امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خانم سیما (sima) ، درگذشت ناگهانی پدر بزرگوار و پسرعمه عزیزتون رو تسلیت عرض می کنیم
وای سیما جون تسلیت میگمcryingcryingcrying

حتی تصور نبودن
پدر در کنار بچه ها غیر قابل تحمله وای به اون روز که پدر در کنامون نباشه.
صمیمانه آرزوی صبر براتون دارم مارو در غم خود شریک بدونید.

[عکس: 20130908122056_13689739147.jpg]
[عکس: 20160229025239_images60.jpg]

Insta:samira_ba
}
سیما جون عزیزم منم تسلیت میگم غم اخرت باشه واقعا داغ عزیز مشکل برای شما و خانواده محترمتون از خداوند متعال صبر و شکیبایی خواستارم
ما هم در غم خودت شریک بدون خانمیcryingcrying
خدایا شکرتDreamyeyesf
}

در غم از دست دادن عزیزان به سوگ نشستن صبری میخواهد عظیم ، برای شما و خانواده محترمتان صبر و شکیبایی و برای آن عزیز در گذشته غفران و رحمت واسعه الهی را خواستارم .
}
سیما جون تسلیت میگم
وااااااااای دلم خون شد cryingcryingcryingcryingcrying

ایشالا بازمانده سلامت باشه cryingcrying
}
خانومی منم از صمیم قلب بهتون تسلیت میگم cryingcryingcrying
و برام دوباره تدائی روزهای شد که خودم پدرمو از دست دادم و اشک از چشام برایتون جاری شده انشاء الله بقای عمر عزیزان دیگرتون باشه و پدرتون هم انشاء الله همنشین حضرت علی (ع) باشه
درمقابل تقدیر خداوند مانند کودکی یک ساله باش که وقتی به هوا می اندازی میخندد ....
چون ایمان داره که تو او را خواهی گرفت....
}
بقا مختص ذات اوست
فقط میتونم بگم خدا صبرتون بده سیما جان.
زندگی فاصله ی اذان تا نماز است...Hanghead
}
سیما جون تسلیت میگم غم اخرتون باشه درکتون میکنم چون منم وقتی 18 سالم بود پدرم رو از دست دادم خیلی سخته cryingولی چیکار میشه کرد
[عکس: 20130908130112_431967_MBmneG6t-1.jpg]
وقتی تنهاییم دنبال دوست میگردیم
پیدایش که کردیم
دنبال عیب هایش میگردیم
وقتی که از دستش دادیم
در تنهایی دنبال خاطراتش میگردیم
مراقب قلبها باشیم
هیچ چیز آسانتر از قلب نمیشکندDreamyeyesf
}
سیما جون خیلی ناراحت شدم خدا رحمتشون کنه بقای عمر شما باشه امیدوارم خداوند بهتون صبر بده
}
سیما جون تسلیت من رو هم پذیرا باشSigh همه ی اعضای خانم گل رو در غم خودت شریک بدون
}
سیما جان . از خدا براتون صبر میخوام . از دست دادن پدر غم بزرگیه از خدا درجات عالی میخوام برای پدر مهربونت. رحمت خدا شامل حال ایشون و خونواده محترمت عزیزم .

منو و دخترم ترنم رو هم تو غمتون شریک بدون عزیزم.
}