تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خانمهایی که از همسرشون دورن بیان تو...
سلام دوستان. نمیدونستم دقیقا این تاپیک رو کجا باید ایجاد کنم .اگر جاش درست نیست بگین.
من دور از همسرم کار می کنم و ماهی یکی دو بار بیشتر همدیگر رو نمی بینیم.cryingcryingcrying گفتم کسانی که وضعیت مشابه منو دارن بیان اینجا تا با هم درد و دل کنیم و از تجربیات هم استفاده کنیم.
ما زنده به آنیم که آرام نمانیم
}
اول از خودم میگم. من و همسری 2 سال پیش ازدواج کردیم. الان اون تهران و من کرمانم. معمولا هر 2 یا 3 هفته یک بار اونم پنج شنبه میاد و جمعه بر می گرده یعنی فقط 1 روز با همیم. مگر اینکه تعطیلی خاصی باشه. دلم خیلی تنگ میشه واسش. مخصوصا الان 2 روز که دلتنگشم . با تلفن هر شب خیلی صحبت میکنیم ولی انگار این دفعه فایده نداره .خیلی دلم هواشو کرده cryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
}
(۰۳-۰۲-۱۳۹۲, ۰۵:۱۶ ب.ظ)فاطمه1985 نوشته:  اول از خودم میگم. من و همسری 2 سال پیش ازدواج کردیم. الان اون تهران و من کرمانم. معمولا هر 2 یا 3 هفته یک بار اونم پنج شنبه میاد و جمعه بر می گرده یعنی فقط 1 روز با همیم. مگر اینکه تعطیلی خاصی باشه. دلم خیلی تنگ میشه واسش. مخصوصا الان 2 روز که دلتنگشم . با تلفن هر شب خیلی صحبت میکنیم ولی انگار این دفعه فایده نداره .خیلی دلم هواشو کرده cryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

سلام عزیزم. آخی نازی. ان شااله کارتون جور شه. به هم برسید. واقعا امکان جابهجایی ندارین؟ نیستی فاطمه جون. منم دورم
}
(۰۳-۰۲-۱۳۹۲, ۰۵:۲۱ ب.ظ)futureme8 نوشته:  
(۰۳-۰۲-۱۳۹۲, ۰۵:۱۶ ب.ظ)فاطمه1985 نوشته:  اول از خودم میگم. من و همسری 2 سال پیش ازدواج کردیم. الان اون تهران و من کرمانم. معمولا هر 2 یا 3 هفته یک بار اونم پنج شنبه میاد و جمعه بر می گرده یعنی فقط 1 روز با همیم. مگر اینکه تعطیلی خاصی باشه. دلم خیلی تنگ میشه واسش. مخصوصا الان 2 روز که دلتنگشم . با تلفن هر شب خیلی صحبت میکنیم ولی انگار این دفعه فایده نداره .خیلی دلم هواشو کرده cryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

سلام عزیزم. آخی نازی. ان شااله کارتون جور شه. به هم برسید. واقعا امکان جابهجایی ندارین؟

ممنون عزیزم. من فعلا قراردادی ام ولی همسرم کارش آزاده. اگه من پیمانی بشم و قطعی بشه موندنم اینجا اونم میاد پیشم ولی تا رسمی نشم نمیتونیم واسه جابجایی خونه و زندگی تصمیم بگیریم. من از اول مهر اومدم ولی ظاهرا فرایند پیمانی شدنمون طولانی هست. حداقل تا مشخص شدن نتیجه قطعی 1-2 سال طول میکشه.
}
گوناگون از وب
loading...
سلام عزیزم. آخی نازی. ان شااله کارتون جور شه. به هم برسید. واقعا امکان جابهجایی ندارین؟ نیستی فاطمه جون. منم دورم
[/quote]

شما شرایطتون چیه؟ چه قدر دورین؟چند وقت به چند وقت همدیکه رو میبینین؟
}
(۰۳-۰۲-۱۳۹۲, ۰۵:۲۸ ب.ظ)فاطمه1985 نوشته:  سلام عزیزم. آخی نازی. ان شااله کارتون جور شه. به هم برسید. واقعا امکان جابهجایی ندارین؟ نیستی فاطمه جون.

[/quote]
}
فاطمه جان من تازه با این سایت آشنا شدم. مرتب باید صفحه رو رفرش کنم تا پست های جدید رو ببینم. راه دیگه ای نیست؟
}
(۰۳-۰۲-۱۳۹۲, ۰۵:۳۸ ب.ظ)futureme8 نوشته:  فاطمه جان من تازه با این سایت آشنا شدم. مرتب باید صفحه رو رفرش کنم تا پست های جدید رو ببینم. راه دیگه ای نیست؟

عزیزم من اون دگمه تازه سازی که زیر قسمت آخرین ارسالی ها هست رو میزنم که اگر صفحه ای ارسال جدید داشته باشه متوجه میشم . اونوقت روی اول صفحه کلیک راست میکنم و open in new tab رو میزنم. راه دیگه ای هم اگه داشته باشه من Dunnof
}
گوناگون از وب
loading...
(۰۳-۰۲-۱۳۹۲, ۰۵:۳۵ ب.ظ)futureme8 نوشته:  
(۰۳-۰۲-۱۳۹۲, ۰۵:۲۸ ب.ظ)فاطمه1985 نوشته:  سلام عزیزم. آخی نازی. ان شااله کارتون جور شه. به هم برسید. واقعا امکان جابهجایی ندارین؟ نیستی فاطمه جون. منم دورم

2 هفته دور. دو هفته با همیم . ابته کمتر از 2 سا هست که اینجوری شدیم. قبلش چون من جای دیگه درس می خوندم 20- 30 روز یکبار و در حد چند روز.
[/quote]

پس شما هم دوری و دلتنگی رو داری ولی میدونی باز خوبه که بعد دو هفته دوری، دو هفته پیش همین. منم همون 2 هفته بعضی وقتها 3 هفته دوری رو دارم ولی بعدش فقط 1 روز با همیم. میدونی حتی اینجوری اومدنش خیلی سخت تر از نیومدنش هست. هر عصر جمعه که راهی می کنم همسرم رو تا شبش کارم اشک ریختنه. اوایل میگفتم اشکال نداره بعد یه مدت عادت می کنم ولی عادت که نکردم هیچ بدتر هم شدم
}
واله دقیقا دیروز هم کار من اشک ریختن بود تازه با وجودی که شرایطم خیلی بهتر از شماست. نمی دونم. ان شااله کارت ردیف می شه زودتر مشکلت حل میشه. تا آدم توی شرایط هست خیلی سخته بعدش که بهش نگاه کنی میبینی چه زود گذشته

منظورم پست های جدید خود شما بود. چطوری باید از جدید شدن پست هات آگاه بشم؟ با رفرش کردن؟
}