خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خانومایی که رژیم دست جمعی دارن

وضعیت : آفلاین
مدال ها

ارسال: #1
خانومایی که رژیم دست جمعی دارن
خانوما بیشتر خانوم گلیا منومیشناسن ولی اگر با من اشنا نبودین برین تو قسمت بیوگرافی جدید
من برای اولین بار به این تاپیک سرزدم وخیلیا رژیم کاملا اشتباه رو دارن میگیرن که سلامت بدن رو تحت تاثیر قرار میده و خیلیا هم اون مواد مضرر که باید حذف بشه رو کم کردن عزیزانم رژیم دائمی نیست بعد رژیم باید صحیح خوردن رو شروع کنین خواستم برای اون دسته از افراد پاسخ بنویسم ولی خیلی زیاد بودن ترجیح دادم یه تاپیک در این باره بنویسم تا همه مطلع بشن خانوما رژیم بدن بر حسب bmiبدن هست.من علاقه زیادی به شغلم دارم ومدرک ایرو دارم و همچنین مدرک پیلاتسم دارم وتوی باشگام رایگان مشاوره میدم وخدارو شکر که همه شاگردانم راضین.الانم بطور رایگان میخوام به خانوم گلا مشاوره بدم تا پشیمونی به بار نیاد شاید من شما رو ندیده باشم ولی سلامتی دوست واشنا نداره وحق مسلم اینه که به همنوعت کمک کنیم. عزیزانم قرص کپسولهای لاغری وچاقی ویا رژیمهای نادرست پیامدهای بدی رو به دنبال دارن اکثر شما تو رژیمتون حرفی از اب نبرده بودین. اب خوردن روزانه ما هم به وزنمون بستگی داره اینو میدونستین ؟ شاید بگین که چه حرفای تکراری ولی من کسی رو میشناسم از شاگردانم که قبل از ثبت نام تو باشگاه من با خوردن مشهورترین قرص لاغری تا پای مرگ رفته بود و همه میگفتن یه معجزه بود 3بار معده اش را شستشو داده بودن 2هفته تو بیمارستان تحت مراقبت تیم پزشکی بود و اما حالا به طور مرتب تو کلاس پیلاتس وهم لاغری من شرکت داره و اندامش محشر شده.پس واقعا مواظب باشین.
ممنون که تاپیکم رو خوندینFlowerysmile
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۹-۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ صبح، توسط marss.)
۱۲-۹-۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ صبح
یافتن سپاس نقل قول
17 کاربر از marss به دلیل این ارسال سپاس کرده.
leila1, ایران دخت, نازبو, قاصدک اسمانی, یاسمین81, Atefe joon, مهرنوش طلا, kimiya.saam, سمیه گلبانو, immrtal, pari jigar, manosha, shamim_13, سیلور رز, رويا صادقي, melody313, طاهره بانو
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 2

ارسال: #2
RE: خانومایی که رژیم دست جمعی دارن
Wavesmile سلام و خسته نباشید خیلی خوشحالم که شما هستیدcrying

من 24 سالمه 5 ماه پیش فارق شدم قبل از بارداری وزنم 70 بود و بعد از بارداری 85 ....

الان 80 کیلوام بدون ورزش فقط کم میخورم ولی خیلی بد میخورم یعنی سر وقت نمیخورم ( ناهار 4 ب.ظ شام 9و10 ) اصلا برنامه ریزی ندارم البته به هم خورده برنامه ریزیم ....Hanghead
یه دستگاه تردمیل دارم و میخوام ببینم چه طور و چه زمان و چه جوری باهاش کار کنم تا بدنم یه دست لاغر شه ؟
برای بازوهام که شل شده چیکار کنم ؟
رون پاهامم بزرگ شده چیکار کنم ؟

میشه خواهشا راهنماییم کنید .... Hanghead

شما تو تهرانید؟
امضای kimiya.saam
می گن با هرکی دوست بشی شکل و فرم اونو می گیری
فکرشو بکن…اگه با خدا دوست بشی ، چه زیبا شکل میگیری
(1782)
۱۳-۹-۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ صبح
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از kimiya.saam به دلیل این ارسال سپاس کرده.
رويا صادقي

مدال ها

ارسال: #3
[quote='kimiya.saam' pid='565766' dateline='1354520431']
Wavesmile سلام و خسته نباشید خیلی خوشحالم که شما هستیدcrying

من 24 سالمه 5 ماه پیش فارق شدم قبل از بارداری وزنم 70 بود و بعد از بارداری 85 ....

الان 80 کیلوام بدون ورزش فقط کم میخورم ولی خیلی بد میخورم یعنی سر وقت نمیخورم ( ناهار 4 ب.ظ شام 9و10 ) اصلا برنامه ریزی ندارم البته به هم خورده برنامه ریزیم ....Hanghead
یه دستگاه تردمیل دارم و میخوام ببینم چه طور و چه زمان و چه جوری باهاش کار کنم تا بدنم یه دست لاغر شه ؟

شما تو تهرانید؟
[/
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳-۹-۱۳۹۱ ۰۶:۵۵ عصر، توسط marss.)
۱۳-۹-۱۳۹۱, ۰۶:۲۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول

مدال ها

ارسال: #4
(۱۳-۹-۱۳۹۱ ۰۶:۲۲ عصر)marss نوشته شده توسط:  
(۱۳-۹-۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ صبح)kimiya.saam نوشته شده توسط:  Wavesmile سلام و خسته نباشید خیلی خوشحالم که شما هستیدcrying

شما تو تهرانید؟

سلام خانوم گلم تبریک عزیزم کوچولوتو ببوس(1782)عزیزم ورزش بکن وولی اصلا کم نخور کوچولوت از بدن تو تغذیه میکنه همون که شیر میدی لاغرت میکنه راستش غذاها الان بیشترش جذب بدن نی نیت میشه واین یه جور رژیمه پس نگران نباش

راستی من تهرانی هستم ولی الان 4ساله تو شهر همسرم کرمان زندگی میکنم از تردمیلم بیشتر صبحا و شبها قبل از خواب استفاده کن با سرعت 5 وطناب بزن روزی 100تا وپروانه بزن اون روزی 100تا پروانه همون ورزش دوران مدرسمونه که سر صف انجام میدادیم ودست وپامون رو باز وبسته میکردیم این ورزش پروانه پاها وبازوهاتو کوچیک میکنه.هروقت شکمت دردگرفت دیگه ورزش نکن واینکه با سرعت خیلی اروم انجام بده که به بخیه هات فشار نیاد و خوبه که یه مشورت از پزشکت بگیری قبل ورزش که میتونی ورزش کنی یا نه. Flowerysmile
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳-۹-۱۳۹۱ ۰۶:۵۳ عصر، توسط marss.)
۱۳-۹-۱۳۹۱, ۰۶:۲۴ عصر
یافتن سپاس نقل قول
3 کاربر از marss به دلیل این ارسال سپاس کرده.
kimiya.saam, soniya danesh, رويا صادقي
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 4

خانم مربی خیلی ببخشید که این حرف رو میزنم . ولی تقریبا طتاب زدن واسه خانمها منسوخ شده . بخصوص که ایشون زایمان هم داشتن و وزنشون هم بالاست . هر کس رو بسته به شرایط بدنیش و سن و سال و وزنش اید برنامه ورزشی داد . بهتره ایشون اول ساعت غذاییشو درست کنه . که خود به خود متابولیسم بدنشون تنظیم میشه و سپس روزانه تردمیلشونو داشته باشن اونم بدون شیب .
۱۴-۹-۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ صبح
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از یاسمن. به دلیل این ارسال سپاس کرده.
marss

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 10

ارسال: #6
سلام marss جان عزیزWavesmile
خانومی منم چنتا سوال داشتم
متاسفانه متابولیسم بدنم خیلی پایینه
زیر نظر دکتر خوبی هستم که خیلی از اشتباهات خوراکم رو برطرف کرده و شکر خدا همه چیز رو خوب میخورم
اما وزنم کم نمیشه

من 10 کیلو اضافه دارم
باید 60 باشم

قبلا کلاس بدن سازی میرفتم و وزنم رو از 72 به 62 رسوندم(هم زمان رژیم و ورزش)
اما الان به دلیل مشغله هام نمیتونم ورزش کنمHanghead
دکترم بهم پیشنهاد داده قرص اسلیم کوئیک بخورم تا متابولیسمم بالا بره و وزنم کم بشهDunnof

خیلی ناراحتم...چون رژیم گرفتن و نگرفتنم فرقی نداره انگارcrying
قبلا خوب جواب میگرفتم اما الان فیکس شدم

به نظر شما چیکار کنم؟Hanghead

یه سوال دیگه هم داشتم ؟؟؟به نظر شما بدن سازی با دستگاه بهتره یا پیلاتس؟
من تاحالا پیلاتس کار نکردم اما جدیدا خیلی ها ازش تعریف میکنن
تو باشگاه میدیدم کلاسهاشونو
به نظر شما کدومش ارجح تره؟

ممنون میشم جواب بدینFlowerysmile
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-۹-۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ صبح، توسط firo0ze.)
۱۴-۹-۱۳۹۱, ۰۲:۳۹ صبح
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد