تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 14 رای - 3.14 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خانوم گلهای خوزستانی ( به غیر از اهواز)
سلام مامان من خرمشهریه من خیلی شهر های خرمشهر و آبادان که تقریبا بهم چسبیدن رو دوست دارم(1782) Flowerysmile

تمامی خانم گلهای شهرستانهای استان خوزستان( اهوازی ها به تاپیک خودشون مراجعه کنن) در این تاپیک گفتگو بفرمایید ... مجاز به ایجاد تاپیک برای شهرهای مختلف نیستید .
پاسخ }
(۱۷-۰۲-۱۳۹۱, ۰۲:۳۱ ب.ظ)memol66 نوشته:  salaaaaaaaaaaaaaaaaam man abadani hastam
asheqe abadanamLoveshower

سلام عزیزم خوش اومدی فارسی تایپ کنFlowerysmile
پاسخ }
من مرتبا میرم آبادان خرمشهر چند روز تو فکر بودم تا هوا گرمتر نشده دوباره برم اما نمیشد تا اینکه الان که کارت ورود به جلسه کنکور ارشدم گرفتم دیدم حوزه امتحانیم آبادانه (87) اصلا یادم نبود خلاصه یه توفیق اجباری شدGigglesmile
تو رو خدا واسم دعا کنید که ارشد قبول شمFlowerysmile
پاسخ }
(۱۷-۰۲-۱۳۹۱, ۰۵:۳۱ ب.ظ)nosa نوشته:  من مرتبا میرم آبادان خرمشهر چند روز تو فکر بودم تا هوا گرمتر نشده دوباره برم اما نمیشد تا اینکه الان که کارت ورود به جلسه کنکور ارشدم گرفتم دیدم حوزه امتحانیم آبادانه (87) اصلا یادم نبود خلاصه یه توفیق اجباری شدGigglesmile

سلام من از سال 67 وارد جمع خرمشهری وآبادانی ها شدم راستش دیگه خودمو جزیی از خرمشهر وآبادان میدونم 12 سال توی خرمشهر زندگی کردم عاشق مرامشونم منو از خودتون بدونید ولی چرا انقدر امار کمه پس کجایید
همیشه شاد باشید
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام. من تقریبا 15 سال آبادان زندگی کردم و الان 3 سالی می شه از آبادان رفتم ولی خانوادم هنوزم اونجا هستن ومن تقریبا 6 ماه یک بار می رم آبادان. با وجود هوای گرم و گرد و خاک و ... ولی خیلی دوستش دارم.hih
خداوندا تو می‌دانی‌ که انسان بودن و ماندن

در این دنیا چه دشوار است،

چه رنجی ‌می‌کشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است…
پاسخ }
(۲۱-۰۲-۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ق.ظ)lela نوشته:  
(۱۷-۰۲-۱۳۹۱, ۰۵:۳۱ ب.ظ)nosa نوشته:  من مرتبا میرم آبادان خرمشهر چند روز تو فکر بودم تا هوا گرمتر نشده دوباره برم اما نمیشد تا اینکه الان که کارت ورود به جلسه کنکور ارشدم گرفتم دیدم حوزه امتحانیم آبادانه (87) اصلا یادم نبود خلاصه یه توفیق اجباری شدGigglesmile

سلام من از سال 67 وارد جمع خرمشهری وآبادانی ها شدم راستش دیگه خودمو جزیی از خرمشهر وآبادان میدونم 12 سال توی خرمشهر زندگی کردم عاشق مرامشونم منو از خودتون بدونید ولی چرا انقدر امار کمه پس کجایید
همیشه شاد باشید

سلام خوش اومدی عزیزم
پاسخ }
سلام... خوشحالم از آشناییتون.
من ماهشهر زندگی میکنم ولی دو سال ارشدم را آبادان - خرمشهر درس خوندم.
عالی بود، واقعا میگم فوق العاده بود.
همیشه به همسرم میگم، اگر قرار باشه من محل زندگیمون را در خوزستان انتخاب کنم: ((( فقط آبادان )))
Flowerysmile
[عکس: tt140ff0.aspx]
پاسخ }
من ساكن اصفهان هستم.ولي اصليتم به آبادان برمي گردد.درواقعه ازاسب افتاديم ولي از اصل نيفتاديم گير كرديم توي اين اصفهانيها.چكار كنيم مجبوريم.
ميدوني چرالاي انگشتانت فاصله است؟براي اينكه اون فاصله ها روبادستاي كسيكه دوستش داري پر كني.(1782)
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام
منم اهوازیم
ولی 7 سال خرمشهر -ابادان بودم برای درس خوندن در دانشگاهFlowerysmile
پاسخ }
سلام خوزستانی های گلFlowerysmile

من عاشق ابادان و خیابون امیری و پاکوره هاشمYum2

ولی بیشتر از ابادان ماهشهر(ناحیه صنعتی) میرم چون چندتا از اقوام نزدیکم اونجا ساکنن
"ﺩﺭ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺯﻥ یک ﺍﺛﺮ ﻫﻨﺮﯾﺴﺖ ﺷﮑّﯽ
ﻧﯿﺴﺖ.....
ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺑﻪﻃﻮﺭ ﮐﻠّﯽ یک ﺍﺛﺮ ﻫﻨﺮﯾﺴﺖ....
ﺑﻪﺷﺮﻃﯽ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻧﯿﺖ ﺭﺍ ﻗﺪﺭ ﺑﺪﺍﻧﺪ ﻭ
ﻧﮕﻬﺶ ﺩﺍﺭﺩ"
ﺳﯿﻤﯿﻦ ﺩﺍﻧﺸﻮﺭ

پاسخ }