تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 17 رای - 2.65 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید جهیزیه در مشهد(چه وسیله ای رو از کجای مشهد بخرم؟)
(۲۸-۰۸-۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ ب.ظ)1368Sheri نوشته:  ریحانه جونFlowerysmileبه سلامتیییی عزیزمFlowerysmile
واسه روتختي غیر از الماس شرق و زیست ...دوجا دیگه هم واسه روتختي عاليه یکیی كالاي خواب ورونيكا تو خيابون احمدآباد یکی هم ویلاژتوریست طرقبه Dreamyeyesfواسه روتختي دم دستي هم ايران كتان و شب نما توی سناباد ... از روي ژورنال پارچه انتخاب ميكني واست ميدوزند.
سرای امیر هم تنوعش بیشتر از گوهرشاده هم قیمتش مناسب تره...ولی خب خیلی دوره .من خودم بیشتر خریدامو از گوهرشاد کردم.Consolingفقط یکی از سرویس چینیهام و گازم رو از پاساژ امیر گرفتمDreamyeyesf

شهرزاد جان ممنون گلم.نگران بودم سرای امیر رو امین نوشتم کسی متوجه نشه.گاز پیلوت خوبه تو سرای بلور دیدم 1میلیون 200 اخرش میداد.دیجیتال بود
پاسخ }
(۲۸-۰۸-۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ ب.ظ)1368Sheri نوشته:  ریحانه جونFlowerysmileبه سلامتیییی عزیزمFlowerysmile
واسه روتختي غیر از الماس شرق و زیست ...دوجا دیگه هم واسه روتختي عاليه یکیی كالاي خواب ورونيكا تو خيابون احمدآباد یکی هم ویلاژتوریست طرقبه Dreamyeyesfواسه روتختي دم دستي هم ايران كتان و شب نما توی سناباد ... از روي ژورنال پارچه انتخاب ميكني واست ميدوزند.
سرای امیر هم تنوعش بیشتر از گوهرشاده هم قیمتش مناسب تره...ولی خب خیلی دوره .من خودم بیشتر خریدامو از گوهرشاد کردم.Consolingفقط یکی از سرویس چینیهام و گازم رو از پاساژ امیر گرفتمDreamyeyesf

شهرزاد جان ممنون گلم.نگران بودم سرای امیر رو امین نوشتم کسی متوجه نشه.گاز پیلوت خوبه تو سرای بلور دیدم 1میلیون 200 اخرش میداد.دیجیتال بود
راستی میخوام پا سماوری بخرم مامانم بشدت سخت پسنده نه ازین کج ها میخواد نه ازینا که نگین داره.کجا برم که شیک و تک داشته یاشه
پاسخ }
سلام خانوم گلای مشهدی. میخوام بدونم وسایل و خرده ریزه های تزیینی برای درست کردن گیفت عروسی و کاموا رو از کجای مشهد میشه تهیه کرد که قیمتش هم مناسب باشه؟؟
پاسخ }
از بازار گل تو خیام خرده ریز می تونی بخری واسه گیفت
کاموا هم از روبروی بنیاد شهید کل یه پاساژ هست کاموا داره- اسم خیابونشو نمی دونم- نزدیک جنت هست
[عکس: 20130103165804_20121111120306_31.jpg]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام عزیز
من یه جایی رو می شناسم که پاسماوری هاش خیلی شیک و ارزونه. خودم هم خرید کردم راضی بودم. 5 رنگ داره: قرمز، فیروزه ای، مشکی-سفید، سبز و کالباسی
می تونی عکس هاشو از لینک زیر ببینی

پاسماوری عروس شیک
پاسخ }
آدرس این پاسماوری شیک درفروشگاه خانه آرزو:
مشهد مقدس-حرم مطهر-بین مصلی ۳ و ۵ پاساژ صادق زاده پلاک ۱۲
تلفن:۳۳۶۸۶۵۴۸-۰۵۱
همراه: ۰۹۹۰۱۵۴۵۰۰۷

فروش اقساطی جهیزیه هم داره. اقساط اون 8 ماهه است.
شرایط اقساط :
طلا بهمراه فاکتور مربوطه تا سقف میزان خرید.
برای کارکنان و فرهنگیان محترم شامل چک کارمندی بهمراه کپی کارت کارمندی و فیش حقوقی می باشد.

قیمتهاش هم ارزونتره از همه جا است و هم فروش اقساطی داره. من جهیزیه ام رو از اونجا خریدم واقعا راضی بودم
پاسخ }
لوازم آرایش خوب و مرغوب و قیمت مناسب از کجا میشه خرید؟
تو رفتی و بی تو تمام خاطره هامان ز مرگ می نالند !
و اشکهای زلالم ‘ هنوز می بارند ...
تو رفتی و بی تو سحر شد و تکرار ‘ اذان شد و نماز...
نمی دانی با رفتنت چه حفره ژرفی در وجودم ایجاد شده ...
کاش بودی بابا...
پاسخ }
(۱۱-۱۲-۱۳۹۵, ۰۸:۳۱ ق.ظ)jssm نوشته:  لوازم آرایش خوب و مرغوب و قیمت مناسب از کجا میشه خرید؟

از یه پاساژ توی مجد لوازم ارایش داره عزیزم
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...