• 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید وسایل انواع هنرها
(۱-۲-۱۳۹۲, ۰۷:۰۰ عصر)NAHID.V نوشته است: سلام بچه ها
من این ظرفای خام سفالی رو از کجا باید بخرم میخوام روش کار کنم رنگشون کنم؟
درضمن من ارومیه هستم

اگه مسیرت به تبریز افتاد، کوچه ارک سه چهارتا مغازه هست که سفال خاک میفروشه
  پاسخ
سلام خانوم گلای عزیز
امیدوارم جای سوالم درست باشه، ما تا یه مدت دیگه میریم تهران. حالا میخوام از اونجا یکسری وسایل برای ساخت گوشواره، دستبند و یکسری هم کاموا بگیرم. کجای تهران باید برم؟ بازار بزرگ؟
ممنون میشم ادرس بدید
مرسیFlowerysmile
[تصویر:  20151225233921_m.jpg]
  پاسخ
(۲۷-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۱۸ صبح)nazgitta نوشته است: سلام خانوم گلای عزیز
امیدوارم جای سوالم درست باشه، ما تا یه مدت دیگه میریم تهران. حالا میخوام از اونجا یکسری وسایل برای ساخت گوشواره، دستبند و یکسری هم کاموا بگیرم. کجای تهران باید برم؟ بازار بزرگ؟
ممنون میشم ادرس بدید
مرسیFlowerysmile

سلام عزيزم
من كاموا بلد نيستم كجا دارن
ولي براي خريد لوازم زيور الات بايد بري بازار بزرگ مسجد امام سراي ارديبهشت اين آدرس رو همون جا به هر كي بگي راهنماييت ميكنه
اميدوارم كمكت كرده باشم
  پاسخ
سلام خانومی برای کاموا میدان حسن اباد برو ادرس دقیق میدان امام خمینی که بری اونجا مستقیم میبرنت حسن اباد (1782)برای وسایل گوشواره بازار بزرگ خیابان ناصرخسرو کوچه مروی اول کوچه لوازم ارایشی وسط کوچه تمام وسایل گلسرو بدلیجات
[تصویر:  20140927173218_--------_-------as-Smart-Object-1.jpg]
  پاسخ
(۲۷-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۱۸ صبح)nazgitta نوشته است: سلام خانوم گلای عزیز
ممنون میشم ادرس بدید
مرسیFlowerysmile

دوست گلم سلام همانطور که دوستمون گفتن باید بازار بری اما برای کاموا بهترین جا میدان حسن اباد است که مرکز کامواست هر چند مغازه هایش کم شده اما هنوز بهترین و جدیدترینها را انجا میتوانی پیدا کنی
امیدوارم اقامت خوبی در تهران داشته باشی و خوش بگذرد(1782)
سعی کن امروز را به گونه ای زندگی کنی که فردا حسرت امروز را نخوری[/b][/color][/size]
  پاسخ
(۲۷-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ صبح)nazgitta نوشته است: واییییییی مرسی دوس جوونا که اینقدر زود جوابم رو دادید(1782)(1782)
یه سوال دیگه ببخشیدا ، دسته کیف و اینجور چیزا رو هم همون قسمت فروش بدلیجات دارند یا یه قسمت دیگه بازاره؟
می بخشیدFlowerysmile
خانومم دسته کیف فلزی چوبی پلاستیکی همون میدان حسن اباد کاموا فروشیها پیدا میکنی گلم(1782)
[تصویر:  20140927173218_--------_-------as-Smart-Object-1.jpg]
  پاسخ
[quote='nazgitta' pid='756516' dateline='1374135100']
واییییییی مرسی دوس جوونا که اینقدر زود جوابم رو دادید(1782)(1782)
یه سوال دیگه ببخشیدا ، دسته کیف و اینجور چیزا رو هم همون قسمت فروش بدلیجات دارند یا یه قسمت دیگه بازاره؟
می بخشیدFlowerysmile
[/quoteعزيزم وقتي رفتي بازار بزرگ
اين طور چيزا رو مي توني از بازار يراق فروشها يا چرم فروش ها تهيه كني
  پاسخ
سلام خانوما...میخواستم بدونم این بندهای چرمی مثل عکس پایین رو از کجا تو تهران باید بگیرم و قیمتشون چنده ...همینطور اتصالات رو از کجا میشه گرفت؟
ممنون...
[تصویر:  20130722055738_IMAG2251.jpg]
دوست من همبازي بهشتي ام نميداني چقدر دلم برايت تنگ شده. هنوز آخرين جمله خدا توي گوشم زنگ ميزند:

از قلب كوچك تو تا من يك راه مستقيم است اگر گم شدي از اين راه بيا بلند شو از دلت شروع كن شايد دوباره همديگر را پيدا كنيم.

پاسخ
(۳۱-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۵۷ صبح)@hasti نوشته است: سلام خانوما...میخواستم بدونم این بندهای چرمی مثل عکس پایین رو از کجا تو تهران باید بگیرم و قیمتشون چنده ...همینطور اتصالات رو از کجا میشه گرفت؟
ممنون...

سلام دوست عزیز
این بندهای چرمی و اتصالاتش را هم مسجد امام در بازار بزرگ داره و هم بازار خلیج فارس روبروی بازار بزرگ
  پاسخ
سلام خانم گلهای گرگان
من میخوام کارای ویترا روی ظروفم انجام بدم ولی لوازمشو نمیدونم از کجا تهیه کنم
دیروز چندجا رفتم ولی کسی چیزی نداشت
پاساژ خاله سوسکه چندتا مغازه داره رفتم ولی نداشتن
تا نزدیک تابلو هم پیاده رفتم و از مغازه های لوازم التحریری هم سوال کردم نداشتند
لطفا اگر ادرسی دارین بدین
قیمت هم بدین ممنونم میشم(1782)
دو چیز را همیشه از یاد ببر؛
- به کسی خوبی کردی
- کسی به تو بدی کرد.
  پاسخ