اگر آدم با حوصله ای هستید به نظر من حتما برید Flowerysmile
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ایده هایی برای کارهای هنری در خانه mamane kiana 56 57,660 ۴-۱۲-۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: yzfatemeh