امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جشنواره تابستانی در جزیره کیش
#1
چند ماه دیگه تابستونه و سفر های تابستونی شرو میشه درسته کیش آب و هواش تو تابستون خیلی گرمه ولی جشنواره تابستونی کیش ارزش سفر به این جزیره رو داره .
جشنواره تابستانی کیش در فصل تابستان برگزار می شود. این جشنوار پرطرفدار گردشگران تور کیش را چه از داخل کشور چه خارج از کشور افزایش داده است. برنامه های مختلف در این جشنواره شامل جنگ های شبانه ، برگزاری کنسرت های موسیقی پاپ یا سنتی ، تئاتر ، نمایش انواع فیلم ها ، برنامه های ورزشی ، همچنین ایجاد کارناوال های شادی و مهم تر از همه اهدای میلیاردها ریال جوایز نقدی و غیر نقدی به گردشگران تور کیش می باشد. در زمان برگزاری جشنواره تابستانی پروازهای فوق العاده به کیش بیشتر می شود. خیابان ها و معابر کیش آذین بندی می شوند. و در مراکز خرید کیش می توانید از تخفیفات خرید جشنواره استفاده کنید.
[caption id="attachment_16939" align="aligncenter" width="600"][عکس: kish_festival_8-qpr.jpg] جشنواره تابستانی کیش[/caption]
بیست و یکمین جشنواره تابستانی کیش
بیست و یکمین جشنواره تابستانی کیش به گزارش روابط عمومی فرودگاه کیش از ۱۵ تیر آغاز می شود و تا ۳۰ شهریور ادامه دارد.  برنامه هایی که به طور کلی برای جشنواره های تابستانی کیش در نطر می گیرند شامل :
از شبکه ی ۵ سیما و همچنین شبکه ی روسی IRAN TODAY برنامه ی ویژه ای تحت عنوان جشنواره تابستانی کیش برگزار می شود که باعث می شود جزیره کیش به دنیا معرفی شود.
نام مختصر این جشنواره سه جیم می باشد (جزیره و جشنواره و جایزه) که برای تمام سنین برنامه های ویژه ای دارد.
پاسخ }
#2
جاهای دیدنی کیش و تفریحات اون خیلی معروفن. من عاشق کشتی یونانی و غواصی در کیش هستم. ممنون از مطلب خوبتون.
پاسخ }