خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حاضرید لاغرشوید اما به بهای مرگ؟

وضعیت : آفلاین
مدال ها

ارسال: #1
حاضرید لاغرشوید اما به بهای مرگ؟
خبرگزاری فارس:
مرگ پسری جوان در حوالی بریانک-هفت چنار تهران براثر مصرف قرص لاغری این سوال را در ذهن متبادر میکند:قرص لاغری تضمینی برای مرگ است یا لاغری؟

نامش فرح است متولد 1339 دارای ارایشگاه در حوالی خیابان رودکی تهران.میگوید که از یک وارد کننده قرص لاغری بایک واسطه این قرص را که ساخت المان بودرا خریدم البته انقدر ان شخص در موردش تبلیغ کرد که مرا ترغیب به مصرف ان قرص کرد.قراربود من مصرف کنم واگر خوب بود به دوستانم در ارایشگاه توصیه کنم. پرسیدم که این قرصهارا بایددر چه مدت زمانی مصرف میکردید؟وی پاسخ داد که باید تا 30روز مصرف می کردم که روز 15حالم بدشد.میگویم از روزی که حالت بد شد برایمان بگید.پاسخ دادند که تا ساعت 9:30شب ارایشگاه بود که حالم بد شد وتنگی نفس گرفتم.نا ارام بودم وبه زور خودم را تا ساعت 11شب کشاندم.دیگر نمی شد که تحمل کنم بنابراین از اطرافیانم خواستم تا مرا به بیمارستان ببرند به پار کینگ خونه نرسیده بودم که حس کردم دارم میمیرم دهانم خشک بود اشهدم را خواندم.وقتی به بیمارستان رسیدم فشارم را گرفتند که روی 24بود وهمین طور بالا میرفت.سریع از من نوار قلب گرفتند وقرص زیر زبانی به من دادند ویک سری اقدامات دیگر.میگوید:پزشکم گفت کافی بود تا نیم ساعت دیر میرسیدی که دیگر مرده بودی.وی تاکید کرد که با انکه از این جریان 3الی4ماه گذشته ولی من هنوز نفسم میگیرد وضربان قلبم کند میشود.وی می افزاید البته باید قبل اینکار را می کردم اما وقتی تحقیق کردم متوجه شدم که در المان تمام کسانی که این قرص را مصرف کرده اندعمدتا براثر سکته مغزی فوت کرده اند.ودر اخر میگوید که من قربانی قرص لاغری وتبلیغات هوس انگیز بودم اما الان با اطمینان می گویم که دروغی بیش نیست وتماما برای کسب پول بیشتر هست.

اینبار به سراغ سعید مردی 43 ساله که اخیرا با مصرف قرص لاغری دچار تشنج شده است وکارش به بیمارستان کشیده میرویم.می گوید برای لاغری به سراغ یکی از پزشکان معروف هومئوپاتی وطب مکمل رفتم وایشان به من قرصی داد که با خوردن ان لاغرشوم زیرا که در مراحل لاغری تضمینی باید از ان استفاده می کردم.که بعد فهمیدم که شیشه بوده است.در ادامه می گوید روز 7مصرف فشارم دچار نوسان شد.سرگیجه وحالت تهوع وبی خوابی داشتم که جدیشان نگرفتم تا روز 36 که عوارض شدید شد وتنگی نفس شدید وبی قراری شدیدی داشتم تا روز 38 که حالم خیلی بد شدومرا به بیمارستان بردند که به ناگاه دچار تشنج شدم.با کمک فوریت های پزشکی بهتر شدم وپزشکان گفتند که در ترکیبات این قرص شیشه بوده.این مرد 43 ساله خاطر نشان می کند گرچه در این مدت 12کیلو کم کردم ولی عملا معتاد شدم وپزشکم برای رفع اثار این قرص به من ارامبخش داده اند که در حال مصرف هستم.وی گفت پزشکم می گوید کافی بود تنها 2عدد دیگر مصرف می کردی تا...

ایا هنوزم مصمم به خرید قرصهای لاغری ماهواره ای هستید؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۲-۱۳۹۱ ۰۷:۱۶ صبح، توسط گل شقایق.)
۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۷:۱۴ صبح
یافتن سپاس نقل قول
7 کاربر از گل شقایق به دلیل این ارسال سپاس کرده.
سمیه گلبانو, ماریه, septa, flower, مهرنوش طلا, بهار2020, Atefe joon

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد