تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 15 رای - 3.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلوگیری از رنگ دادن لباسها
Error 
سلام به همه ی دوستان
یه سوال داشتم:
میخاستم بدونم چکار کنم که رنگ شلوار لی که تازه خریدم نره و سفید نشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه همیشه شلوار لی هایی که میخرم اگر چه میگن ترکه اما بازم رنگ میده!!!!!!!!!!!!
پاسخ }
سلام عزیزم من شلوار لی را هیچ وقت با پودر لباسشویی نمیشورم پودر لباسشویی باعث سفید شدنش میشه با پودر نشورYum2
پاسخ }
شلوار لی رو حتما با آب کاملا سرد بشور هیچوقت هم پودر رخت شویی استفاده نکن با مایع شوینده جین تاژ یا حتی مشکین تاژ بشور
[عکس: 20131003221144_15c4c2e5-6e2b-45a6-9cba-2251ede00488.jpg]
پاسخ }
من از مغازه ای که شلوار لی خریدم گفت:فقط با شامپوی تخم مرغی بشور.
بخدا توکل کن.
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام... پیراهن فرم محل کار همسرم تقریبا رنگ یاسی یا سوسنی روشن هست... لباس روشن کم بود مانتو مشکی رو هم با اونا تو ماشین انداختم Vahidrk حالا روی یک آستین و جلوی سمت چپ رگه های تیره رنگ ایجاد شده و به اصطلاح رنگ گرفته... دوباره با دست پودر لباسشویی زدمو شستم ولی نرفت... نمیدونم از جوش شیرین یا مایع سفید کننده چه جوری استفاده کنم، می ترسم بدتر بشه... بار اول بود می شستم... از این لحاظ مهمه که رنگ خاص فرم شعبه شون هست و شبیه ش رو پیدا نکردم! الان فقط لباس فرم ایشون ناهماهنگه crying لطفا اگه مطمئن هستید، راهنمایی کنید... ممنونم Flowerysmile
پاسخ }
سلام
به نظرم همون وایتکس خوب باشه
میتونی از اتوشویی هام بپرسی یه راهایی بلدن اگه بگنSwear
کت شوهرم خودکاری شده بود گفت با الکل پاک کن جواب داد.(1782)
با تمام وجود گناه کردیم اما نه نعمت هایش را از ما گرفت نه گناهانمان را فاش کرد.
بیندیش اگر اطاعتش کنیم چه می کند؟
پاسخ }
سلام عزیزم لطفا از وایتکس استفاده نکنید روی لباسای رنگی لکه های سفید ایجاد میکنه
چقدر فاصله بین دو عمل دور است :
عملی که لذتش می رود و کیفر آن می ماند و عملی که رنج آن می گذرد و پاداش آن ماندگار است.
نهج البلاغه
پاسخ }
سلام دوستان
من یه تاپ و کت دارم که تاپ سفید با دور دوزی صورتی و تاپش صورتی حالا تو ماشین رنگ گرفته لکه های قرمز داره چی کار کنم تازه خریدمش کلی هم پول دادم :(((((((((
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام پیرهن نی نیم زرد رنگ بود انداختم تو ماشین یکم که خیس شد آب قطع شد خونه نبودم این تو ماشین موند وقتی درش آوردم کلی نقطه های سیاه گرفته نمیدونم چیکارش کنم خیلی اعصابم خورده اگه کسی میدونه کمکم کنه لطفآ.
پاسخ }
چرا هیچکس جواب نمیدة؟
پاسخ }