تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3.09 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خالی کردن حساب بانکی با تماس تلفنی
#1
Bell 

سرهنگ عرفاني دراين باره گفت: با توجه به بررسی های صورت گرفته از پرونده های اخیر توسط کارشناسان، مشاهده شده است که کلاهبرداران با مراکر ارائه خدمات عمومی مانند فروشگاه ها، هتل ها، رستوران ها و ... تماس برقرار كرده و با معرفي خود به عنوان نماینده شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی معتبر مانند استانداری، شرکت های خودروسازی و ... از صاحبان اين صنوف سوء استفاده مالي كرده اند.

وي ادامه داد: اين افراد با سوءاستفاده از اعتبار این سازمان ها خواستار ارائه خدمات یا خرید اجناس می شوند و شماره حساب عابربانک فروشنده را براي واریز هزینه می گیرند و پس از گذشت زمان اندکی، در تماس مجدد عنوان می کنند که پول را به حساب واریز كرده اند و فرد را به پای دستگاه عابربانک می کشانند تا موجودی حساب خود را چک و برایشان ارسال كند.

به گفته رييس پليس فتاي استان خراسان رضوي، پس از اينكه فروشنده به پای دستگاه عابربانک رفته و اعلام می كند که پولی به حسابش واریز نشده، کلاهبرداران با اطلاع از اینکه فروشنده به زبان لاتین تسلط ندارد به بهانه ارزی بودن حساب کلاهبردار از وی می خواهند که زبان دستگاه را تغییر دهد و در ادامه فروشنده باعث انتقال وجه از حسابش به حساب کلاهبردار می شود.

عرفانی به شهروندان توصیه کرد که فريب کلاهبردارانی که از اعتبار ارگان های دولتی و خصوصی و عدم آشنایی افراد نسبت به منوی انگلیسی عابر بانک ها سوء استفاده می كنند را نخورند چرا كه از این طریق وجه از حساب افراد خارج و به حساب کلاهبردار منتقل می شود
پاسخ }
#2
ضمن تشکر ، چند ماه پیش یه عده ای دقیقا با همین روش می خواستن سر پدرخانومم رو کلا بذارن که با هوشیاری به موقع hih ناکام موندن

اما روش دقیقا همین بود و طرف حسابی گیر داده بود
پاسخ }