خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خانوم گل باز هم گل کاشت

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 511

Ksmiletris خانوم گل باز هم گل کاشت
سلام و درود به همه دوستان خانوم گلی عزیز.....Flowerysmile
پنجشنبه ۱ اول اسفندماه ۱۳۹۲، مهمترین رویداد سالیانه وب ایران در سالن همایش شهید قندی وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات به خوان آخر رسید.
نتایج داوری بیش از ۸۲۰۰ وبسایت ایرانی شرکت کننده در ششمین جشنواره وب ایران، پس از رای گیری مردمی و داوری داوران کارشناس وب ایران، در مرحله نهایی به ۲۰ کاندیدا در هر بخش رسید که در روز پایانی در هر بخش مجددا ۵ وبسایت به عنوان کاندیداهای نهایی معرفی شدند. در نهایت و در بین شور و هیجان بسیار حضاری که از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۹ شب در سالن همایش شهید قندی گردهم آمده بودند، وبسایت های برتر هر گروه معرفی شدند.
در پایان جشنواره نیز و طی مراسمی برندگان برترین سایت های ایرانی در طی جشنواره ششم، در طبقه های «کسب و کارهای نوپا»، «صنایع»، «اطلاع رسانی و محتوا» و «کسب کار» اعلام شدند و تندیس های جشنواره به آنها اهدا گردید که از میان همه اینها ما فقط با خانوم گل کار داریم....
بلــــــــــــــه....خانوم گل در دسته بندی "اطلاع رسانی و محتوا" و در بخش خانواده و کودک از دیدگاه مردمی ،بهترین جایگاه رو به خودش اختصاص داد......

پس به نوبه خودم این برتری رو اول از همه به گیسوی خوبم و همسر بسیار محترمشون تبریک میگم که هر روز برای بهتر شدن انجمن ایده ای جدید رو به مرحله اجرا میگذارند و روز به روز بر پیشرفت خانوم گل وهمینطور دانش همه اعضای خانوم گل می افزایند....
.ممنون گیسو جان ،ممنون جناب ادمین...FlowerysmileFlowerysmile
در مرحله بعدی این انتخاب رو به مدیران و همینطور همه اعضای خوب خانوم گل تبریک میگم....Flowerysmile

به امید بهترین ها برای مجموعه خانوم گل......ClapClapClap
امضای @hasti
دوست من همبازي بهشتي ام نميداني چقدر دلم برايت تنگ شده. هنوز آخرين جمله خدا توي گوشم زنگ ميزند:

از قلب كوچك تو تا من يك راه مستقيم است اگر گم شدي از اين راه بيا بلند شو از دلت شروع كن شايد دوباره همديگر را پيدا كنيم.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۸-۱۲-۱۳۹۲ ۰۸:۱۳ عصر، توسط @hasti.)
۷-۱۲-۱۳۹۲, ۰۸:۰۸ عصر
یافتن سپاس نقل قول
67 کاربر از @hasti به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Galaxy, t@manna, admin, ratina, 1368Sheri, الی65, mahgolak, مارال جون, ایران دخت, *ماهک*, ninaz, elhaam, سماء1, mamane kiana, رويا صادقي, پرند, مامي اروين, یلداجونی, faezeh.mi, loyee_15, rose0068, marall, reyhaneh, flower 2, مصى, آیلین2, دختر شیرازی, parparisa, raha dar bad, kapsul, feri22, سارا ساروی, sepideh.h, neda 1034, بانوی مهر, N-M, tina63, sara jon joni, arezou, شاین صورتی, mansore66, hamide m, یاسی, najme2, *heliya joon*, Linda, mah pishoni, minagol, radon, لی لی گل, دُخی, mahasalbanoo, مامان مهدی یار, نرگس نرگسی, nafasam-a, nastaran_1345, luna, کوثر خانم, yazdani90, shamim8819, بانوپارمیس, بی هنر, carpet, ahoo69, کوثر205, که ژوان, McQueen
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 376

ارسال: #2
RE: خانوم گل باز هم گل کاشت
جناب ادمین ،گیسو جون،کاربرای گل مبارکتون باشهFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile افتخار میکنم که عضو این سایتم و وقتم رو با خانم گل سر میکنم.واین عنوان حقته خانم گل عزیز[تصویر:  358619_fs6avqu9vlnx9g89.gif][تصویر:  358619_fs6avqu9vlnx9g89.gif][تصویر:  358619_fs6avqu9vlnx9g89.gif][تصویر:  358619_fs6avqu9vlnx9g89.gif][تصویر:  358619_fs6avqu9vlnx9g89.gif]
امضای الیسا جون

تا اطلاع ثانوی امضا ندارم
۸-۱۲-۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ عصر
یافتن سپاس نقل قول
9 کاربر از الیسا جون به دلیل این ارسال سپاس کرده.
admin, الی65, 1368Sheri, mamane kiana, رويا صادقي, reyhaneh, kapsul, Galaxy, yazdani90
مدیریت کل

مدال ها

اعتبار: 1734

خانوم گل درود FlowerysmileFlowerysmile

کاربر @hasti از شما متشکرم . گرچه نقشه های ما رو بهم زدین چون من شنبه بعد از یه سری مسائل می خواستم اطلاع رسانی کنم .

این عنوان رو به تمام شما خانوم گلا تبریک میگم ، FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile

امسال با آراء شما و لطفی که نسبت به مجموعه داشتین به عنوان وب سایت اول در بخش خانواده و کودک انتخاب شد خانوم گل . این عنوان جدای اینکه باعث شادی همه ماست مسئولیت ما رو بیشتر می کنه . خانوم گل مجموعه ای هست که کاربر محور هست و همیشه کاربرا علاوه بر اینکه در تصمیم گیری های ما سهیم بودن ، بخش عمده ای از تولید محتوا و برقراری نظم رو هم برعهده داشتن .

البته متاسفانه از ابتدا مسئولین برگزاری جشنواره بنا به دلایل نامعلومی مدام ناسازگار بودن با ما و حتی همین الان هم ببینین وب سایت جدول کلمات متقاطع رو کاندیدای برنده شدن معرفی کردن اما خانوم گل با اینهمه محتوای مفید و نظم و انسجام رو نه و مکاتبات هم نتیجه نداشت . حتی برای شرکت در مراسم اهدای جوایز و اختتامیه هم هیچ اطلاعی به ما ندادن و بعدا خودمون مطلع شدیم .

امیدوارم با ایده های نو ، با افزایش سطح خدمات ، با مطالب ناب ، امکانات جدید بتونیم در مسیر پیشرفت باقی بمونیم و بتونیم همیشه جزو برترین های خانواده در ایران و در خانواده های ایرانی باشیم . در پایان اگر کمبود و کم و کاستی مشاهده می کنین با بزرگواری خودتون ببخشین و کمک کنین تا ایرادات رو برطرف کنیم .

روزگار هم تون به شادی و خوشی FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile

بدرود
۸-۱۲-۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ عصر
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول
50 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
ratina, 1368Sheri, الیسا جون, مارال جون, شادی ab, ایران دخت, elhaam, ninaz, سماء1, @hasti, mamane kiana, رويا صادقي, niloofar00, مامي اروين, یلداجونی, فاطمه6060, loyee_15, reyhaneh, flower 2, مصى, بانوی مهربانی, آیلین2, دختر شیرازی, raha dar bad, kapsul, feri22, Galaxy, tara raz, neda 1034, z.arghavani, N-M, vor0ojak, tina63, sara jon joni, arezou, شاین صورتی, kentia, یاسی, تپراک, *heliya joon*, Linda, زریاس, mahasalbanoo, مامان مهدی یار, nafasam-a, yazdani90, ahoo69, aziii jooon, کوثر205, که ژوان
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 1

(1782)FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileWavesmile
۸-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۰۱ عصر
یافتن سپاس نقل قول
5 کاربر از bsky به دلیل این ارسال سپاس کرده.
رويا صادقي, reyhaneh, Galaxy, 1368Sheri, Linda
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 359

ارسال: #5
منم به نوبه خودم اين موفقيتو به همه اعضاي خانوم گل از مديران تا اعضاي تازه وارد تبريك ميگم.
انصافا خانوم گل حقشه اول بشه.سايت هاي زيادي هست كه مشابه خانوم گل خواستن مطلب بذارن ولي به گرد پاي خانوم گل نمي رسه.من خودم خيلي از اين سايت مطالب خوب و آموزنده ياد گرفتم و هرجا ميشينم تعريف و تبليغ خانوم گلو ميكنم.FlowerysmileFlowerysmile1 (111)
اميدوارم هميشه موفق و سربلند باشيد FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
امضای ratina
گران باش؛ بگذار تا بهايت را پرداخت كنند
آدم ها چيزهاي مفت را مفت از دست مي دهند. «نيچه»
۸-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۰۸ عصر
یافتن سپاس نقل قول
6 کاربر از ratina به دلیل این ارسال سپاس کرده.
رويا صادقي, reyhaneh, Galaxy, 1368Sheri, Linda, که ژوان

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 1

FlowerysmileFlowerysmile(1782)مبارک باشه
امضای الی65
تنهاییم بوی پاک نجابت میدهد
۸-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ عصر
یافتن سپاس نقل قول
5 کاربر از الی65 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
رويا صادقي, reyhaneh, Galaxy, 1368Sheri, Linda

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد