خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خانومای عزیز مخصوصا خانومای کرمانی و رفسنجانی

وضعیت : آفلاین
مدال ها

ارسال: #1
خانومای عزیز مخصوصا خانومای کرمانی و رفسنجانی
سلامممممممم یه سلام پر انرژی به همه خانومای گل مخصوصا کرمانیها و رفسنجانیای خون گرم ومهربان که تو این 4سالی که تو شهرشونم واستانشونم ازشون بدی ندیدم
ویه سلام و خسته نباشید به مدیران گل و زحمت کش خانوم گل عزیز و کسب اجازه
من دیدم نزدیک عیده واز الان میشه برای لاغری و زیبایی دست به کار شد و هیچ تاپیکی در این مورد نبود که نبود
چقدر ما خانوما میخوایم به دکور و دیزاین خونه توجه کنیم درسته که خوبه خودمم هفته ای یه بار این خونه و باشگاهم رو تغییر دکوراسیون میدم ولی خانوما این خونه های قشنگ با زیبایی شما محشرتر میشه پس خواهش میکنم افکار قدیمی من لاغر شدنی نیستم ویا مگه میشه اندام منم مثل این عکسه بشه رو دور بریزید ما خانوما اگه اراده کنیم کوهم جابه جا خواهیم کرد دیگه چند کیلو وزن اضافه رو اب کردن که برای ما یه کار تفریحیه .پس زود باشین از الان شروع کنین این غذا های رنگارنگ برای شما یه قاتل زیبایین فریبشون نخورین.
خانومای گل برای اشنایی بیشتر با من به قسمت بیوگرافی مراجعه کنید.من میخوام بهتون کمک کنم که لاغر شین وبی ضرر هم باشه وصد البته نتیجه بخش پس هر کمکی که خواستین در خدمتم.ما خانوما با اندام و چهرمون جادو میکنیم Flowerysmile
۱۰-۹-۱۳۹۱, ۰۷:۴۶ عصر
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد