امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خانم سیما (sima) ، درگذشت ناگهانی پدر بزرگوار و پسرعمه عزیزتون رو تسلیت عرض می کنیم
سیمای عزیز می دونم الان در شرایطی نیستی که این تسلیت ها رو بخونی ، ولی وقتی پدرمو تازه از دست داده بودم شما هم جزو کسایی بودی که سعی می کردی آرومم کنی .می دونم الان چه حسی داری.خدا رحمتشون کنه و روحشون شاد.
از خدا برای خودتون و خانواده محترمتون صبری عظیم خواستارم.
}
عزیز دلم تسلیت میگم
انشالله غم اخرت باشه.خدا صبر بده(1782)
خدایــــــــــــــــــــــــــــــا ، در تنهایی ام مرا دریاب Worship
}
سیما جون

تسلیت عرض میکنم.برایشان طلب امرزش و رحمت نموده و امیدوارم بقای عمر شما باشه.

از دست دادن پدر بسیار سخته.من 24 سال قبل این مصیبت را پشت سر گذاشتم.
فرمان دادم تا بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک سپارند تا اجزای بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد.

کوروش کبیر
}
سیما جان
در غم از دست دادن عزیزان به سوگ نشستن صبری میخواهد عظیم ،
برای شما و خانواده محترمتان صبر و شکیبایی و برای آن عزیز در گذشته غفران و رحمت واسعه الهی را خواستارم .
راهی جز سقوط ندارد
برگ پاییزی...
وقتی می داند درخت
عشق برگ تازه ای در سر دارد Hanghead
}
سلام سیما جان تسلیت میگم غم آخرتون باشه.خانم گلهای عزیز هرکسی این پست منو میبینه برای شادی روح پدر سیما جون یه فاتحه بخونه
1 (49)
}
برای شادی روحشون یه صلوات

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
}
سلام سیما جون منم به شما تسلیت میگم امیدوارم غم اخرتون باشه وخدا بهتون صبر بده
نمیدانم فراموش کردن درد داشت یا فراموش شدن.به هر حال فراموش میکنم فراموش شدنم راHanghead
}
عزیزم سیماجان تسلیت میگم. خدا بهتون صبر بده. من رو در غم خودت شریک بدون.
}
سیما جان منم بهت تسلیت میگم می دونم که خیلی سخته چون پدر عزیزم رو بر اثر تصادف دوسال پیش از دست دادم crying غم واقعا سنگینی ست امیدوارم خدا بهت صبر بده عزیزم crying الهی هیچ دختری بی بابا نشه چون واقعا پدر گوهری گران است angelic0 سمیا جون انشالله غم اخرت باشه خدا پدرت رو و همه پدرهای از دست رفته رو رحمت کنه crying خانوم گل های عزیز واسه همه پدرهای زحمت کشی که از میان ما رفته اند صلوتی بفرستیم crying روحشان شاد باشد سیما جان
[عکس: tsh2g0imfht9s1qcdywo.jpg]
}
سیما جان بسیار متاثر شدم آرزوی صبر برای شما و خانواده محترم دارم
برای عشق مبارزه کن ولی هرگز گدایی نکن.
}