تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خانومایی که تجربه استفاده از قرص ضد بارداری داشتن لطفا کمکم کنید
سلام به همه خانوم گلا من یک سال و نیم قرص ضد بارداری خوردم الان دو ماهه قطعش کردم پریودام دیر به دیره
میخواستم بپرسم کسی هست که تجربه استفاده از قرصو داشته باشه
اینکه میگن باعث نازایی میشه درسته؟
پریودام درست میشه؟
مرسی
برای حس کردنت زیر باران با چتر ها می جنگم
پاسخ }
سلام عزیزم وقتی ازقرصهای ضدبارداری استفاده میکنید تنظیم تخریب دیواره رحم بهم مبخوره وبخاطرمیزان استروژن وپروژسترون بدن تارسیدن ب حالت اولیه مدتی طول میکشه
قرصهای ضدبارداری نازای نمیاره فقط این روندکندمیشه شمااگرنازه قرصاتوقطع کردی مدتی صبرکن تابدنت به حالت اولیه برسه نگران نباشید این زمان بستگی به بدن خودتون از3ماه تا1سال ممکنه طول بکشه امیدوارم.کمک کرده.باشم
پاسخ }
مرسی عزیزم لطف کردی
پاسخ }
سلام گلی جان . من 7 ساله قرص مصرف میکنم . الان یه دختر دارم و سه سالشه . دوباره بعد از زایمانم هم مصرف کردم .من برای حاملگیم بعد از اینکه قرص رو قطع کردم 9 ماه بعد حامله شدم . به قول اون دوستمون روند طبیعی رو کند میکنه .من شنیده بودم نازایی ثانویه میاره اما از دکترم که پرسیدم گفت قبلا میگفتن اما الان نیست . نازایی ثانویه یعنی یه بچه اورده باشی اما دوباره نتونی بچه دارشی .
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
کسی دیگه نیست؟
پاسخ }
سلام من 15روز خونریزی دارم میخوام قرص روکین بخورم به نظر شما خونریزی رو قطع میکنه
پاسخ }
سلام مامي نيايش عزيزم،من جند وقت بيش خونريزي داشتم دكتر كفت بسته قرص جلوكيري مصرف كنكنم اما جون حالم بد ميشد اخر شب ميخوردم بعد اونم ديكه بريودبم منظم شد ديكه مشكلي نداشتم امىدوارم تجربه من براتون مفيد باشه
پاسخ }
دوست عزیز شما تا وقتی قرص می خوری سیکل های منظمی داری و به محض قطع قرص مجددا پریود ها نا مرتب می شود
در صورت اضافه وزن باید چند کیلو وزن کم کنید و آزمایش هورمونی انجام داده در صورت بالا بودن سطح پرولاکتین دارو استفاده نمایید.
اگر تصمیم به بارداری دارید می توانید به جای قرص ال دی از قرص پروژسترون از روز 25-16 استفاده نمایید که پریود را مرتب می کند و قرص جلوگیری به حساب نمی اید
قرص های جلوگیری ممکن است تا سه ماه معمولا در بارداری وقفه بیاندازد.
ﺩﻟﺘﻨﮕـﯽ، ﭘﯿﭽﯿــﺪﻩ ﻧﯿﺴــﺖ .
ﯾﮏ ﺩﻝ ...
ﯾﮏ ﺁﺳﻤﺎﻥ ...
ﯾــﮏ ﺑﻐــﺾ ...
ﻭﺁﺭﺯﻭﻫــﺎﯼ ﺗـَـﺮﮎ ﺧـﻮﺭده...
ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺳــﺎﺩﮔـﯽ ...
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
من خیلی نگرانم پریودام بهم ریخته 40 تا 45 روز شده این ماهم 47 روز میگذره ولی پری نشدم باردارم نبودم دارم از نگرانی میمیرم
تو رو خدا اگه شما هم اینطوری شدین بیاین بگین یه ذره از نگرانیم کم بشه خیلی بهم ریختمcrying
پاسخ }
(۲۱-۰۲-۱۳۹۳, ۰۴:۵۸ ب.ظ)eliza99 نوشته:  من خیلی نگرانم پریودام بهم ریخته 40 تا 45 روز شده این ماهم 47 روز میگذره ولی پری نشدم باردارم نبودم دارم از نگرانی میمیرم
تو رو خدا اگه شما هم اینطوری شدین بیاین بگین یه ذره از نگرانیم کم بشه خیلی بهم ریختمcrying

اجی من نزدیک 20 روز خونریزی داشتم و تموم نمیشد و بعد از اون هم تا دوماه نشدم

باردار نبودم و دکتر که رفتم گفت بخاطر استرس زیاده

داروهارو مصرف کردم و خوب شدم تگران نباش اجیFlowerysmile
[عکس: s6EYp3.png]
پاسخ }