امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ختم امن یجیب (عمومی)
(۱۷-۰۲-۱۳۹۱, ۰۸:۰۶ ب.ظ)162 نوشته:  چرا کسی برا من دعا نکرده
چرا عزیزم
حتمادوستانی که به این تاپیک میاند
برا خواسته شمام دعا می کنند
حالا هر کس به صورتی که خودش می پسنده
انشاالله خدا برات بهترین ها رو هدیه کنه
التماس دعا
من معجزه می خوام خدا جون
پاسخ }
دوستان لطفا واسه منم دعا کنید شدیدا به دعاتون نیاز دارم
[عکس: 20140407164734_946090_232018066979752_66...n-Copy.jpg]
پاسخ }
منصوره جان انشالله به خواسته هاتون برسین
الهم صل علی محمد و ال محمد
Flowerysmile
Winking
پاسخ }
شما رو بحق فاطمه من ویادتون نره.crying
همیشه این واسم سوال بود که عشق چیه ؟
اما حالا با محمدم به زیباترین جواب رسیدم
Dan

پاسخ }
دوستای من 162،منصوره جون،الهه ناز ایشالله به حق امام رضا مشکل همتون زود زود حل بشه
دوست دارم وقتی که چشمات می بندی
با من به دردای این دنیا می خندی
آروم میشم میگی،از غمات دل کندی
بیا به هم بگیم دوست دارم
پاسخ }
دوستای من 162،منصوره جون،الهه ناز ایشالله به حق فاطمه زهرا وآقا امام زمان و حضرت ابا الفضل حاجت همه شما برآورده شود خواهش می کنم برای من هم دعا کنین که این ماه باردار بشم و خدا یه نی نی سالم وصالح بهم بده
پاسخ }
از خدا مي خوام در رحمت خودشو به روي همه بنده هاش باز كنه. براي منم دعا كنيد
پاسخ }
خدای مهربون فقط به امیدو توکل به تو زندم خودت میدونی چقدر غمو اندوه کشیدم خودت کارامو حل کن به بنده ناتوانت کمک کن تا بقیه کارام به لطف و بخشش تو به خوبی و خوشی حل بشه ایشالا
پاسخ }
دوستای خوبم الان داشتم ایمیلم رو چک می کردم که یه ایمیل با محتوای زیر برام اومده بود خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم گفتم بزارم اینجا خانوم گلا همگی دعا کنند واسه این کوچولو

برای خواهر زادم دعا کنید.

.چند روزیه که خیلی مریضه..موهای قشنگشو از ته زدن هرچی از ابجیم پرسیدم چی شده هیچی نگفت..الان که دارم براتون تایپ میکنم تو کافی نت شهر ری تهران هستم.نمی دونم چی کار کنم.خیلی استرس دارم.برای کیمیا دعا کنید.همین چند روز پیش ازم خواسته بود براش اون عروسکه که هی میخنده براش بخرم دقیقا همون روزی که براش خریدم اوردم خونه دیدم مامانم داره گریه میکنه میگه رضا کیمیا رو بردن بیمارستان..هر چی گفتم چیشده هیچی نگفت..دیروز دکترا گفتن باید عمل بشه واسه همین همون شب اومدیم تهران. خیلی دختره خوشگلیه خیلی ها میگن نه به باباش رفته نه به مامانش اخه خیلی چهره مظلومی داره..وقتی ابجیم با دامادمون میان خونمون سریع میاد در اتاقمو باز میکنه میپره تو بغلم..
یادش بخیر یه سری داشتیم قایم موشک بازی میکردیم من چشم گذاشتم رفت زیر چادر مامانم قایم شد.من اومدم هر چی گشتم پیداش نکردم.هر چی صدا زدم کیمیا کجایی اصلا جواب نمیداد..از مامانم پرسیدم:مامان کیمیا کجا رفته؟گفت نمیدونم ..نگران شدم..یهو دیدم پاش از زیر چادر مامانم زده بیرون..خودمو زدم به اون راهو هی صداش میکردم..کیمیا..کیمیا..کیمیا دایی کجایی ؟ اگه بیای بیرون واست بستنی میخرما!!!! تا اینو گفتم اومد بیرون دستمو گرفت گفت بریم!!! گفتم کجا؟؟ گفت:بریم بستنی بخریم..مامانم مرد از خنده...گفتم اونجا چی کار میکردی دایی؟گفت:بریم بستنیییییییییییی!!!
هرشب وقت خواب میاد بغلم میخوابه...جالب اینجاست که حتما باید رو دستم بخوابه اصلا رو بالشت نمیخوابه..سرشو میزاره رو دستمو بعد چشم تو چشم بهم خیره میشه اروم اروم میخوابه..
دوستان خوبم براش دعا کنید..مریضه..خیلی لاغر شده.یه عکسی ازش دارم برای 3 ماه پیشه..با الانش خیلی تغییر کرده.ازتون میخوام که از خدا بخواین که سلامتیشو بهش برگردونه.خیلی بچست..مگه یه بچه 4 ساله چیقدر میتونه درد تحمل کنه؟ ابجیم همین چند دقیقه پیش بهم زنگ زده میگه: رضا کیمیا تو تخت بیمارستان همش اسمتو صدا میکنه .دلم غش رفت وقتی اینو از دهن ابجیم شنیدم...تحملشو ندارم..نمیتونم برم بیمارستان.نمیتونم..دلم یه جوری میشه وقتی کیمیا رو بدون مو فرض میکنم..
موهاش حنایه..مثل موهای خودم..همش بهش میگفتم چرا موهامو دزدیدی ..میگفت خودت دزدیدی !!!...
براش دعا کنید دیگه نمیتونم تایپ کنم کل صورتم خیس شده..دیگه چشام نمیبینه..واسه سلامتی کیمیا کوچولو 5 بار این ایه رو بخونید
بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَِّحيم

" اَمَّن يُّجيبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ يَکشِفُ السُّوءَ وَ يَجعَلُکُم خُلَفاءَ الاَرضِ ءَاِلهٌ مَّعَ اللهِ قَليلاً مَا تَذَکَّرُونَ "

[عکس: 20120513130525_3b21co9041laciqnemq7.jpg]

دایی خوب میشی گریه نتن...دایی من کنارتم..کیمیا نگاه کن اون علوشکه گریه میتونه بلات خلیدم!! کیمیا گریه نتن دگه..باجه؟اورییین..گریه نکن قربونت بلم.میدونی چیه عژیژم؟گریه های تو واشه یه درده..کیمیا تو کوچولویی خدا کمکت میکنه خوب خوب میشی اونوقت با مامانی بابایی میریم پارک تاب باژی میتونیم....خدایا خودت میدونی که یه بچه تحمل دردو نداره ..تنهاش نذار..نذار داییش از اینی که هست حالش خرابتر بشه..کیمیا داییت یه درد بزرگتر تو دلش داره.. که الان 3 ساله باهاشه..دایی جون قربونت برم میدونی فرق بین منو تو چیه قربونت برم؟الان مثلا بالای سرت مامانی هشت بابایی هشت من هشتم مادر جون پدر جون بالاشرتن...ولی من خلی خلی تنهام..درد من از درد تو بیشتره دایی جون...
کیمیا خیلی دوشت دالم....اووووووووووومم بوسسسسسس..خوب میشی عژیژم..گریه نتن
دوستان خوبم شما یه چی بگید...
کیمیارو دل داری بدید..با زبونی که بفهمه...با زبون بچه گی حرف بزنید یاهاش

خدا کند آنروز که آخرین زنگ دنیا می خورد
روی تخته سیاه قیامت اسم ما را جز خوبها بنویسند
پاسخ }
" اَمَّن يُّجيبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ يَکشِفُ السُّوءَ وَ يَجعَلُکُم خُلَفاءَ الاَرضِ ءَاِلهٌ مَّعَ اللهِ قَليلاً مَا تَذَکَّرُونَ "
حذف امضا به علت سایز بالا
مدیر ارشد
پاسخ }