• 56 رأی - میانگین امتیازات: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید عقد
(۲۰-۵-۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ عصر)فروزان نوشته است: خانوم گل عزیز خواهرم اگه اشتباه نکنم حدود 370 تومان پارسال خریده از لاله زار جنسشم ملیله اصفهان هستش البته خالم هم همین مدل رو خریده ولی نقره اون یک میلیون و پونصد خریده البته 2 سال پیش Flowerysmile

مرسي عزيزم.فكر كنم سرم كلاه گذاشتن.من از اصفهان نقرشو خريدم 3 تومان با كلي چونه.البته تازه گرفتم.بازم ميسي جوجو.
  پاسخ
منم میخوام از این اینه شمعدونای بدون پایه بگیرم چون خونه مون ممکن بزرگ نباشه
منم خریدای عقدم و حداقل میکنم تا جایی که بشه اخه مامانم اینا هم باید واسه داماد بگیرن خوب اونا هم گناه دارن اگه من کمتر خرید کنم اونا هم زیاد بهشون فشار نمیاد من حتی حلقه م خیلی ساده و ارزون گرفتم تا بتونم همیشه دستم کنم و هم بابام مجبور نشه پول زیادی و بابت ستش که میشه واسه شوهرم بده-الان هم واقعا من و شوهرم راضیم که هزینه ی خیلی کمی واسه حلقه مون دادیم واسه من 320000 و واسه شوهرم 370000 شد سال 90
  پاسخ
من برا عقدم فقط حلقه خریدم
برا عروسیم فقط سرویس طلا و لوازم ارایشی و پوشاک گرفتم
اینه شمدونم نخریدم چون به نظرم واجب نیست(خرج اضافیه)
خدایش خیلی رعایت شوهرم کردم ک بهش فشار نیاد
[تصویر:  2Fnzp3.png]
  پاسخ
سلام من دیگه تازه عروس نیستم 4ساله که از عروسیمون میزگره ولی گفتم شاید تجربه ام به درد عروسای خوشگل بخوره من وشوشو تو همه چیز چه خرید وچه جشن مراعات کردیم.ما خرید معمول یه عقد و عروسی رو باهم کردیم چون جشنمونو یکی کردیم خیلی هم پول پس انداز کردیم-ارزو به دل نشدیم-حالشم بردیم.
خانواده ها توافق کردن دوتایی بریم خرید
حلقه ساده گرفتیم-دوتاچمدون گرفتیم-دوتا ساعت گرفتیم-دوتا حوله -دوتا ست بهداشتی-لوازم ارایش نه اونطوری که از همه چیز بگیرم و به کارم نیاد-یه ریش تراش ویه اپی لیدی-دوتا ادکلن مناسب-لباس خواب-یه نیم ست-یه اینه شمدون کوچیک-لباس عروس-تاج-کفش-کت وشلوار وپیراهن و کفش کراواتم شوشو خودش داشت.کلیم پول برامون موند.جالب این بود انقدر این مغازه و اون مغازه میرفتیم تا قیمت مناسب پیدا کنیم.خدارو شکر وضع مال هردو خانواده عالیه ولی دلیل ندیدیم که پرخرجی کنیم.
  پاسخ
اگه فاصله ی بین عقد و عروسیتون کمه یا عقد و عروسی با همه که یه جا خرید کنید در غیر این صورت
حلقه - سرویس و ساعت ( توافقی ، می تونید بعدا بگیرید ) - آینه و شمعدان ( کاملا توافقیه اگه خوشتون نمیاد یا خونتون کوچیکه کلا نگیرید ، اصلا لازم نیست)
برای عروس : مانتو و شلوار و شال ( یا روسری ) - چادر سفید ( واسه محضر و موقع خوندن خطبه لازمه ) - کیف و کفش - لباس مجلسی
برای داماد : کفش و کمربند - پیراهن و شلوار ( بعضیا هم کت و شلوار می خرن ) - کراوات
مختصر باشه بهتره چون خوب خرید کردن وقت گیره ومعمولا موقع این جور مراسم وقت خیلی کمه .
به قول دوستان بابت کم و زیاد خریدم نگران نباشید ، این قرار نیست آخرین خرید زندگیتون باشه .hih
  پاسخ
سلام خانم گلها من چون عقدم با بله برون تو یک روز بود به علت مسافت زیاد 2خانواده تهران -شیراز .فقط حلقه خریدیم که اینم ی حلقه ساده که سال 90 شد روهم 550 تومن. ولی بعد از ماه رمضان عروسیمونه خرید میکنم اینم کم که فشار به بابام نیاد چون اونم باید برای داماد بخره
خوشبختی تو خرید کم و زیاد نیست Flowerysmile
  پاسخ
Wavesmile ما هم به پیشنهاد من کل خریدهای عروس داماد به عنوان کادوی روز زن و مرد و تولد بهم دادیم هم کادو حساب میشه هم خرید عروسی hih
[تصویر:  20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
  پاسخ
(۲۰-۳-۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ صبح)mis gold نوشته است: Wavesmile ما هم به پیشنهاد من کل خریدهای عروس داماد به عنوان کادوی روز زن و مرد و تولد بهم دادیم هم کادو حساب میشه هم خرید عروسی hih

برای من و همسرم هم همینطور بود ...هرچی میخواستیم توی مناسبتی بهم دیگه کادو میدادیم تا همه وسایل مورد نیازمون تکمیل شد ...آخه 2 سال تموم نامزد بودیم و توی هر عید یا مراسم کوچیک برای هم کادو میگرفتیمhih
  پاسخ
ما چون عروسیمون با خونه خریدنمون هم زمان شده بود تا یه روز قبل مراسم پول نداشتیم هیچی بخریمhih
فکر کنید اطرافیانمون لباسایی که واسه عروسی ما خریده بودن با ذوق نشونمون میدادن ولی عروس داماد هیچی نخریده بودن!البته کسی نمیدونستاangelic
روز قبل عروسی 1میلیون پول دستمون رسید که باهاش پول آتلیه و لباس عروس رو دادیم و یه پیراهن دامادی+کفش و ست لباس زیر و لباس خواب برای دوتامون+کیف عروس+روسری خریدیم! کت شلوارو برای عقد گرفته بودیم قبلا. تازه با بقیشم رفتیم یه ماه عسل 3 روزه به کردستان و همدان!laf
خیلی دلم میخواست یه خرید مفصل برا هم بکنیم اما عیب نداره همه چیو ساده گرفتیم حالا خدارو شکر اول زندگی هم خونه داریم هم ماشین.قرض و بدهی هم نداریمDreamyeyesf
کوچولوی ما مهبد
[تصویر:  c669cc94d7.png]
  پاسخ
خانوما کسی هست تو قم زندگی کنه؟میخوام ببینم خرید عقدو از کجا بگیرم که قیمتاش مناسب باشه؟
  پاسخ