امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ختم امن یجیب (عمومی)
سلام .بااجازه بزرگترهاVeiledsmile2
امروز نوبت کاربر عزیز زهرا-ا هست.
من شروع کردم.آخه مهمونی دعوتم باید 313 تاروبفرستم بعد برم.Wavesmile
همیشه این واسم سوال بود که عشق چیه ؟
اما حالا با محمدم به زیباترین جواب رسیدم
Dan

پاسخ }
(۱۷-۰۳-۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ ب.ظ)sarasara نوشته:  من از این توسل سر در نیاوردم.لطفا دقیق توضیح بدین.برای منم دعا کنید چون زندگیم پاشیده و فقط معجزه میخوام.اسم منم بنویسیدcrying

سلام سارا جان.برای حل مشکلات دوستان خانوم گلیمون کاربر عزیز سیلور زر ختم امن یجیب گذاشتن.
هر روز برای حل مشکلات یه کاربر ختم میگیریم.اگه دوست داری اسمت توی لیست بره.صفحه اول دکمه تشکر روبزن تا اسمت وارد لیست بشه.آخه به ترتیب تشکر ختم انجام میشه.در ضمن بگو که می خوای چند تا امن یجیب برای برطرف شدن مشکل دوستات بفرستی تا شمارش بشه.Flowerysmile
همیشه این واسم سوال بود که عشق چیه ؟
اما حالا با محمدم به زیباترین جواب رسیدم
Dan

پاسخ }
سلام بر اشرف خانم وبقیه من هم اومدم
من هم 200 تا برای زهرا خانم میگم
پاسخ }
سلام منم 20 که قرارم بوده می فرستم ولی تا شب هر چند تا تونستم دوباره میام می نویسمWavesmile
آرزو می کنم,یادم نره به دنیا امدنم به این دنیا واسه چیه؟
ورفتنم خیلی زودتر از اون چیزیه که بشه پلک زد!
Flowerysmile
پاسخ }
منم مامانم تازه عمل كرده اما حالش خوب نيست. خواهش ميكنم واسش دعا كنيد تا زودي حالش خوب بشه والا من از ناراحتي دق ميكنم.
پاسخ }
من برای همه خانوم گلا روزانه 100تا میفرستم ان شااله که مشکل همگی حل بشه بحق این ماهای عزیز پیش رو cryingcrying
[]برای فرج مهدی فاطمه صلوات[]
پاسخ }
سلام منم محتاج محتاجم دعایم کن crying
تو را را من چشم در راهم ....... شباهنگام1 (111)
پاسخ }
(۱۸-۰۳-۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ ق.ظ)افسون نوشته:  منم مامانم تازه عمل كرده اما حالش خوب نيست. خواهش ميكنم واسش دعا كنيد تا زودي حالش خوب بشه والا من از ناراحتي دق ميكنم.
افسون جوون انشاله خدا همه مریضها را شفا بده همینطور مادر شما را
مادر من هم از دیشب بیمارستانه برای اون هم دعا کنید نمیدونم چرا چند وقته اینقدر همش مریضی ومشکل داریمcrying
پاسخ }
ايشالله خدا شفاشون بده عزيزم.
پاسخ }
منم امروز 110 تا میگمFlowerysmileFlowerysmile
اللهم الرزقتی شفاعة الحسین، یوم الورود
و ثبت لی قدم صدق
عندک مع الحسین
و اصحاب الحسین
الذین بذلوا مهجهم دون الحسین علیه السلام
پاسخ }