تبلیغات
Bia2Aroosi

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 16 رای - 2.88 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خانوم گلایی که تجربه سقط ناخواسته داشتن بیان باهم صحبت کنیم
سلام من چند روزه که سقط کردمcrying دوست دارم با کسی صحبت کنم کسی هست ؟Wavesmile

البته نمیدونم این موضوع جاش همینجاست یانه ؟ اگه نیست راهنماییم کنید
زندگی باور میخواهد/آن هم از جنس امید/که اگر سختی راه
به تو یک سیلی زد/یک امید از ته قلب به تو گوید/که خدا هست هنوز

وبلاگ پسرگلم ماهان
http://best-gift.niniweblog.com
منتظرتون هستم(1782)
پاسخ }
(۳۰-۰۲-۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ق.ظ)mehri joon نوشته:  سلام من چند روزه که سقط کردمcrying دوست دارم با کسی صحبت کنم کسی هست ؟Wavesmile

البته نمیدونم این موضوع جاش همینجاست یانه ؟ اگه نیست راهنماییم کنید

سلام عزیزم
فدات شم ناراحت نباش
چرا سقط کردی؟ چند وقتت بود؟
پاسخ }
عزیزم غصه نخور منم تقریبا پارسال همین موقع ی تجربه بد سقط داشتم . تمام مدت استراحت مطلق بودم تک وتنها دور از خونوادم ولی خوب تموم میشه به این فکر کن که خواست خدا بوده فکر کن به این که الان اون نی نی تبدیل به فرشته شده سعی کن ی مدت اون چیزائی که تورو یاد اون ماجرا میندازه از خودت دور کنی مثلا عکس سونوگرافی جواب آزمایش یا اسباب بازیهای که خریدی برو مسافرت وسعی کن خودتو آماده کنی برای بارداری بعدی من تقریبا همه این کارهارو کردم قبول دارم خیلی خیلی سخته مخصوصا برای کسائی مث من که تمام مدت مشغول حرف زدن با نی نی توی شکمشوننcrying یا براش نقشها کشیدن اما کاریش نمیشه کردcrying خدا بزرگه عزیزم خودش کمک می کنه که دلت آروم بشه(1782)(1782)
منت خدای راعزوجل که طاعتش موجب قربت است وبه شکراندرش مزید نعمت.
[عکس: 20140129123944_lllll.JPG]
پاسخ }
عزیزم اصلا نگران نباش.کاملا درکت می کنم .منم پارسال تیرماه این اتقاق واسم افتاد البته 1 ماهه بودم. تا بخوام وابسته شم تموم شد.اما بی نهایت افسرده شدم. دکتر گفت سقط خود به خودی بوده احتمالا جنین ناقص بوده.دوره بدی بوداما عزیزم کار خدا بی حکمت نیست منم سپردم خودمو به دست مهربونش . الانم اوایل سه ماه بارداریم. نمیگم نمی ترسم، میترسم چون واقعا استرس زاست که نکنه دوباره خدایی نکرده... واسم دعا کنید . شما هم حسابی مراقب خودت باش و تحت نظر باش .ایشالا دفعه بعد.من حسابی تحت نظر گذاشتم خودمو و مواظب خودم بودم. خدا خیلی مهربونتر از این حرفاست گلم(1782)منم حسابی واست دعا میکنم.
هر کجا هستی، باش. آسمانت آبی و تمام دلت از غصه دنیا خالی...Loveshower
پاسخ }
عزیزم منم مهرماه این تجربه رو داشتم.2 ماهه سقط کردم.اما خدا بزرگه. بازم میتونی حس قشنگ مادری رو احساس کنی. من الان تو هفته 7 بارداری ام. اما خیلی می ترسم که نکنه مثل دفعه قبل بشه. سه شنبه قراره برم سونو تا ببینم چی میشه.به آینده فکر کن حتما میتونی بازم مادر بشی.خدا خیلی مهربونه.
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
عزیزان از همتون ممنون
من 12 هفته سقط کردم . خیلی تو این 3 ماه بهش وابسته شدم و هر لحظه باهاش حرف میزدم، همسری هم همینطور .
وقتی 12 هفته شد تقریبا دیگه مطمئن شدم که 3 ماهه اول رو رد کردم و مشکلی پیش نمیاد که یهو اینطوری شد.
خیلی گریه کردم crying
اما کم کم دارم به نبودش عادت میکنم همش تو فکر بعدیم که باز دوباره بتونم اون روزای شیرین رو تجربه کنم.
7 روز پیش سقط کردم و هنوز فرصت نشده با دکترم درباره علتش صحبت کنم .من 10 روز پیشش سرماخورده بودم و سرفه میکردم به نظرتون امکان داره از سرفه سقط شده باشه البته با توجه به اینکه تو انتهای 3 ماه بوده؟
از اینکه خبر بارداریتون رو گفتین خیلی خوشحال شدم . آخه میترسم دیگه باردار نشم .
راستی بعد از چه مدت میتونم دوباره اقدام کنم؟

وبلاگ پسرگلم ماهان
منتظرتون هستم(1782)
پاسخ }
(۳۰-۰۲-۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ ب.ظ)mohashi نوشته:  عزیزم اصلا نگران نباش.کاملا درکت می کنم .منم پارسال تیرماه این اتقاق واسم افتاد البته 1 ماهه بودم. تا بخوام وابسته شم تموم شد.اما بی نهایت افسرده شدم. دکتر گفت سقط خود به خودی بوده احتمالا جنین ناقص بوده.دوره بدی بوداما عزیزم کار خدا بی حکمت نیست منم سپردم خودمو به دست مهربونش . الانم اوایل سه ماه بارداریم. نمیگم نمی ترسم، میترسم چون واقعا استرس زاست که نکنه دوباره خدایی نکرده... واسم دعا کنید . شما هم حسابی مراقب خودت باش و تحت نظر باش .ایشالا دفعه بعد.من حسابی تحت نظر گذاشتم خودمو و مواظب خودم بودم. خدا خیلی مهربونتر از این حرفاست گلم(1782)منم حسابی واست دعا میکنم.

عزیزم مبارکت باشه به خدا توکل کن و استرس به خودت راه نده چون واسه کوچولوت خطرناکه
شما بعد از سقط و فبل از بارداری بعدیت آزمایش خاصی دادی ؟ یا داروی خاصی مصرف کردی ؟

وبلاگ پسرگلم ماهان
منتظرتون هستم(1782)
پاسخ }
عزیزم من 3 تا سقط جنین داشتم . اولین بار 18 سالم بود و 4 ماه باردار بودم ولی چون توی دوران بارداری پریود میشدم! ( بعدا فهمیدم پریود نبوده و لکه بینی و خونریزی بوده ) نمیدونستم حامله ام توی پله های دانشگاه پام پیچ خورد خوردم زمین به قدری دل وکمرم درد گرفته بود که میخواستم بمیرم با کمک دوستام بلند شدم یهو احساس خیسی کردم اول فکر کردم پریود شدم ولی چشت روز بد نبینه ظرف چند ثانیه همه جا پر از خون شد . احساسم اون موقع اصلا قابل توصیف نیست . ترس خجالت درموندگی ... . دورم پر شده بود از دختر و پسر . دوستام سریع با اورژانس تماس گرفتن . خودمم سریع زنگ زدم به پسرعموم که با هم توی یک دانشگاه بودیم فقط بهش گفتم تو کدوم ساختمونم و زود بیا هر چی سوال میکرد چی شده روم نمیشد جواب بدم (چندسالی از من بزرگتره و چون داداش ندارم مثل داداشمه). بعدش به شوهرم خبر دادم .پسرعموم خیلی زود خودشو رسوند . اولش فقط چند ثانیه نگام کرد بعد بغلم کرد و از پله ها اوردم پایین . از شدت ترس و خونریزی و گریه چند لحظه بعد از اینکه رسید بیهوش شدم . توی بیمارستان بعد از کورتاژ به هوش اومدم و فهمیدم چی شده ... خلاصه از شدت خجالت اون ترم دیگه دانشگاه نرفتم و واحدامو حذف کردم و دوستام به بدبختی با گواهی پزشک برام مرخصی گرفتن . هنوز بعد از 11 سال هر وقت پسر عمومو می بینم کلی خجالت میکشم . بعدی رو تو 2 ماهگی سقط کردم دلیل سقط هام این بود که چون سنم کم بودنسبت به تاریخ پریودا و جلوگیری و... بی توجه بودم و رعایت نمیکردم . بعد از دومین سقطم هر ماه به اصرار شوهرم برای حاملگی ازمایش خون میدادم . سومی رو با وجود اینکه خبر داشتم و رعایت میکردم توی 5 ماهگی سقط کردم . بعدش هم با نه ماه استراحت مطلق یه پسر تپل موپول 4 کیلویی به دنیا اوردم الان پسرم کلاس اوله. ان شا ا... تو هم بعد از شش ماه که حسابی به خودت رسیدی میتونی دوباره اقدام کنی .
زندگی حس غریبی است که یک مرغ مهاجر دارد ... .
پاسخ }
منم یه بار سقط داشتم تقریبا 10 ماه پیش خیلی خود به خود اولش به صورت لکه بینی بود ولی بعد از چند روز خونریزی شدید که مجبور شدم کورتاز کنم
پاسخ }
سلام دوستاي گلم Flowerysmile من ١٣ساله ازدواج كردم وتوي ٥سال اول سه بار سقط كردم الان يه دختر دارم كه ميره كلاس دوم (البته با راهنمايي يه دوست كه دكتر اقصي رو بهم معرفي كرده بود ) اصلا نگران نباشيد وطي بارداريتون با ذكر خدا به آرامش برسيد. اگه. خواستيد برام پيام بذاريد تا شمارشو براتون خصوصي بذارم كارش رد.خور نداره
هروقت يادم مي آيد كه تو از رگ گردن به من نزديكتري آرام ميشوم .
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...