• 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جدیدترین کلاس هنری برای تابستون امسال ؟
برنامه امسال من برای تابستون اینه که:
ترم تابستونی نگیرم و فقط بشینم پای خانم گل و کارهای هنری یاد بگیرم و درست کنمhih
به خدا جدی گفتمHanghead
یادتونه چقد با این جمله حال میکردیم؟
بی سرو صدا وسایلتونو جمع کنین با صف برید تو حیاط،امروز معلم ندارید...
Dancegirl
یادش بخیر...
  پاسخ
من که کلاس کیف دوزی ثبت نام کردم و بین کلاسام میخوام گل حریر رو هم یاد بگیرم...
به نظرتون کلاس روبان دوزی هم برم یا از نت و با کمی اراده هم میشه یاد گرفت؟
hih
هنوز وقتی میگن عروس خانووم باورم نمیشه منظورشون منمgag
یعنی اینقدر سریع و یهویی؟؟
  پاسخ
بچه ها کلاسای حسابداری چطوره؟کسی اطلاع داره؟چقد طول میکشه؟چن دور ه س؟میخوام از بیرون مدرکشو بگبرم
خدايا دلم گرفته
  پاسخ
سلام عزیزم
2 دوره است مقدماتی پیش رفته.بستگی به این داره که چند روز در هفته باشه من 2تاشه 3ماه تابستون رفتمFlowerysmile
83 فقط خدا می داند و بس
  پاسخ
سلام عزیزان من قبلا کلاس طراحی و قالیبافی و گلسازی رفتم اما امسال بخاطر داشتن دختر کوچولوم نمی تونم برم کلاس امیدوارم همتون موفق باشین
  پاسخ
خانوم گلا خواهشا کمک. کسی کلاس چرم دوزی تو مشهد سراغ نداره؟
  پاسخ
سلام منم دارم کلاس خیاطی میرم اما دوس دارم کلاسای دیگم برم مثلا قالیبافی کلا خیلی چیزا دوس دارم یاد بگیرم ولی هزینه های کلاسها معمولا زیاده نمیشه همه رو با هم رفت خیلی دلم میسوزه احساس میکنم بعدها دیگه فرصت یاد گیری ندارمcrying

علت ویرایش : پاره ای اصلاحات
  پاسخ
سلام.من بعداز ماه مبارک میخوام برم کلاس فرانس(همون ظروف فانتزی)هزینه کلاسش فرهنگسرا30تومنه البته3جلسه ولی فک کنم به یادگیریش می ارزه.

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ
السَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ ، وَعَلٰى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَوْلادِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَصْحٰابِ الْحُسَيْن
عروس4شهریورم83
  پاسخ
سلاممممممم
منم كلاس طراحي ميرم سه ماه 68 تومن-كاراته ماهي 30 تومن-زبان انگليسي سه ماه 90 تومن -كلاس رقص اذري هنوز بعد ماه رمضان ميرم قيمتشو نمي دونمDunnof-همين Flowerysmile
  پاسخ
(۴-۳-۱۳۹۱, ۰۴:۳۲ عصر)flight_757 نوشته است: من امسال تابستون میخام برم یه کلاس هنری جالب ولی نمیدونم چه کلاسی جدیده وجالبه. کسی اطلاع داره بهم بگه مرسییییی

سلام من فکرمیکنم الان چرم دوزی وروبان دوزی زیاد استقبال میکنین مخصوصا چرم دوزی
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ایده هایی برای کارهای هنری در خانه mamane kiana 56 57,659 ۴-۱۲-۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ عصر
آخرین ارسال: yzfatemeh