• 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید وسایل انواع هنرها
سلام خانوم گلاي عزيز؛يكي بمن بگه پارچه نمدي از كجا ميتونم بخرم؟كسي اطلاع داره؟لطفآHanghead
  پاسخ
سلام خانمای گل من پارچه فوتر میخوام کی میدونه کجا داره.قیمتاش چقدره
ارامش چیست؟نگاه به گذشته وشکر خدا.نگاه به اینده و اعتماد به خدا.نگاه به اینده وجستجوی خدا نگاه به درون ودیدن خدا.لحظه هایمان سرشار از یاد خدا
  پاسخ
بچه ها این گوی های فومی که میشه روش انواع تزیینها رو انجام داد، مشیر خلوت میتونم پیدا کنم؟اگه جای دیگه ای تو تهران هست که بشه انواع لوازم گلسازی رو یکجا تهیه کرد لطفا بهم بگید.مرسی دوستای گلمFlowerysmile(1782)
همه چی درست میشه من میدونم.......
  پاسخ
[quote='ksdl' pid='853701' dateline='1380571919']
سلام خانمای گل من پارچه فوتر میخوام کی میدونه کجا داره.قیمتاش چقدره
[/quote
پارچه فروشی مولوی داره ولی قیمتشو نمیدونم
  پاسخ
بچه ها کسی میدونه این اسکلت های فلزی واسه ساخت آباژور رو از کجا می تونم گیر بیارم؟تو تهران رو می خوام(1782)
همه چی درست میشه من میدونم.......
  پاسخ
سلام دوستان
من می خوام این بطریهای پلاستیکی دلستر و نوشابه و سی دی رو رنگ طلایی و نقره ای کنم. اما نمی دونم باید از چه رنگی استفاده کنم که خراب نشه. میشه منو راهنمایی کنید از چه رنگی و از کجا تهیه کنم؟
  پاسخ
سلام
کسی از مشهد هست که منو راهنمایی کنه. می خوام لوازم ساخت زیورالات بخرم باید از کجا تهیه کنم؟ وسایل گلهای کریستالی رو از کجا؟ ممنون می شم جوابم رو زودتر بدیدDunnof
  پاسخ
مامان یامین عزیز مشهد پاساژ مجد مرکز این وسایل هست .طبقه پایین مغازه اسکاش و طباطباییhih
Flowerysmile
  پاسخ
(۱۲-۶-۱۳۹۳, ۰۷:۴۶ صبح)مامان یامین نوشته است: ممنونم شقایق سرخ جون. فقط یه خواهش.چون من بیرجندی هستم نمی دونم پاساژش تو کدوم خیابونه لطف می کنی آدرس دقیقش رو بهم بدی؟!hih
خانومی پاساژ مجد حاشیه خیابون قرنی هستش . قرنی 23
[تصویر:  eNortjKzUjIyMjYwN1GyBlwwFWsCzw,,98.png]
  پاسخ
سلام
کسی می دونی مرکز فروش پولیش توی مشهد کجاست؟hih
  پاسخ