امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 3.08 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جوشهای چرکی را فشار ندهید، اینطور برطرف کنید!
#1
زیاد اتفاق می افتد که وقتی جوش چرکی در هر نقطه از پوست ما دیده می شود بلافاصله با نوک انگشتان به جانش افتاده و سعی در بیرون کشیدن آن از زیر پوست می کنیم و می خواهیم بلافاصله آنرابترکانیم غافل از اینکه با این کار بیشترمنافذ زیر پوستی را تحریک کرده و راهی برای بیرون زدن جوشهای کنار و اطراف آن خواهیم کرد .

حال با یک جوش چرکی که برروی پوست ما نمایان می شود چه کنیم؟
میتوان گفت طبق نظر بسیاری از متخصصین پوست بهتر است روی یک جوش چه کاملا رسیده و چه در ابتدای کار یک چسب بزنید تا هم ازنفوذ میکروب که باعث تشدید جوشها خواهد شد جلوگیری کرده و هم راه منافذ زیر پوستی اطراف آن که مستعد برای جوش زدن هستند را بسته و از منتشر شدن جوشهای بیشتر پیشگیری کنید.
چسب آن را هم می توانید خودتان از یک چسب زخم به شکل مربعی کوچک ببرید و هم به شکل گرد از داروخانه ها تهیه کنید که روش دوم بهتر است.
با این کار نه تنها از دیدن جوش چرکی بر روی پوست خود و وسوسه شدن برای دستکاری آن منصرف خواهید شد بلکه از نظر ظاهرنیز شکل بهتری خواهد داشت.
چسب را تا زمان خوابیدن تورم و خشک شدن جوش از روی آن بر ندارید که گاهی با برداشتن آن به راحتی جوش خشک شده نیز با آن برداشته خواهد شد.
در ذهن الهی از دست دادن وجود ندارد!
پس محال است چیزی را که حق الهی من است از دست بدهم!
چون تنها یک قدرت وجود دارد وآن هم قدرت خداست.
پاسخ }
#2
به قول دوست مون چسب برای یه جوش خوبه نه 10 تا.
من که محلول اریترومایسین می زنم. خوب هست و راضی ام. فقط هم وقت هایی که جوش می زنم و فقط و فقط هم روی جوش هام میزنم1 (49)
یک فانوس کوچک می تواند کاری کند که خورشید با آن عظمت هرگز نمی تواند آن را انجام دهد!!!!
او می تواند در شب بتابد...
Wavesmile
پاسخ }
#3
بله عزیزم هم 2درصد رو دارن هم 4درصد. من خودم می دونم که 4درصد برای من خوبه.
قیمتش هم 1900تومنه.
شبا با پنبه به جوشها بزن و صبح صورتت رو بشور. به دهن و چشم نزنی. داروی تلخی هست. اما یه چرک خشک کنه دیگه. بعد از 2-3شب جوش رو خشک میکنه.
اما اینی که میگی جای جوش رو از بین می بره من شنیدم از بین می بره اما من چون خودم یه عادت خیلی بدی که دارم اینه که به جوشام دست میزنم hihقاعدتا تاثیر این دارو رو نمی بینم. ولی همون طور که گفتم شنیدم که جای جوش هم از بین می بره.Veiledsmile2
فقط سعی کن به جوش هات بزنی یعنی به قسمتهای دیگه پوستت که جوش داره نزن. و فقط هم وقتی جوش داری بزن. چون بالاخره داروی شیمیایی هست و صد در صد ضررهایی هم دارهHanghead
یک فانوس کوچک می تواند کاری کند که خورشید با آن عظمت هرگز نمی تواند آن را انجام دهد!!!!
او می تواند در شب بتابد...
Wavesmile
پاسخ }
#4
بهترین راه زدن خمیردندونه زودم جواب میده ولی موقتیه
ولی برای اینکه برای همیشه از شر جوشهای صورت خلاص شوید از مخلوط عسل و لیمو ترش استفاده کنید روزی 2 بار
3/1 قاشق چایخوری عسل را با 3/2 قاشق چای خوری لیمو ترش مخلوط کنید و به صورت بزنید تا 40 شب تضمینی
برای رفع جای جوش هم از لیمو ترش استفاده کنید
امتحانش ضرر نداره مطمئنا" جواب می گیرید بابا بچه ها تو رو خدا کمتر از این داروها و مواد شیمیایی استفاده کنید به خدا بعد یه مدت نه تنها پوستتونو خوب نمی کنه بلکه بدترم می کنه من که از روشهای بالا نتیجه گرفتم امیدوارم شماها هم نتیجه بگیرید(1782)
وای که چقد ر حرف زدمConnie
در مقابل تقدیر خداوند مانند کودکی باش که وقتی او را به هوا می اندازی میخندد چون یقین دارد دست هایی او را خواهد گرفت
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی