تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 36 رای - 2.86 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید عروسان قدیم و نوعروسان
من تشک لایکو نگرفتم و از این تشکهای سنتی گرفتم و شدیدا پشیمونم خیلی جاگیرن و واقعا مجبورم هی یه گوشه کمد جاشون بدم و الان جاشون یه طوریه که اصلا وقتی مهمون دارم مصیبت میشه در آوردنشون اونج هم نباشن کلی فضای مفیدم کم میشه. آخه اون موقع می گفتن این لایکو ها بعد از یه مدت هم می خوابن و هم تا می خورن که الان به نظرم این مشکلشون به مشکل فعلی من می ارزهHanghead
چرخ بر هم زنم ار جز به مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
}
سلام مامان مهربون
من ازینایی که توی یه کیسه زیپ دار هستن و لوله شده دارم خیلی کم جا و مناسبن نرم هم هستن و رنگای خیلیقشنگی دارن به قول معروف برای مهمون خیلی هم خوبه ClapClapClap
اگه منظورتون از همینا بود که گفتم خوبه Bathtime

[عکس: GVbRp3.png]
[عکس: 7oUnp3.png]
}
هسته گیر آلبالو - توخالی کن فلفل دلمه ای - جای دستکش ظرفشویی
1172 سال است که یک مرد منتظر 313 مرد است ؛ چقدر مرد شدن زمان می برد !
}
سلام دوستاي گلم
من امروز فقط وقت دارم لوازم برقي هامو بنويسم
قبلش دو تا نكته بگم:
اول اينكه شما مجبور نيستيد و اصولا هيچ لزومي هم نداره كه همه چي بخريد؛ نظر من اينه كه كم بخريد اما خوب و اصل بخريد تا دوام داشته باشه و تن لرزه نگيريد براي خراب شدنش يا مصرف بالا و غيراستاندارد انرژي و برقش. اگه جنس اصل بخوايد پيداميشه اما كمي گرونتره هرچند چين همه دنيارو اشغال كرده باشهlaf

دوم اينكه لوازم برقي وطني پارس خزر حقا و انصافا كيفيت بالا و اصلا فوق استاندارد داره Clap اما مشكلش اينه كه همين كيفيت بالاش باعث شده قيمتش همرديف اجناس مشابه اروپاييش باشه و حتي گاهي گرانتر و مشتريش رو از دست بدهcrying متأسفم ...
.............................................................

يخچال فريزر چهاردرب مشكي اتوماتيك «هيتاچي» ژاپن 1540

اجاق گاز «رز گاز» سفيد مشكي 600 ( اجاق گاز چون موتور نداره و كار خاصي هم نميخواد انجام بده بنظرم لازم نيست حتما خارجي يا ماركدار باشه مهم اينه كه روش خش نيافته، زير شعله هاش يه تيكه باشه و قابل شستشو و فندكش سرخود باشه و ترموكوبل داشته باشه و اينكه فرش اتو كلين باشه بهتره كه توي ايراني ها اسنوا از همه بهتره بعدم رز گاز خوشمله ي خودم!)

لباسشويي 7كيلويي بوش تركيه سفيد (بوش اگر آلمان نيست موتور 5 كيلويي هاش خوب نيست 7كيلويي بگيريد)650

ظرفشويي مجيك 8 نفره سفيد ( البته اينو همسري خريده ها!! جزء جهاز اوشونهDan) راستي اگر خواستيد12نفره يا 14 نفره بگيريد فقط بوش، فقط! دليلش هم موتور پرقدرت، مصرف آب بسيار كم و دور بالاي چرخش آبشه)500

چرخ گوشت مولينكس اصل فرانسه (چيزايي كه از مولينكس مينويسم همشون اصل فرانسه اند غير از همزن كاسه دارم كه مونتاژ اسپانياست اصلش نبود نگرد نيست crying)

آبميوه گيري مولينكس

ماكروفر 400 ليتري نقره اي متاليك مولينكس

غذاساز مولينكس البته بدون آسياب و مخلوط كن و ......! ( من معتقدم نميشه هزارتا كار مختلف رو از يك موتور خواست؛ خوب عمر دستگاه مياد پايين؛ نمياد؟؟؟)

آب پرتقال گير مولينكس

گوشت كوب برقي مولينكس

مخلوط كن مولينكس

3-2-1 مولينكس

پلوپز مولينكس

همزن كاسه دار مولينكس مونتاژ اسپانيا

درب بازكن و چاقو تيزكن برقي خانگي مولينكس

سرخ كن آسانسوري مولينكس

كتري برقي تك مولينكس

جاروبرقي مولينكس

جارو شارژي مجيك

اتو پرسي اُجنرال آمريكا

اتو دستي زير زنبوري مولينكس

فلاور ويو (هواپز) بوش البته از اين بوش قلابي هاي چيني:loudlaff:

تستر (اين يكي از مامان بزرگ مرحومم بهم ارث رسيده؛ قديمي اما اصيلexcited)

تخم مرغ پز مولينكس

چرخ خياطي كاچيران

بخارشور «دلونگي 3000»

ساندويچ ساز كنوود كه مال مامانمه نميخوادش داده به منcrying

شيريني پز ساني

ميني فريزر دوو (تنها مارك ميني هاست كه كاملا بدون برفكه، ال جي و سامسونگش هم برفك ميزنه) در ضمن بگم من اينو براي اين گرفتم كه از سايدها بخاطر كم جا بودنشون فراري ام و يخچالي ميخواستم كه طبقاتش از نظر عرضي يه تيكه باشه نه مثل سايدها طبقاتش زياد اما كم عرض! لذا چهاردرب هيتاچي گرفتم اما فريزرش كمم بود مجبور شدم اين دوو رو كنارش بگيرم بزارم توي اتاق خواب؛ 330تومن شدVahidrk)

اينا لوازم برقي هام بود حالا در فرصت بعدي بقيه چيزارم مينويسمClap
همچون باران باش و مپرس که پیاله خالی از آنِ کیست؛ تو ببار ...
}
گوناگون از وب
loading...
سلام بچه ها می خواستم بدونم این تشک های آماده خوبه؟ اخه می ترسم خراب بشه یا اگه کثیف شد نشه شستش. میشه کمکم کنین؟ha
}
عزیز دلم برای تشک اماده که برای تختای دونفره یا یه نفره هست
یه سری محافظ تشک هم میفروشن که میکشن روشون ومانع از این میشه که اب نفوذ کنه یا کثیف بشهHanghead
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست.
با این تصمیم می‌گذارید
که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد .

(الیزابت استون)
}
لیلی جون تشک واسه تختو نمی گم. تشک و پتو هایی که واسه مهمون میگریم مد نظرمه. همونایی که توی کیفای استوانه ای هستن. اونا چطورن؟ خراب نمیشن؟
}
سلام خانمای عزیز
اعم از دختر خانما عروس خانما و خانمای گل با تجربه.
من حدود 9 سال پیش علوس شدم(البت هنوز احساس تازه عروسی دارما)lafClap
به نظر من فقط در حد ضرورت باید جهیزیه خرید.مگه پدر مادرا گناه کردن که بعد از یک عمر زحمتا و نگرانی لحظه به لحظه و گاهی اینهمه صرفه جویی که مادرامون تو زندگی میکردن حالا بیان و. فقط برا بوفه ما 1 میلیون تنها یک تیکه نقره بخرن ؟!
به نظرم اصلا منصفانه نیست.
خرید بعضی چیزا رو باید گذاشت برای بعد از عروسی .
این یه حقیقت غیر قابل انکار است که خرید برا ما لذت بخشه.
بهتره اینقدر تو خرید جهیزیه زیاده روی نکنیم و کمی از این لذت رو بذاریم برا روزها و سالهای بعد از ازدواج . وقتی با همسرت بیرون میری و یه تیکه از ما یحتاج زندگیتو میخری هردو با هم کلی لذت میبرید.مخصوصا اگه مثلا در عرض روزها هی به ذوق اون وسیله مورد نیاز پس اندازم کرده باشید که دیگه نور علی نوره.تا مدتها با خاطره اون روز خرید سر شوق میاید و هی به اون وسیلتون نگاه میکنید .با هم نظر میدید که کجا باشه بهتره ؟چطور استفاده شه مفیدتره و...
اما بعد از اینهمه حرفای قلمبه سلمبه مادرانه برم سراغ لیست وسایل اصلی که بعنوان جهیز داشتم.

یخچال فریزر ارج که هنوز مثل ساعت خوب و دقیق و بی صدا کار میکنه
اجاق گازفر دار 5 شعله گلین گاز (اونم همینطور)
لباسشویی 5/5 کیلویی سامسونگ(اونم همینطور)
چرخ گوشت پارس خزر
123 مولینکس
اتو سانی
سرویس 12 نفره ارکوپال -گل ویکتوریا
سرویس پزیرایی 6 نفره (کریستال)که امسال یه مدل جدید جایگزینش کردم
2 دست پارچ و لیوان امپراطور
سینی 3 تیکه (مارکشو نمیدونم اما ازین براقاکه اونوقتا مد بود)
سرویس قاشق چنگال 12 نفره -المانی
قاشق چنگال 6 نفره (دم دستی)
کارد پزیرایی 2 دست
لیوان دم دستی 2 دست
نیم لیوان 2 دست
بوفه -کمد لباسی-(تخت و مبل به خاطر کمبود جا -خونمون 35 متر بودعاشقانه میزیستیم-نقدا دریافت شدhih)
و یه کم خرده ریز که یادم نیست -و ئالبته وسایل اش خونه که از حوصله خارجه
جهیز همسری هم یه تخته فرش و 4 تخته پشتی مخطع و یه تلویزیون کو چمولوی ال جی بود که البت فرش و تی وی و اینا رو بعدا تعویض کردیم و مبل و تخت و میز ناهار خوری و بقیه لوازم برقی مورد نیاز رو تا به امروز به مرور و با حاصل زحمت خودمون و به سلیقه خودمون خریدیم و سر خرید هر کدومم کلی ذوق کردیم.
من که خیلی راضیم.
خوش باشید
الهی بندگیم آموز تا همچون علی سروری کائنات کنم.
}
گوناگون از وب
loading...
راستی یادم رفت بگم جارو برقی دوو که عالیه -چرخ خیاطی از این دستی ها سیاها :loudlaff:که ماه پیش به عنوان سالگرد ازدواج همسری برام کاچیران خرید(هر چند من اصولا خیاطی نمیکنم).
الهی بندگیم آموز تا همچون علی سروری کائنات کنم.
}
سلام میشه من رو راهنمایی کنید؟ به نظرتون چه وسیله هایی بگیرم که لازمه آبرومندانه هست جلوی مادر شوهر اما زیادم فشار نیاد...
بذارین یه جور دیگه بپرسم... به جز وسایلی که خیلی تابلوئن که اضافی هستن اگه بخوام بخرم جمعا چقدر باید خرج کنیم؟
من تیرماه سال 91 عروسیمه .. از الان کم کم باید برم تو فکر جهیزیه... به نظرتون 15 تومن کافیه؟
من بعضی از وسایل رو با مامانم که حرف می زنیم حدودی ترجیح دادیم به بقیه ببینین به نظرتون خوبه؟
مثلا:
یخچال از این ساید بای سایدهای سامسونگ
ماشین ظرفشویی بوش
تخت خواب از این مدلایی که مثه mdf هستش.. حدود 800 تومنی هست
مبل راحتی فکر کنم 1500 - 1800 باشن
از مارک کنوود هم خوشم میاد به نظرتون کدوم وسایلش بهتره؟
راستی کسی میدونه تو تهران و رشت رسمه که دوماد چی جهیزیه بیاره؟؟
عروس شهریور 92!!

}