• 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلوگیری از تغییر رنگ بدلیجات
Error 
سلام

آیا راهی بغیر از آبکاری بدلیجات وجود داره که مانع از قرمز شدن اونا بشه؟بعضیا میگن تافت بزن روش؟یا چسب قطره ای؟؟؟؟؟؟
  پاسخ
اسپری براق کننده گلهای مصنوعی (بلندر و چینی) بزن
فکر می کنم اسمش اسپری براق کننده کلر بود.
اینم وبلاگ منه دوستان که میتونید کلی مطلب و آشپزی ازش یاد بگیرید:

http://life-topic.blogspot.com/
  پاسخ
سلام من شنیدم اگر لاک براق کننده هم بزنید رنگ بدلیجات نمیرن
پشت دریا شهریست که یک دوست درآن جا دارد
هر کجا هست به هر فکر به هر کار
به هر حال عزیز است
خدایا تو نگهدارش باش!!!
  پاسخ
(۲۷-۹-۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ صبح)نیایش_م نوشته است: سلام من شنیدم اگر لاک براق کننده هم بزنید رنگ بدلیجات نمیرن

سلام
من لاک براق کننده استفاده کردم بازم تیره شدDunnof البته بستگی به جنس بدل هم داره به جز استیل و نقره بعضی از بدلیجات فلزی هم سیاه نمیشن نمی دونم جنسشون چیهangelic

بالشی کنار بالشت می گذاری
حوا نیز اینگونه آدم را وسوسه کرد
غلت می زنی در بستری که - منم
حوا نیز اینگونه آدم را تسخیر کرد
  پاسخ
فکر کنم تیتانیوم باشه و برنج اصل ....
  پاسخ
منکه هروقت بدلیجات میگیرم،مثل سنجاق سینه یا گل سرهایی که احتمال سیاه شدنشون میره قبل از استفاده برق ناخن میزنم،حتی به سگک کیفم که طلاییه برق ناخن زدم.
میشه برق ناخن اکلیلی هم به بعضی چیزا زد.(1782)
[تصویر:  14gjn98dpr.png]
منطقه زندگیت مهم نیسـت
منطق زندگیت مهمــــــــــــه
اهل کجابودنت مهم نیسـت
اهل و به جابودنت مهمـــــه
  پاسخ
من یه حرف جالب از یه بدل فروش شنیدم. گفت جنس بدل مهمه که چی باشه اما بیشتر اوقات این جنس عرق بدن شماست که باعث تغییر رنگ میشه. شاید یه بدل واسه من سیاه نشه اما واسه یکی دیگه بشه.Dunnof
و پیشنهاد داد که بدلی جات کمتر در معرض عرق بدن باشند.
  پاسخ
Wavesmile بهتر بدلیجات کمتر در معرض نور و هوا باشن و از هم جدا گذاشته بشن اگه کچ دارید میتونیدبذارید کنارشون مثل نقره از سیاه شدن جلوگیری میکنه اگه بدلی دارید که یکم تغیر رنگ داده حتما اونو از بقیه بدلیجات جدا کنید تا بقیه رو خراب نکنن
اینا راهای جلوگیری

بعدم هرچیزی یک عمری داره خوب hih سیاه شد یکی دیگه میخریم یا میدیم آّب کاری کنن
[تصویر:  20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
  پاسخ
(۲۷-۹-۱۳۹۱, ۰۲:۳۶ عصر)radon نوشته است:
(۲۷-۹-۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ عصر)mis gold نوشته است: Wavesmile بهتر بدلیجات کمتر در معرض نور و هوا باشن و از هم جدا گذاشته بشن اگه کچ دارید میتونیدبذارید کنارشون مثل نقره از سیاه شدن جلوگیری میکنه اگه بدلی دارید که یکم تغیر رنگ داده حتما اونو از بقیه بدلیجات جدا کنید تا بقیه رو خراب نکنن
اینا راهای جلوگیری

بعدم هرچیزی یک عمری داره خوب hih سیاه شد یکی دیگه میخریم یا میدیم آّب کاری کنن

ببخشید کجا باید بدیم آبکاری کنن؟نقر فروشی ها؟؟؟

من خودم به همون بدل فروشی که ازش خریدم دادم برام آبکاری کرد یا لوستر فروشی های کوچیک که خودشون لوسترهای طلائی رو با آّبکاری طلائی میکنن یا نقره ای میتونید بدید به اونا من خودم از نقره فروشی نپرسیدم نمیدونم Dunnof
[تصویر:  20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
  پاسخ
من خودم بدلیجات برنجی میسازم و الان این مدته کسی نیومده بگه که سیاه شده(برنج سیاه نمیشه) ولی یک خانمی به من گفت که اگر برنج سیاه شد با سرکه روش بزنین دوباره طلایی میشه(البته من امتحان نکردم)Dunnof

بهتره بیشتر جنس نقرهای استفاده کنین چون اکثرن استیل هستن(البته اگر جنس شناس باشین)چون سیاه نمیشه(طلایی زودتر سیاه میشه)Flowerysmile

من تافت مو و برق ناخن و اسپری کیلر سیلر رو شنیدم Wavesmile
  پاسخ