امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خانم سیما (sima) ، درگذشت ناگهانی پدر بزرگوار و پسرعمه عزیزتون رو تسلیت عرض می کنیم
نمی دونم کاش یه چیزی بود که غم درونم رو در فراق پدر نشون میداد...
خیلی متاسف شدم عزیزم
وقتی دیدم
دلم لرزید
اشک حلقه شده درون چشمانم لرزید
بغض گلویم را فشرد
و در غم از دست دادن پدری
گریستم
crying
}
سيما جان منم تسليت ميگم بهتون .من رو هم در غم خودتون شريك بدونين . هر چي خاك ايشونه بقاي عمر شما و خانواده محترمتون cryingcrying
تو مرا یاد کنی یا نکنی
باورت گر بشود, گر نشود
حرفی نیست... اما..!
نفسم میگیرد در هوایی
که نفسهای تو نیست
}
سیما جون:درگذشت پدر گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت ، برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم .

فایل‌های پیوست عکس(ها)

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ
السَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ ، وَعَلٰى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَوْلادِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَصْحٰابِ الْحُسَيْن
عروس4شهریورم83
}
سیما جون عزیزم منم تسلیت میگم.خدا رحمتشون کنه وبه شما وخانواده گرامیتون صبر بده انشاالله.
Flowerysmile
}
سیما خانم تسلیت میگم .خدا رحمتشون کنه ،خدا به شما و خانواده گرامیتون صبر بده.آمین!

تا اطلاع ثانوی امضا ندارم
}
الهي سيماجووونcryingخيلي ناراحت شدم..تسليت ميگم عزيزم..براتون از خدا آرزوي صبر و براي اون مرحوم رحمت بيكران ميخوامHanghead
}
تسلیت واژه کوچکیست در برابر غم بزرگ شما
امیدوارم که غم آخرتون باشه
ما را در غم خود شریک بدون عزیزم
}
سیما جان تسلیت منو هم بپذیر
انشاء الله که خدابه شما و خانواده محترم صبر عطا کنه و روحشون قرین رحمت الهی باشه
پيامبر خدا صلّى‏ الله ‏عليه و ‏آله و سلّم :
بر تو باد تلاوت قرآن ، كه آن در زمين براى تو نور است
و در آسمان برايت اندوخته .
}
سلام سیما جون
منم تسلیت میگم ایشالا غم اخرتون باشه crying
خدا رحمتشون کنهcrying

خدایا دستم به اسمانت نمی رسد،اما تو که دستت به زمین می رسد
بلندم کن

}
سیماجون تسلیت میگم عزیزم، خدا بهت صبر بده خانومی خیلی ناراحت شدم از شنیدنش و بیشتر از اون شوکه ، از زمانی که واسه سلامتی پدرت دعا میکردی تا همین الان که خبر فوتشونو شنیدم برای آرامش دلت و سلامتی پدر نازنینت دعا کردم .
امیدوارم روح پدرت قرین رحمت باشه؛ مارو هم تو غم خودت شریک بدون عزیزمcryingcryingcrying
[عکس: 20140316174952_1017704_627334297340215_966572318_n.jpg]
}