خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خانوم گلایی که پسردارن حتمابخونن

مدیریار خانوم گل

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 3163

ارسال: #1
Daemons خانوم گلایی که پسردارن حتمابخونن
سلام خانوم گلای مهربون یه پسر پنج ساله دارم که پارسال براش یه اتفاق خاص افتادوقتی تونت دنبا لش گشتم متوجه شدم که ازهر300تابچه یک نفراین مشکلوداره که90/توپسراشایع تره
وهالا مشکل پسرمن
یه روزبعدازکلی برف بازی داشت بادخترخالش که3ساله بودبازی میکردکه دخترخاله زدتوی دلش اون شب
مثل ادمایی که میخان سنگ کلیه دفع کنن ازدردبه خودش میپیچید بعدازدکتررفتن وسونوگرافی متوجه شدیم کلیه سمت راستش 4برابرکلیه سمت چپش شده ودلیلش هم گرفتگی مجاری کلیه بودکه مانع ازخروج ادرارمیشده ومادرزادی هم بودبعدازگرفتن سونومجددوعکس رنگی عملش کردیم ومجرابازشدامابعدازعمل دوتا شلنگ داخل کلیه اش بود بعدازاونموقع تمام دوست وفامیلوتشویق کردم به گرفتن سونوازبچه هاشون وخوشبختانه هیچکدوم مشکلی نداشتن البته این مشکل بایددردوران جنینی توسط سونوگرافیست تشخیص داده میشداما...............
امیدوارم به نصیحت من گوش کنیدویه سونوکلیه ومثانه ازبچه هاتون بگیریدتاخدای نکرده بعداپشیمون نشید

التماس دعا
امضای Atefe joon
آدمهایی هستند که بودنشان
"حتی مجازی"
به آدم آرامش میده!
دوستیشون برات حقیقی میشه
و یهو میشن یه قسمت از زندگیت!
ممنون که هستی!
(1782)

همون mahyarjoon قدیمم
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۹-۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ عصر، توسط Atefe joon.)
۲-۶-۱۳۹۱, ۰۳:۲۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول
5 کاربر از Atefe joon به دلیل این ارسال سپاس کرده.
marss, سیمای, donyaabi, homa4290, haidi

مدال ها

RE: خانوم گلایی که پسردارن حتمابخونن
اره عزیزم تو 7ماهگی تشخیص میدن من وقتی که برای سونو رفتم خود دکتر بهم گفت وگفت فقط پسرا دچار این مشکل میشن
خدارو شکر پسر من مشکلی نداشت
امیدوارم پسر شما هم دیگه مشکلی براش پیش نیاد
۲-۶-۱۳۹۱, ۰۳:۳۱ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از rozeninaz به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Atefe joon
خانوم گل کدبانو

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 3009

ارسال: #3
سلام خانمی فکر کنم این مشکل تنها مختص پسرا نیست .
یکی توی فامیل ما بود که دخترش وقتی 18 سالش بود به دردی که توی پهلوش احساس میکرد بردنش دکتر تازه آنموقع فهمیدن این دختر مادرزادی فقط یه کلیه داره و اونم داره از کار میفته.الان خوبه که همه نوزاد هارو بعد تولد غربالگری میکنن اگه مشکلی یا نارسایی داشت دیگه پدر و مادرا زود مطلع میشن و پیشگیری میکنن
امضای پارانزیم
مرا کسی نساخت ، خدا ساخت . نه آنچنان که کسی می خواست ، که من کس نداشتم . کسم خدا بود ، کس بی کسان.
[تصویر:  20121115213258_11.jpg]
۲-۶-۱۳۹۱, ۰۳:۳۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از پارانزیم به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Atefe joon
مدیریار خانوم گل

مدال ها

اعتبار: 3163

ارسال: #4
خانومی فقط مختص پسرانیست دختری روهم میشناسم که مشکل پسرمنوداره ولی میدونی مشکل اصلی چیه اینه که جایی که من میشینم دکترسونوگرافیش دیپلم تجربی داره تاماه هفتم به من گفت بچه پسره ماه هشتم گفت دختره حالامیخوای این دکتراین مشکلوتوجنینی تشخیص میدادهمین دختری روهم که میگم توی جنینی مشکلشوتوی اصفهان تشخیص دادن وقتی به دنیااومدعملش کردن بعدازعمل اومدتوی شهرخودمون بچش روماهی یه بارسونومیکرد بعدازیه سال دختره دیگه نتونس دسشویی بره وقتی بردش اصفهان دکتراگفتن اون کلیش هم داغون شده وسونوگرافیست دیپلمه ماتشخیص نداده بودمن الان 8ماه ازعمل پسرم میگذره هرماه میرم اصفهان سونوکه این مشکل پیش نیاد
امضای Atefe joon
آدمهایی هستند که بودنشان
"حتی مجازی"
به آدم آرامش میده!
دوستیشون برات حقیقی میشه
و یهو میشن یه قسمت از زندگیت!
ممنون که هستی!
(1782)

همون mahyarjoon قدیمم
۲-۶-۱۳۹۱, ۰۴:۳۷ عصر
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد