تبلیغات
Bia2Aroosi

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 2.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جراحی رینو پلاستی(جراحی ببنی)
در صورتی که جراحی به صرف زیبایی انجام شده باشد ولی تغییری ایجاد نشود چطور می توان پیگیری کرد ؟ در حالی که نظام پزشکی هم تنها در موارد خیلی حاد اقدام میکند.Swearcrying

روتوش و ادیت عکس های سلفی و خانوادگی
طراحی آلبوم تولد،جهزیه،سیسمونی
طراحی کارت عروسی و دفتر بله برون
dancy
پاسخ }
يعني اصلا اصلا فرق نکرده؟ زشت تر يا زيباترش رو کاري ندارم. هيچ فرقي نکرده؟!!
هر كودكي با اين پيام به دنيا مي آيد كه خدا هنوز از انسان نوميد نيست
پاسخ }
نه واقعا عزیزم
هیچ فرقی هم نکرده غیر از اینکه آبرزشم پیدا کردم و فقط دکتر جون هی هی آنتی هیستامین با مارک های مختلف تجویز میکنه.crying

dancy
پاسخ }
معمولا بعد از جراحی بینی اگه نتیجه حاصله مطلوب نباشه جراح عمل دوم رو رایگان انجام میده!!!!! اگه عکس های قبل و بعد ازجراحیتو داری از طریق مراجع قانونی پیگیری کن البته دوندگیش زیاده
پاسخ }
Package_favorite 
سلام گلم .از نظر خودت تغییر نکردی یا دیگرانم همین نظر رو دارن؟منم عمل کردم با اینکه خیلی تغییر کردم ولی مشکلات زیاد دارم. شکایت نکردم چون نمیخوام دوباره زیر دست این دکتر عمل شم.تازه اگه شکایتم کنی و دوباره عمل بشی شاید نتیجه مطلوبی نده.اگه از نظر ظاهری مشکل جدی نداری بهتره دوباره زیر تیغ نری و بیخیال شی ولی اگه مشکلت خیلی حاده بهتره نظام پزشکی بری تا بررسی کن نیاز به عمل داری یا نه.شایدم مشکل ابریزش بینیت به مرور زمان حل شه اما من مشکل تنفسی دارم
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
عزیزم منو ببخش من چون اطلاعاتی ندارم نمیتونم کمکت کنم توی این زمینه.
از دوستانی که اطلاعاتی دارن خواهش میکنم به این دوستمون کمک کنند.
همیشه اسم تو بوده اول و آخر حرفام
بس که اسم تورو خوندم بوی تو داره نفسهام
پاسخ }
دوست جونا من مشکلی نداشتم برای زیبایی رفتم هم از نظر خودم و هم از نظر دیگران تغییری نکردم. این دکتر قبول کرده جراحی کنه ولی نه رایگان.cryingDash2
از همه جالبتر این دکتر هم خیلی مشهوره و هم چندین شاکی دارند با این که مشکل دارند نتوانستند کاری بکنند از طریق نظام پزشکی تا برسه به من که اصلا تغییری نکردم.crying

dancy
پاسخ }
Package_favorite 
پس گلم بهتره دیگه بهش فکر نکنی اگه الان مشکل خاصی نداری بهتره ریسک نکنی.معمولا عملهای بار دوم وسوم نتیجه خوبی ندارن و بهتر از عمل اول نمیشن. خیلیها رو دیدم بار دوم بهتر نشده که بدترم شده و کاریشم نمیشه کرد.منم خیلی مشکل دارم هم ظاهری هم تنفسی ولی تا وقتیکه مشکلاتم خیلی حاد نشده عمل دوباره نمیکم.بهتره به همونی که هست راضی باشیHug
پاسخ }
عزیزم با عکس های قبلت مقایسه کن چون منم الان 6ماهه عمل کردم خودم فکر نمیکنم ولی بقیه میگن تغییر کردم توام اول مقایسه کن
پاسخ }