تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خانوم گل باز هم گل کاشت
Ksmiletris 
سلام و درود به همه دوستان خانوم گلی عزیز.....Flowerysmile
پنجشنبه ۱ اول اسفندماه ۱۳۹۲، مهمترین رویداد سالیانه وب ایران در سالن همایش شهید قندی وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات به خوان آخر رسید.
نتایج داوری بیش از ۸۲۰۰ وبسایت ایرانی شرکت کننده در ششمین جشنواره وب ایران، پس از رای گیری مردمی و داوری داوران کارشناس وب ایران، در مرحله نهایی به ۲۰ کاندیدا در هر بخش رسید که در روز پایانی در هر بخش مجددا ۵ وبسایت به عنوان کاندیداهای نهایی معرفی شدند. در نهایت و در بین شور و هیجان بسیار حضاری که از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۹ شب در سالن همایش شهید قندی گردهم آمده بودند، وبسایت های برتر هر گروه معرفی شدند.
در پایان جشنواره نیز و طی مراسمی برندگان برترین سایت های ایرانی در طی جشنواره ششم، در طبقه های «کسب و کارهای نوپا»، «صنایع»، «اطلاع رسانی و محتوا» و «کسب کار» اعلام شدند و تندیس های جشنواره به آنها اهدا گردید که از میان همه اینها ما فقط با خانوم گل کار داریم....
بلــــــــــــــه....خانوم گل در دسته بندی "اطلاع رسانی و محتوا" و در بخش خانواده و کودک از دیدگاه مردمی ،بهترین جایگاه رو به خودش اختصاص داد......

پس به نوبه خودم این برتری رو اول از همه به گیسوی خوبم و همسر بسیار محترمشون تبریک میگم که هر روز برای بهتر شدن انجمن ایده ای جدید رو به مرحله اجرا میگذارند و روز به روز بر پیشرفت خانوم گل وهمینطور دانش همه اعضای خانوم گل می افزایند....
.ممنون گیسو جان ،ممنون جناب ادمین...FlowerysmileFlowerysmile
در مرحله بعدی این انتخاب رو به مدیران و همینطور همه اعضای خوب خانوم گل تبریک میگم....Flowerysmile

به امید بهترین ها برای مجموعه خانوم گل......ClapClapClap
دوست من همبازي بهشتي ام نميداني چقدر دلم برايت تنگ شده. هنوز آخرين جمله خدا توي گوشم زنگ ميزند:

از قلب كوچك تو تا من يك راه مستقيم است اگر گم شدي از اين راه بيا بلند شو از دلت شروع كن شايد دوباره همديگر را پيدا كنيم.

پاسخ }
جناب ادمین ،گیسو جون،کاربرای گل مبارکتون باشهFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile افتخار میکنم که عضو این سایتم و وقتم رو با خانم گل سر میکنم.واین عنوان حقته خانم گل عزیز[عکس: 358619_fs6avqu9vlnx9g89.gif][عکس: 358619_fs6avqu9vlnx9g89.gif][عکس: 358619_fs6avqu9vlnx9g89.gif][عکس: 358619_fs6avqu9vlnx9g89.gif][عکس: 358619_fs6avqu9vlnx9g89.gif]

تا اطلاع ثانوی امضا ندارم
پاسخ }
خانوم گل درود FlowerysmileFlowerysmile

کاربر @hasti از شما متشکرم . گرچه نقشه های ما رو بهم زدین چون من شنبه بعد از یه سری مسائل می خواستم اطلاع رسانی کنم .

این عنوان رو به تمام شما خانوم گلا تبریک میگم ، FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile

امسال با آراء شما و لطفی که نسبت به مجموعه داشتین به عنوان وب سایت اول در بخش خانواده و کودک انتخاب شد خانوم گل . این عنوان جدای اینکه باعث شادی همه ماست مسئولیت ما رو بیشتر می کنه . خانوم گل مجموعه ای هست که کاربر محور هست و همیشه کاربرا علاوه بر اینکه در تصمیم گیری های ما سهیم بودن ، بخش عمده ای از تولید محتوا و برقراری نظم رو هم برعهده داشتن .

البته متاسفانه از ابتدا مسئولین برگزاری جشنواره بنا به دلایل نامعلومی مدام ناسازگار بودن با ما و حتی همین الان هم ببینین وب سایت جدول کلمات متقاطع رو کاندیدای برنده شدن معرفی کردن اما خانوم گل با اینهمه محتوای مفید و نظم و انسجام رو نه و مکاتبات هم نتیجه نداشت . حتی برای شرکت در مراسم اهدای جوایز و اختتامیه هم هیچ اطلاعی به ما ندادن و بعدا خودمون مطلع شدیم .

امیدوارم با ایده های نو ، با افزایش سطح خدمات ، با مطالب ناب ، امکانات جدید بتونیم در مسیر پیشرفت باقی بمونیم و بتونیم همیشه جزو برترین های خانواده در ایران و در خانواده های ایرانی باشیم . در پایان اگر کمبود و کم و کاستی مشاهده می کنین با بزرگواری خودتون ببخشین و کمک کنین تا ایرادات رو برطرف کنیم .

روزگار هم تون به شادی و خوشی FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile

بدرود
پاسخ }
(1782)FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileWavesmile
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
منم به نوبه خودم اين موفقيتو به همه اعضاي خانوم گل از مديران تا اعضاي تازه وارد تبريك ميگم.
انصافا خانوم گل حقشه اول بشه.سايت هاي زيادي هست كه مشابه خانوم گل خواستن مطلب بذارن ولي به گرد پاي خانوم گل نمي رسه.من خودم خيلي از اين سايت مطالب خوب و آموزنده ياد گرفتم و هرجا ميشينم تعريف و تبليغ خانوم گلو ميكنم.FlowerysmileFlowerysmile1 (111)
اميدوارم هميشه موفق و سربلند باشيد FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
گران باش؛ بگذار تا بهايت را پرداخت كنند
آدم ها چيزهاي مفت را مفت از دست مي دهند. «نيچه»
پاسخ }
FlowerysmileFlowerysmile(1782)مبارک باشه
تنهاییم بوی پاک نجابت میدهد
پاسخ }
وااااااااااای میدونستمyess
جایگاه خانوم گل بین سایتهای مشابه باید همیشه اول باشهHi5
از صمیم قلبم به گیسوی عزیز و همسر گرامی شون تبریک میگمFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
واقعا سایت خانوم گل بی نظیر هستDreamyeyesfDreamyeyesf

خانوم گلها تبریک(1782)(1782)(1782)
مدیرهای عزیز خسته نباشید(87)Grouphugdancy
[عکس: 20160410141931_okok1.jpg]
طراحی و تولید انواع سرویس خواب کودک
https://telegram.me/NiniLala
پاسخ }
این خبر همه ما رو خوشحال کرد ولی بنظرم مهم ترین افتخار همینجاست
خانم گل حقیقتا بخشی از زندگی مون رو تشکیل میده.ی خانواده دوم که همه اعضای اون برای من قابل احترام هستن.هر چیز جدیدی که یاد میگیریم .هر سوالی که داریم .هرمشکلی که برامون پیش میاد حتی خاطره هامون و خرابکاری هامون رو به راحتی با همدیگه درمیون میذاریم درست مثل یه خانواده واقعی.هر چیز جدیدی که میخریم حتی اگر یه وسیله کوچیک باشه به هم نشون میدیم.
وقتی تو دنیای بزرگ اینترنت دنبال مطلبی می گردیم حتما اول یه سر به خانم گل میزنیم و آخر سر هم به اینجا برمیگردیم مثل یه خونه است اینجا
تفاوت این خونه با باقی سایت ها همدل بودن اعضای اون و تلاش بی وقفه مدیرانشه
اینجا همه فوت و فن های زندگی رو با افتخار و بی منت در اختیار هم میذاریم و راحت از هم سوال میپرسیم انگار که با خواهرت صحبت میکنی.و من همیشه احساس میکنم دوستان و خواهران زیادی رو زیر سایه مدیران اینجا دارم
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
خوشحالم عضو سایتی شدم که این همه مطالب مفید برای اعضاش داره و بین سایتهای دیگه برترهFlowerysmile
از مدیرا هم تشکر میکنم(1782)
تبریک میگم و همیشه موفق باشیدFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileWavesmileWavesmile
[عکس: 20150415200450_images-14.bin]
پاسخ }
گیسو جونی ،خانوم خانوما بهت تبریک میگم،چقدر تو ماهی(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
آقای ادمین از صمیم قلب بهتون تبریک میگم،واقعا که شما و همسرتون بی نظیریدFlowerysmileFlowerysmile
من که هرچی بلدم از خانوم گل و خانوم گلی ها دارم(1782)(1782)
به همه تبریک میگم،خانوم گل حقش همین بود
1 (111)1 (111)1 (111)1 (111)
LoveshowerLoveshowerLoveshowerLoveshowerLoveshowerLoveshowerLoveshowerLoveshower
پاسخ }