• 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلوگیری از تغییر رنگ بدلیجات
سمیرا جون برا چی عکس کاراتو نمیذاری که ببینیم؟
  پاسخ
دیشب برق ناخن زدم روش بعد که خشک شد براق کننده هم که خوده آقاهه میگفت این بهتره (رنگ گل ریزان)زدم روش کنار بخاری گذاشتم خشک شهhih
مرسی دوستان(1782)

[تصویر:  20121219084015_19122012713.jpg]

پاسخ
اصولا نباید اسپری مو و عرق بهشون بخوره چون سیاه میشن.
ولی من از ماده ای به اسم کریستال سیلور نیک استفاده میکنم دیگه هیچوقت رنگش نمیره . یه ماده دو جزییه که برای کارهای هنریم ازش استفاده می کنم.
واسه قابل شستشو کردن رو کارهام میزنم. ولی خودم رو بدلیجاتام امتحان کردم خیلی خوب بود البته اگه رو نگین ها بزنید کمی براقیشو می گیره و نمای نگین کم میشه ولی من رو قسمت های دیگه بجز نگین ها میزنم.
راستی این ماده هم به این صورت استفاده میشه که به مقدار مساوی از هم باید در ظرف جداگانه ای مخلوت بشه و 5دقیقه مخلوت رو هم بزنیم با قلمو خشک و تمیزو بعد روی هر جسمی که زدید باید بمونه تا خوب خشک بشه .
  پاسخ
باید مواظب باشی عطروادکلن بهش نزنی ونکته دیگه اینکه هرکدومو جداگانه لای پنبه بپیچ ودر جعبه نگهدار من اینکارارو کردم سیاه نشد
  پاسخ
میشه از برق تاخن استفاده کرد
  پاسخ
(۱۴-۱۰-۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ عصر)atiasal11 نوشته است: اصولا نباید اسپری مو و عرق بهشون بخوره چون سیاه میشن.
ولی من از ماده ای به اسم کریستال سیلور نیک استفاده میکنم دیگه هیچوقت رنگش نمیره . یه ماده دو جزییه که برای کارهای هنریم ازش استفاده می کنم.
واسه قابل شستشو کردن رو کارهام میزنم. ولی خودم رو بدلیجاتام امتحان کردم خیلی خوب بود البته اگه رو نگین ها بزنید کمی براقیشو می گیره و نمای نگین کم میشه ولی من رو قسمت های دیگه بجز نگین ها میزنم.
راستی این ماده هم به این صورت استفاده میشه که به مقدار مساوی از هم باید در ظرف جداگانه ای مخلوت بشه و 5دقیقه مخلوت رو هم بزنیم با قلمو خشک و تمیزو بعد روی هر جسمی که زدید باید بمونه تا خوب خشک بشه .
سلام دوست عزیز این ماده رو کجا میشه تهیه کرد؟
  پاسخ