تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حنا هندی
سلام میخاستم بپرسم نظرتون راجع به حنا هندی چیه؟
کسی هست که تجربه ی استفادشو داشته باشه؟
پاسخ }
آره مادربزرگه من مرتب استفاده میکنه و به موهاش میزنه خیلی هم راضیه.میگه از حنا ممولی بهتره
خدايا دلم گرفته
پاسخ }
خب میشه بعدش روش رنگ گذاشت؟ مثلا قهوه ای شکلاتی؟
راستی با حنا هندی خیلی موها تیره میشه؟
پاسخ }
آره مادربزگه من رنگ مشکی میزاره بخاطره سفیدی موهاش.ولی دیگه نمیدونم اون رنگی که تو میخوایو بگیره یا نه.نمیدونم اونو.ولی من یه بار با قهوه قاطی کردم رنگ موهام روشنتر شد.رنگ موهای من مشکیه
خدايا دلم گرفته
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
ممنونم ، اخه تصمیم دارم حنا هندی بذارم اما از بعدش میترسم نشه رنگ بذارم
البته درصدش رنگ گذاشتنم خیلی کمه ولی جهت احتیاط پرسیدم!
پاسخ }
معمولا میگن بعد از حنا موها رنگ نمیگیره.دیگه نمیدونم حنا هندی هم شامل اوناس یا نه.من انقد اطلاع داشتم عزیزم.بازم از دوستان مشورت بگیرFlowerysmile
خدايا دلم گرفته
پاسخ }
اگه حنا بذاری 5تا6 سال نمیتونی رنگ کنی اگه رنگ کنی هم رنگ نمیگیره
پاسخ }
دوستان عزیز به نظر شما حنا هندی رو پوست صورت رنگ می گیره حنا معمولی فقط رو ناخون مو و کف دست رنگ می گیره من دنباله ی ابروم رو تیغ زدم می خواستم بدونم اگه رو پوست صورت می گیره دنباله ابرو رو مثل تاتو موقت با حنا هندی بکشم تا یه یک هفته ای از ابرو کشیدن راحت باشم
کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید . . .
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
نه عزیزم

حنا رو صورت رنگ نمیگیره
خدایــــــــــــــــــــــــــــــا ، در تنهایی ام مرا دریاب Worship
پاسخ }
(۱۴-۰۹-۱۳۹۱, ۰۴:۳۰ ب.ظ)sahar5n نوشته:  دوستان عزیز به نظر شما حنا هندی رو پوست صورت رنگ می گیره حنا معمولی فقط رو ناخون مو و کف دست رنگ می گیره من دنباله ی ابروم رو تیغ زدم می خواستم بدونم اگه رو پوست صورت می گیره دنباله ابرو رو مثل تاتو موقت با حنا هندی بکشم تا یه یک هفته ای از ابرو کشیدن راحت باشم

Wavesmile بله دوست عزیز رو پوست هم میتونید بذارید بچه ها تو یک تاپک قبلا توضیح مفصل دادن که چطور با شابلون و حنا هندی روی بدن طرح بندازید میتونید از همون روش برای کشیدن دنباله ابرو استفاده کنیدالبته بعد که پاک میشه رنگ نارنجی میگیره میتونید رو همون رنگ هم مداد بکشید 1 (49)
[عکس: 20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
پاسخ }