خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خانم های کارمند و شاغل بیایید از برنامه ریزیهاتون بگید

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 174

خانم های کارمند و شاغل بیایید از برنامه ریزیهاتون بگید
من تازه دوماهه شاغل شدم وقتی شبا میام خونه ساعت میشه 7 یا 7:30 عجله ای باید شام درست کنم همش غذاهام شده تکراری و بعضی وقتها هم که اصلا حوصله ندارم کم پیش میادا ولی پیش میاد
میخام از تجربه ی خانم هایی که مدت زیادیه شاغلن استفاده کنم و ببینم چه جوری برنامه ریزی می کنن شام میپزن خونه تمیز می کنن خرید و گردش و اینا کلا چه جوری به همه چی میرسن
تازه من و همسری دو تامونم باید ناهار ببریم پس نمیتونم غذایی مثل نیمرو و از این چیزا درست کنم شب بخوریم
بیایید تجربه ها تونو بگین شما هم Flowerysmile
امضای banooyekhune
بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو
۲۷-۱۰-۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول
8 کاربر از banooyekhune به دلیل این ارسال سپاس کرده.
النا, گلسان, shaditaha, trename, dokhmal, nehdi, بهار2020, yzfatemeh
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 27

RE: خانم های کارمند و شاغل بیایید از برنامه ریزیهاتون بگید
Flowerysmileمن هفت ساله سرکار می رم. من و شوهرم هر دومون ساعت 4 میایم خونه. اون موقع تازه نهار می خوریم دیگه شب شام نمی خوریم بعد ازظهر که میشه غذای فردا رو درست می کنم . و می ذارم توی یخچال واسه فردا. زندگی ما اینجوریه.Dunnof
امضای مرضیه ع
[تصویر:  eNortjKzUjIysLQ0NlayBlwwFZsC1w,,42.png]
۲۷-۱۰-۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ عصر
یافتن سپاس نقل قول
4 کاربر از مرضیه ع به دلیل این ارسال سپاس کرده.
گلسان, مامان مهدی, trename, nehdi
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 137

من ده ساله کارمندم اول اینو بگم که خییلی از کارهات رو باید سانسور کنی بعد ام شب قبل تصمیم بگیری فردا که اومدی چی میخوای بپزی اگه وسایلش رو نداری فردا بخری تمیز کاری هم اخر شب تا حد معمول و بقیه تو تعطیلات
۲۷-۱۰-۱۳۹۱, ۰۱:۵۸ عصر
یافتن سپاس نقل قول
3 کاربر از مامان مهدی به دلیل این ارسال سپاس کرده.
shaditaha, trename, nehdi
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 92

ارسال: #4
Wavesmile
اول از همه خیلی برات خوشحالم که شاغل شدی. من 3 ساله که درسم تموم شده ولی هنوز کار درست و حسابی و مرتب ندارم. با این حال بیکارم نیستم و بنابراین با فریزر خونمون خیلی دوستم!
من برای حداکثر یک ماه گوشت و سبزی تازه میخرم و همونجا باهاش قرمه سبزی و قیمه و این چیزا درست میکنم بعد تو ظرفای تک نفره میریزم و فریز میکنم. خب اینجوری خاصیتش کم میشه ولی گشنه نمی مونیم! مزه اش هم فرقی با خورشت تازه ندارهangelic. کتلت رو هم میشه اینجوری درست کرد فقط باید یک طرفش رو کمتر سرخ کنی تا موقع گرم کردن مجدد سرخ بشه و کاملا تازه میشه.
بعضی غذها مثل ماکارونی یا الویه که همسریم زیاد دوست داره از همون اول بیشتر میپزم و در نتیجه 2 وعده پشت سر هم از اونا میخوریم.
امضای shaditaha
۲۷-۱۰-۱۳۹۱, ۰۲:۲۴ عصر
یافتن سپاس نقل قول
3 کاربر از shaditaha به دلیل این ارسال سپاس کرده.
trename, nehdi, مامان مهدی
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 166

ارسال: #5
منم 5سال شاغلم. ساعت کاریم تا 3ونیم. 5شنبه ها هم تعطیلم.
حدود دوسال متاهلم. من و شوشو ساعت 4خونه ایم. اون موقع نهار میخوریم و دیگه شام نمیخوریم یا اگه بخوریم سالاد یا سوپ یا یه غذای ساده و سبک. شب برای فردا نهارمون غذا درست میکنم. خیلی از کارهای تمیزکردن خونه رو 5شنبه ها میذارم برا همین اگه پیش بیاد یه 5شنبه بریم مسافرت یا جایی خیلی از کارام میمونه. خریدای روزانه رو با شوشو بعد از وقت اداری سر راهمون انجام میدیم. اما برای خریدای مهم یه روز تو هفته رو میایم خونه نهار میخوریم بعد میریم بیرون انجام میدیم.
معمولا دید و بازدیدامون تو اواخر هفته میفته یا تعطیلاتی چیزی که پیش بیاد.
من 5شنبه جمعه هام خیلی کارهای عقب افتادمو انجام میدیم. شب ها هم سعی میکنم مفید باشه یا کارای خونه رو انجام میدم یا کارهای دستی و قلاب بافی و... که علاقه دارم. به قول یکی از دوستام آدم هر چه بیشتر سرش شلوغ باشه برنامه ریزیش بهتر ه و بهتر به کاراش میرسه.
امضای trename
[تصویر:  countdown.php?width=500&height=1...married in]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۱۱-۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ صبح، توسط trename.)
۲۷-۱۰-۱۳۹۱, ۰۲:۲۶ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از trename به دلیل این ارسال سپاس کرده.
nehdi

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 1660

ارسال: #6
من 9 و نیم ساله شاغل هستم، ساعت 3 یا 3 و نیم میرسم خونه.
ناهار رو هم اگه نیاز به مخلفات داشته باشه مثل پلوهای مخلوط یا ماکارونی شب درست میکنم، غذاهایی مثل آبگوشت و خورشت و آش و اینجور چیزا رو صبح زود توی آرام پز می پزم. یا وقتی خورشت رو شب پختم، صبح هم پلو رو توی آرام پز می پزم و موقع اومدن آرام پز غذا رو گرم نگه می داره و فقط خورشت رو گرم می کنم.
بعضی مواقع هم که حوصله ناهار پختن نداشتم یا غذای آماده در خدمت ماست و یا زنگ میزنم به مامان می گم مهمون نمی خواین hih
شوهرم تو کارای خونه خیلی کمکم می کنه، از غذا پختن گرفته تا ظرف شستن و کارای خونه.
پنجشنبه ها هم اکثراً تعطیل هستم و کارهای خونه و خرید و اینجور کارها رو انجام میدم.
امضای سمیه گلبانو
عشق مامان و بابا محمدسام و نیلا (1782)
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۱۰-۱۳۹۱ ۰۲:۴۴ عصر، توسط سمیه گلبانو.)
۲۷-۱۰-۱۳۹۱, ۰۲:۳۶ عصر
یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از سمیه گلبانو به دلیل این ارسال سپاس کرده.
nehdi, N-M

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برا بوتیک پوشاک مردانه ی شوهرم یه اسم بگید.نظرمیخوام؟ NAHID.V 35 15,155 ۲۹-۳-۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ عصر
آخرین ارسال: NAHID.V

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد