تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خانما کسی میدونه صدفی کننده پوست چی هست؟استیک پرل اند بیوتی!
خانما کسی میدونه صدفی کننده پوست چی هست؟استیک پرل اند بیوتی!
من تو خریدام دارم.مارک نیوا.ولی نمیدونم مورد استفادش چی هست؟شبیه صابون هستDunnof
مهندس کام و جویای کار
همسرم تو کار فروش لوازم یدکی ماشین هست اگه نیاز بود میتونیم کمکتون کنیم به قیمت پایین.به همسراتون اطلاع رسانی کنید
پاسخ }
شاید یه نوع لایه برداره؟
از اطلاعات روش دیگه چیا نوشته؟
پاسخ }
عزيزم اون مام براي سفيد كردن زير بغل هستش. من 3 ساله دارم استفاده ميكنم و راضيم ازش.
anything boys can do GIRLS can do BETTER
پاسخ }
(۲۵-۰۸-۱۳۹۱, ۰۲:۱۹ ب.ظ)dream girl نوشته:  عزيزم اون مام براي سفيد كردن زير بغل هستش. من 3 ساله دارم استفاده ميكنم و راضيم ازش.
دوست عزیز نحوه استفادش چه طوره؟بعد حموم یا هر موقع خواستیم؟
مهندس کام و جویای کار
همسرم تو کار فروش لوازم یدکی ماشین هست اگه نیاز بود میتونیم کمکتون کنیم به قیمت پایین.به همسراتون اطلاع رسانی کنید
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۲۶-۰۸-۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ب.ظ)رمیصا نوشته:  
(۲۵-۰۸-۱۳۹۱, ۰۲:۱۹ ب.ظ)dream girl نوشته:  عزيزم اون مام براي سفيد كردن زير بغل هستش. من 3 ساله دارم استفاده ميكنم و راضيم ازش.
دوست عزیز نحوه استفادش چه طوره؟بعد حموم یا هر موقع خواستیم؟

مثل مام هاي معمولي. هر زمان كه خواستي ميتوني استفاده كني ازش. Flowerysmile
پاسخ }
(۲۷-۰۸-۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ ب.ظ)رمیصا نوشته:  همونطور خشک خشک بزنم یا خیس کنم اون قسمتو قبلش؟ببخشیداااااا من زیاد سوال میپرسم.ولی من اصلا نمیدونم مام چی هست؟haaa

براي مام هاي صابوني بهتره زير بغل خشك باشه. اما در كل هيچ فرقي نداره خيس يا خشك.هر جور دوست داري هر زمان كه خواستي قبل از ورزش بعد از ورزش قبل از مهموني يا تو خونه هميشه ميتوني بزني. مخصوصا اگه مثل نيوآ خوش بو باشه.
اميدوارم همه ي سوالات احتماليو جواب داده باشم . (1782)
بازم سوال داشتي ميتوني بپرسي Wavesmile
پاسخ }
(۲۷-۰۸-۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ ب.ظ)رمیصا نوشته:  همونطور خشک خشک بزنم یا خیس کنم اون قسمتو قبلش؟ببخشیداااااا من زیاد سوال میپرسم.ولی من اصلا نمیدونم مام چی هست؟haaa

مام مثل اسپری دئودرانت میمونه
ضد عرقه
اینجوری همیشه بوی خوب میدی
مام های صابونی از مایع بهتره
خدا جونم ازت ممنونم جوجم الان 18 ماهشه ازت ممنونم
پاسخ }