خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خاطرات و شیطونی های دوران تحصیل

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 99

ارسال: #1
خاطرات و شیطونی های دوران تحصیل
سلام دوستان.
فکر میکنم همه ی ما توی دوران تحصیلیمون مخصوصا دبیرستان و دانشگاه خاطرات زیادی داریم. اگر دوست داشتید تعریف کنید.
امضای mofid
۳۰-۸-۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ صبح
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از mofid به دلیل این ارسال سپاس کرده.
الهه ناز
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #2
RE: خاطرات و شیطونی های دوران تحصیل
اولیش خودم.Wavesmile
یادم میاد دبیرستان که بودم از سال اول تا سوم معلم بینش اسلامی من عوض نشد. ( شانس من بود نه اینکه ازش خوشم میومد هر سال می افتادم باهاشDash2)cryingGaah
این خانم معلم خوش اخلاق از همون اول اسم منو اشتباه صدا میزد و فتحه و کسره و همه چیزو قاطی میکرد. Swear
از من تذکر دادن از اون خانم گوش نکردن.Swear
من تحمل کردم تحمل کردم تا سال سوم امتحانای میان ترم دوم.Hanghead
برگه های امتحانو تصحیح کرده بود اسم بچه ها رو صدا میکرد نمره ها روببینن اگر اعتراض نداشتن ثبت میکرد.... تا رسید به اسم من و دوباره همونطوری چپکی منو صدا زد.1 (284)
یدفعه بچه ها خندیدن.hehe
وقتی رفتم برگمو ازش بگیرم و نمره رو نگاه کنم بهم گفت اجازه نده فامیلیتو مسخره کنن.1207
منم که به اینجام رسیده بود(2496) ( البته قصد بی ادبی نداشتم ولی دیگه دندونم داشت سر جیگرش کار میکرد bio jolo)
بهش گفتم ببخشیدا ! 1207منو مسخره نمیکنن دارن به شما میخندن که بعد سه سال هنوز فامیلی منو اشتباه صدا میزنی. ( اخیش elfdanceredy)
اونم در کمال خونسردی گفت بشین سر جات.Boredsmiley
ولی حسابی دلم خنک شد. ( البته بعدش عذاب وجدان گرفتم که نکنه بی ادبی کرده باشم )
امضای mofid
۳۰-۸-۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ صبح
یافتن سپاس نقل قول
6 کاربر از mofid به دلیل این ارسال سپاس کرده.
sara jon joni, سراج, الهه ناز, نونی, yzfatemeh, Zahra.O
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 381

بهترين دوران تحصيلي من و درواقع اموزنده ترين و شيرينترينش دوران دبيرستان بود...
من و 4تا از دوستام مثلا قلدرها و درعين حال زرنكترين دانش اموزها بوديم.:g
rouphug:Reading
خلاصه كه جهارشنبه سوري بود و من و دوستان بر سر ترقه بازي و اتيش بازي تو مدرسه اخراج موقت شديم...crying دارم خلاصه وار براتون ميكم. باباي خودم دبير بازنشسته ادبياته و فرهنكي به تمام... روزي كه اخراج شدم واقعا نميدونستم جه جوري تو روش نكاه كنم!angelic
حالا جالبتر اينجاشه كه تو سالن مدرسه اسامي اخراجيهارو واسه عبرت دانش اموزان زدن كه برحسب اتفاق تو امتحانات علمي و كاربردي هم من مقام اورده بودم و اون دوتا ليستو بغل هم جسبونده بودن و تو هردو من نفر اول بودم!!!fakfak
از سال بعدش دو سه روز قبل از جهارشنبه سوري مديرمون براي جلوكيري از اختشاشات من و دوستانى.. اوليارو دعوت كرده و كاملا محترمانه مارو به مرخصي جندروزه ميفرستادن!!!laf(87)Kap
حالا بازم خاطرات قشنك قشنك دارم كه ميام و ميتعريفم...laf
امضای FIRIHA
منم و مزه مزه کردن ثانیه های مادری... خدایا شکرت
۳۰-۸-۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ صبح
یافتن سپاس نقل قول
5 کاربر از FIRIHA به دلیل این ارسال سپاس کرده.
سهیلا12, sara jon joni, mofid, yasi12, الهه ناز
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #4
یکی دیگه بگم؟؟؟Wavesmile
اخه دیشب که داستم میخوابیدم یه عالمه خاطره یادم اومد. angelic
این خاطره هم بر میگرده به همون معلم خوش اخلاق بینش اسلامی.Veiledsmile2
سال دوم دبیرستان که بودم این شازده خانم هر موقع میومد سر کلاس از بچه ها درس میپرسید Dash2و بعدش درس میداد.
سیستمش هم اینطور بود که هر جلسه از چند نفر از روی لیست میپرسید و براشون نمره میزاشت. ( تجربه ثابت کرده بود که هر 5 الی 6 هفته یه بار نوبتمون میشد پس لزومی نداشت هر جلسه درس بخونیمhihHanghead)
خلاصه .... یه روزی رسید به اسم من و از شانس من اونروز درس نخونده بودم و یه منفی رفت توی لیست cryingو البته خیالم راحت شد تا چند هفته ی دیگه راحتم.uhumGigglesmile
تا اینکه جلسه بعدی تا لیستو باز کرد و در کمال ناباوری منو صدا زد Laie_721 (284)
منم که هیچی نخونده بودم مثل بز نگاش کردم. Boredsmiley
دیگه اینبار خیالم به کل راحت شد Hi5تا اینکه دوباره هفته ی بعد من منو صدا زد. Gaah
باورتون میشه؟؟؟Sigh
اشکال نداره حالا چون منم اولش باورم نمیشد ولی حقیقت داشت.crying
خلاصه دوباره واسش بهونه اوردم و گذشت.Nananaf
هفته بعدش قبل از اینکه بیاد دوستام گفتن قبل از اینکه صدات کنه خودت مثل بچه ادم پاشو وایسا. منم دقیقا همین کارو کردم وقتی سرش توی لیست بود محض مسخره بازی بلند شدم سر جام وایسادمhehe
... که یه دافعه منو صدا زدددد.oof
منو میگی سر جام خشک شدم Hangheadو مثل همیشه درس نخونده بودم ( اینو بگم که من دختر درس نخونی نبودم ها ولی از این معلمع خوشم نمیومد واسه همین نمیخوندم درسشو )
اینبار بهم گفت چرا هرچی صدات میکنم درس بلد نیستی چرا نمی خونی هربار بهانه میاری.Veiledsmile2bio jolo
منم در کمال پررویی گفتم راستشو بگم؟؟؟ اخه هربار که میپرسی من میگم خوب هفته ی دیگه نمیپرسی ولی بازم میپرسی . شما انگار فقط اسم منو بلدی. ha
گفت من میخوام هر بار یه فرصتی بدم نمره ی منفیتو جبران کنی.
Questionedf
منم گفتم مرسی زحمت نکشید یه نمره منفی که دیگه این حرفارو نداره.Winking
بازم مثل همیشه هیچی نگفتBoredsmiley ( کلا شخصیتش خنثی بود )
ولی من دلم خنک شد حرف دلمو زدم.dancy
امضای mofid
۳۰-۸-۱۳۹۱, ۰۲:۲۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول
5 کاربر از mofid به دلیل این ارسال سپاس کرده.
سهیلا12, sara jon joni, الهه ناز, yzfatemeh, بانو طناز
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 385

ارسال: #5
سلاااااااااام من با این تاپیک خیلی موافقم . چون خودم از اون دست شاگردای بسیار شیطون مدرسه و البته درس خون بودم . این Flowerysmile برای خودم hih
من سه سال دبیرستان رو به ناچار در شهری گذروندم که اصلا دوستش نداشتم ولی دوستانی پیدا کردم که گذر ایام رو واسه م خیلی شیرین میکردن جوری که دوست داشتم 24 ساعته توی مدرسه باشم یادشون بخیر Dreamyeyesf

کلاسای ما جوری بود که میز دبیرامون روی سکو واقع میشد و سمت پنجره ای که رو به حیاط بود ... یه روز که یکی از دبیرامون نیومده بود منم نشستم پشت میزشون و داشتم واسه دوستان گلم با شور و هیجان خاطره تعریف میکردم که همین که پریدم بالا واسه واقعی تر کردن تعاریفم ... دیدم دوستام هر کدوم با یک شکل و ادایی و با وحشتی که توی صورتشون موج میزد منو از ادامه پریدن منع میکردن اما دیگه کار از کار گذشته بود ... و من فقط فرو رفتن تیزی پنجره بالا سرم رو توی سرم حس کردم و برای دقایقی از حال رفتم ... وقتی یه کم هوش و حواسم سر جاش اومد دیدم همه بچه ها بالای سرم نگران و ناراحت ایستادن ... داغی خون رو روی پیشونیم احساس میکردم اما خدا رو شکر حالم خیلی وخیم نبود و برای اینکه به بچه ها روحیه بدم با اینکه از زور درد چشمام پر اشک بود بلند بلند شروع کردم به خندیدن و گفتم نترسید من هنوز زنده ام ... بزارید بقیه شو تعریف کنم ... که همگی Vahidrk SwearDash2 به این شکل منو کشون کشون بردن دفتر تا پانسمان بشم . البته قبلش واسه اینکه مواخذه یا شماتت نشم توی دفتر قرار شد بگم زیر پنجره اون طرفی بودم و تا بلند شدم این اتفاق افتاده ... hih فکر کن ظهر با سر بانداژ شده و چشم و چال کبود برگشتم خونه و توی راه مونده بودم به مامان اینا چی بگم angelic
امضای mahasalbanoo
[
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۸-۱۳۹۱ ۰۳:۲۴ عصر، توسط mahasalbanoo.)
۳۰-۸-۱۳۹۱, ۰۳:۲۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول
3 کاربر از mahasalbanoo به دلیل این ارسال سپاس کرده.
sara jon joni, mofid, الهه ناز

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #6
من بازم اومدمhihWavesmile

ترم گذشته باید یه مقاله مینوشتم با این عنوان که (( به نظر شما تکنولوژی چه تاثییری روی زندگی مردم داشته )).
سر کلاس استاد از بچه ها خواست که مقاله هاشونو بخونن.
یکی از این پسرا ( که من فکر نمیکنم کسی توی این دنیا باشه که از اون خوشش بیاد و همیشه احساس خود برتر بینی داره Dash2Reading) داوطلب شد و رفت مقاله شو خوند.
اولش با چنان سرعتی شروع کرد به خوندن runningکه هر چند ثانیه یه بار استاد میگفت : آرومتر ... آرومتر .... آرومتررررر. Gaah
خلاصه وقتی که تموم شد استاد گفت بچه ها مشکلی داشت یا نه؟ چند نفر از چند جای مقاله اش ایراد گرفتن و استاد هم تائید کرد و ضایع شد رفت نشست . :GigglesmileNananaf
بعد دوستام گفتن پاشو برو بخون مقالتو Hi5( اخه واسه خودم یه پا مهندسم توی مقاله نویسی )WinkingReading
از اونجایی که مقاله ام خیلی توپ بود و قصد ضایع کردن پسرک و داشتم رفتم خوندم. hih
با چنان متانتی شروع کردم که همه کف کردن.(1782)
وقتی که تموم شد استاد باز پرسید بچه ها مشکلی داشت؟ همه گفتن نه و کلی تعروف و تمجید کردن.
تا استاد اومد دهنشو باز کنه به حرف زدن پسره خودشو انداخت وسط که : استاد به نظر من اصلا مقاله اش خوب نبود اخه فقط نظر خودشو مطرح کرده بود حتی تووی پاراگراف اخر( قسمت نتیجه گیری ) بازم گفته بود به نظر من...1 (49)Boredsmiley
منو میگی میخواستم گوشت تنشو ریز ریز کنمManiac
ولی خودمو کنترل کردم و گفتم : مثل اینکه شما موضوع مقاله رو یادتون رفته؟؟ موضوع مقاله راحع به نظر شخصی من بوده حالا شما توقع داشتی من توی مقاله ام نظر شما رو مطرح کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟1207jarha
پسرهFlatKap
بچه هاlaflaflafClap
استادWinkinguhum
و خودم(87)yesskhoshtip
بعدشم استاد بهش گفت : چرا چرت و پرت میگی بشر. راست میگن خانم .... موضوع مقاله اینطور بوده دیگه.jar
آخ که چه حالی داد.elfdanceelfdance

بی صبرانه منتظر شیطونی های شما هستم.
امضای mofid
۲-۹-۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ صبح
یافتن سپاس نقل قول
8 کاربر از mofid به دلیل این ارسال سپاس کرده.
سهیلا12, sara jon joni, aziii jooon, yasi12, الهه ناز, yzfatemeh, نونی, کنیا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خاطرات و شیطونی های بامزه کودکی noonoosh 108 26,580 ۲۳-۹-۱۳۹۲ ۰۸:۵۵ صبح
آخرین ارسال: لیدی باران

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد