تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خار پاشنه
دوستای مهربون برای درمان خار پاشنه اطلاع دارید که چکار کنیم ؟
من میبافم و تو میبافی
من برای تو کلاه میبافم تا سرت گرم شود
تو برای من دروغ میبافی تا دلم گرم شود
}
دوست عزیز

خار پاشنه در اثر عوامل مختلف مثل ایستادن طولانی- خوردن بیش از حد کلسیم و...بوجود میاد

الان توی داروخانه ها کفه های ژله ایی هست برای توی کفش که بایتس حتی در خونه هم استفاده کنی.

یکی اینکه یه پماد هست فکر کنم لیدوکائین یه ذره روی خار بزن و بعد با مشت چندین ضربه بزن این کار دردناک هست ولی موثره.

دیگه اینکه اگر مبتلا به خار پاشنه شدی تا مدیتی خوردن زیاد کلسیم مثل قرصهای کلسیم رو کات کن .
فرمان دادم تا بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک سپارند تا اجزای بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد.

کوروش کبیر
}
من قبلا خار پاشنه داشتم اولین بار دردش به حدی بودکه انگار یه شیشه رفته توی پاشنم دکتر که رفتم بهم ژل پاشنه نداد فقط گفت یه جفت دمپایی چوبی پاشنه دار میخری و دائم توی خونه میپوشی اینکارو کردم یه ماهه خوب شد.
خار پاشنم طوری بود که دکتر گفت اگه با این روش خوب نشه باید عمل کنم ولی خوشبختانه خوب شدFlowerysmile
مرا کسی نساخت ، خدا ساخت . نه آنچنان که کسی می خواست ، که من کس نداشتم . کسم خدا بود ، کس بی کسان.
[عکس: 20121115213258_11.jpg]
}
عزیزم درمان خار پاشنه تا اونجایی که خیلی بیمار اذیت نشه پوشیدن کفش طبی مناسب و کاهش وزنه.گذاشتن پاداخل اب گرم هم میتونه دردشو تسکین بده.ولی اگه خار خیلی بزرگ باشه و بیمار نتونه دردشو تحمل کنه تزریق کورتون تو پاشنه ی پا است که اگه جواب نده تا 3نوبت تکرار میشه.ودر نهایت اگه جواب نداد جراحی.
این چیزی بود که تو این6سالی که پزشکی میخونم یاد گرفتم.امیدوارم به دردت بخورهFlowerysmile
}
گوناگون از وب
loading...
خارپاشنه
همیشه اسم تو بوده اول و آخر حرفام
بس که اسم تورو خوندم بوی تو داره نفسهام
}