خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خانمهایی که از همسرشون دورن بیان تو...

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 61

خانمهایی که از همسرشون دورن بیان تو...
سلام دوستان. نمیدونستم دقیقا این تاپیک رو کجا باید ایجاد کنم .اگر جاش درست نیست بگین.
من دور از همسرم کار می کنم و ماهی یکی دو بار بیشتر همدیگر رو نمی بینیم.cryingcryingcrying گفتم کسانی که وضعیت مشابه منو دارن بیان اینجا تا با هم درد و دل کنیم و از تجربیات هم استفاده کنیم.
امضای فاطمه1985
ما زنده به آنیم که آرام نمانیم
۳-۲-۱۳۹۲, ۰۵:۱۱ عصر
یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

RE: خانمهایی که از همسرشون دورن بیان تو...
اول از خودم میگم. من و همسری 2 سال پیش ازدواج کردیم. الان اون تهران و من کرمانم. معمولا هر 2 یا 3 هفته یک بار اونم پنج شنبه میاد و جمعه بر می گرده یعنی فقط 1 روز با همیم. مگر اینکه تعطیلی خاصی باشه. دلم خیلی تنگ میشه واسش. مخصوصا الان 2 روز که دلتنگشم . با تلفن هر شب خیلی صحبت میکنیم ولی انگار این دفعه فایده نداره .خیلی دلم هواشو کرده cryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
امضای فاطمه1985
۳-۲-۱۳۹۲, ۰۵:۱۶ عصر
یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 69

(۳-۲-۱۳۹۲ ۰۵:۱۶ عصر)فاطمه1985 نوشته شده توسط:  اول از خودم میگم. من و همسری 2 سال پیش ازدواج کردیم. الان اون تهران و من کرمانم. معمولا هر 2 یا 3 هفته یک بار اونم پنج شنبه میاد و جمعه بر می گرده یعنی فقط 1 روز با همیم. مگر اینکه تعطیلی خاصی باشه. دلم خیلی تنگ میشه واسش. مخصوصا الان 2 روز که دلتنگشم . با تلفن هر شب خیلی صحبت میکنیم ولی انگار این دفعه فایده نداره .خیلی دلم هواشو کرده cryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

سلام عزیزم. آخی نازی. ان شااله کارتون جور شه. به هم برسید. واقعا امکان جابهجایی ندارین؟ نیستی فاطمه جون. منم دورم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۲-۱۳۹۲ ۰۵:۲۵ عصر، توسط futureme8.)
۳-۲-۱۳۹۲, ۰۵:۲۱ عصر
یافتن
1 کاربر از futureme8 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
فاطمه1985
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

(۳-۲-۱۳۹۲ ۰۵:۲۱ عصر)futureme8 نوشته شده توسط:  
(۳-۲-۱۳۹۲ ۰۵:۱۶ عصر)فاطمه1985 نوشته شده توسط:  اول از خودم میگم. من و همسری 2 سال پیش ازدواج کردیم. الان اون تهران و من کرمانم. معمولا هر 2 یا 3 هفته یک بار اونم پنج شنبه میاد و جمعه بر می گرده یعنی فقط 1 روز با همیم. مگر اینکه تعطیلی خاصی باشه. دلم خیلی تنگ میشه واسش. مخصوصا الان 2 روز که دلتنگشم . با تلفن هر شب خیلی صحبت میکنیم ولی انگار این دفعه فایده نداره .خیلی دلم هواشو کرده cryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

سلام عزیزم. آخی نازی. ان شااله کارتون جور شه. به هم برسید. واقعا امکان جابهجایی ندارین؟

ممنون عزیزم. من فعلا قراردادی ام ولی همسرم کارش آزاده. اگه من پیمانی بشم و قطعی بشه موندنم اینجا اونم میاد پیشم ولی تا رسمی نشم نمیتونیم واسه جابجایی خونه و زندگی تصمیم بگیریم. من از اول مهر اومدم ولی ظاهرا فرایند پیمانی شدنمون طولانی هست. حداقل تا مشخص شدن نتیجه قطعی 1-2 سال طول میکشه.
امضای فاطمه1985
۳-۲-۱۳۹۲, ۰۵:۲۵ عصر
یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

سلام عزیزم. آخی نازی. ان شااله کارتون جور شه. به هم برسید. واقعا امکان جابهجایی ندارین؟ نیستی فاطمه جون. منم دورم
[/quote]

شما شرایطتون چیه؟ چه قدر دورین؟چند وقت به چند وقت همدیکه رو میبینین؟
امضای فاطمه1985
۳-۲-۱۳۹۲, ۰۵:۲۸ عصر
یافتن

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 69

(۳-۲-۱۳۹۲ ۰۵:۲۸ عصر)فاطمه1985 نوشته شده توسط:  سلام عزیزم. آخی نازی. ان شااله کارتون جور شه. به هم برسید. واقعا امکان جابهجایی ندارین؟ نیستی فاطمه جون.

شما شرایطتون چیه؟ چه قدر دورین؟چند وقت به چند وقت همدیکه رو میبینین؟
[/quote]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۲-۱۳۹۲ ۰۶:۰۵ عصر، توسط futureme8.)
۳-۲-۱۳۹۲, ۰۵:۳۵ عصر
یافتن
موضوع بسته شده است 

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد