• 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید وسایل انواع هنرها
سلام بچه ها کسی می دونه این گلدونای سفالی کوچیک برای گل های کوچیکی که خودمون درست می کنیم رو از کجا باید بگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Wavesmile
همه چی درست میشه من میدونم.......
  پاسخ
سلام خانومی از سفال فروشیها باید گیری البته خام هستن
  پاسخ
(۲۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۳۲ عصر)NAHID.V نوشته است: بچه ها من میخوام از کابینت ساز یا ام دی اف فروشا 4-5 تیکه ام دی اف 20در20 بگیرم.آیا اینو خود ام دی اف فروش برام میده یا باید از کجا تهیه کنم؟چون میگن ام دی اف فروش نمیاد بخاطر یه تیکه کل ورقشو خراب کنه برا یه تیکه بیاد ورق برش بدهDunnof
از کجا باید پیداش کنم؟Hanghead

باید از نجاری بگیری. قیمتشم مناسبه
[تصویر:  20120725115720_NAAA.jpg]
  پاسخ
(۲۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۳۲ عصر)NAHID.V نوشته است: بچه ها من میخوام از کابینت ساز یا ام دی اف فروشا 4-5 تیکه ام دی اف 20در20 بگیرم.آیا اینو خود ام دی اف فروش برام میده یا باید از کجا تهیه کنم؟چون میگن ام دی اف فروش نمیاد بخاطر یه تیکه کل ورقشو خراب کنه برا یه تیکه بیاد ورق برش بدهDunnof
ما اینجا از نجاری ها می گیریم
تکه های اضافی کارهاشونو میدن، تکه های کوچیک رو هم معمولا پول نمیگیرنFlowerysmile
خیــــــــلی وقت است که “بی تابم”
دلم تــــــــاب میخواهد....
و یک هـــــل محکم
که دلم هـــــری بریزد پایین
هــــرچه در خودش تلنبار کرده
  پاسخ

دوست گلم بجز نجاری ها که تیکه اضافه دارن کابینت سازی ها هم دارن.البته تو کارگاه ها
[تصویر:  countdown.php?h=250&w=160&imgid=40&bride...=04&day=18]

پاسخ
سلام بچه ها
من این ظرفای خام سفالی رو از کجا باید بخرم میخوام روش کار کنم رنگشون کنم؟
درضمن من ارومیه هستم
خدايا دلم گرفته
  پاسخ
سلام دوست عزیزWavesmile من قبلا از سفال فروشی(اونجایی که گل آپارتمانی و گلدون دارن)و یا از جایی که وسایل کارهای هنری میفروشن خریدم(1782)ارومیه رو نمیدونمDreamyeyesf
عشقم همسرم ....
وجودم پسرم ....
خدایا به تو میسپارم گلهایم را ء زیباترین هدیه هایت را ء پناهشان باش ء کنارشان باش ء به یادشان باش

پاسخ
خانمی احتمالا جایی توی ارومیه هست که ظرفهای سفالی یا گلدونای سفالی بفروشن همونا همه مدل ظرف سفال دارن عزیزم
  پاسخ
(۱-۲-۱۳۹۲, ۰۷:۱۶ عصر)نازگل خانم نوشته است: خانمی احتمالا جایی توی ارومیه هست که ظرفهای سفالی یا گلدونای سفالی بفروشن همونا همه مدل ظرف سفال دارن عزیزم
نه ندارن گلم پرسیدم ولی از این مدل فانتزیا ندارنDunnof
خدايا دلم گرفته
  پاسخ
نقل قول: [quote='NAHID.V' pid='665185' dateline='1366558240']
سلام بچه ها
من این ظرفای خام سفالی رو از کجا باید بخرم میخوام روش کار کنم رنگشون کنم؟
درضمن من ارومیه هستم

عزیزم یه سفر برو لالجین همدان البته اگه تعداد زیاد میخوای هم فاله هم تماشا یه سیاحتی هم میکنی من از اونجا میخرم سالی یکی دوبار میرمFlowerysmile]
  پاسخ