تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 2.38 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خودتو نقد كن ؟
Xeyes 
كي داوطلب ميشه خودشو تو اين تايپيك نقد كنه ؟ gag
پدرم دیده به سویت نگران است هنوز
غم نا دیدن تو بار گران است هنوز
آنقدر مهر و وفا بر همگان کردی تو
نام نیکت همه جا ورد زبان است هنوز
}
من hih

حالا چی باید بگم سیما جون gag
یک کمی بیشتر توضیح بدین لطفا hih
}
ممنون رها جوني از اينكه داوطلب شدي . لطفا شروع كن :
ميخوام از خودت انتقاد كني . از كدوم خصلت ها و اخلاقت خوشت نمياد . و عاشق كدوم خصوصيت و رفتارت هستي ؟
}
اخلاق های بد:
- از این که به آدمها سریع اعتماد می کنم ( اینقدر این اخلاقم تابلو هست که شوهرم و دوست صمیمیم اولین بار بعد از عقدمون که هم رو دیدن هردو از این اخلاقم شاکی بودن angelic ) با این که ممکنه چند بار هم ضربه خورده باشم ازشون اما باز فوری دلم می سوزه و براشون مهربونی می کنم

- به سلامتم و بدنم زیاد توجه نمی کنم ، در حدی که زنده باشم و موتور محرکه ام کار کنه. این اخلاقم خیلیییییییییییییییییییییییی بده

- از حق خودم نمی تونم دفاع کنم. بجای دفاع کردن از حق خودم یه بغض گنده تو گلوم گیر می کنه. crying

- کارهام رو معمولا عقب می اندازم و خیلی وقتا سرم رو به کارهای بیهوده تر گرم می کنم . به عبارتی قورباقه بزرگ رو اول قورت نمیدم . از این اخلاقم متنفرررررررررررررررررررررررررررم
اما تنبلم دیگه Bathtime

فعلا همینا رو داشته باشید hih
دوباره برمی گردم از اخلاقام می گم uhumgag

}
گوناگون از وب
loading...
من هم مي تونم بگم؟
}
چرا كه نگه . اين تايپيك مال همه ست uhum
}
سلام سیما جان
1/من وقتی عصبانی میشم عین اسفند روی آتیشم اما سریع آروم میشم.
2/با غم همه غصه می خورم.با گریشون بغز می کنم.خیلی خودمو عذاب می دم خوب نیست آدم اینطوری باشه چون زود داغون می شه.همه دعوام می کنن به خاطر این اخلاقم.
3/زود از کوره در میرمو زود جبهه می گیرم.
4/اگه کسی بهم دروغ بگه یا بخواد خرم کنه به روش نمیارم.
5/لجباز و یدندم.توی بعضی از مسائل
6/خیلی دل رحمم و همه سوءاستفاده می کنن(خودمم میفهمما/بترکه این دل منhih)
اما همسر گرامی پدرش توی این 5 سال درومد جدابادش اومد جلوی چشاش تا من این اخلاقهای بدم راhihترک کنم ولی تا حالا 30% موفق شدهlafطفلکی خدا صبرش بده hih
7/ولی خدا نکنه عصبانی بشم مامانم میگه دیگه بچه سیدی و جوشیfakچون سعی میکنم خودمو کنترول کنم میریزم تو خودم و تا یکی دو روز تو لاک خودمم تا با خودم بتونم کنار بیام
[عکس: sunflower3.gif]
}
باز هم من hih

- مامان و همسرم می گن لجباززززززززززززززززززززززم !!!
نمی دونم والا Hanghead ( مصداق های لجبازیم هم از نظر اونا در مورد غذا نخوردن های همیشیگیم هست Swear درحالیکه یکی نیست بهشون بگه هنوز نخورده 60 کیلو شدم وای به حال اینکه غذا هم به اندازه کافی بخورم )

باز برمی گردم hih
}
گوناگون از وب
loading...
نوبتي هم كه باشه نوبت منه :

1 : بدترين خصوصيت من اينه زود از همه چيز دلسرد ميشم . دست خودم نيست . هركار ميكنم نميتونم ...
2 : خيلي زود زود به همه اعتماد ميكنم . كاش اينجوري نبودم . حتي يه حرف كوچولو رو زود باور مي كنم .
3 : تا جايي كه ميتونم و از دستم برمياد به همه محبت ميكنم ولي وقتي جواب محبت هامو نمي بينم از كوره در ميرم Swearcrying

4 : احساس ميكنم خيلي بد شانسمVahidrk
}
منم بگم؟hih
[عکس: countdown.php?width=500&height=160&bg=56...married in]
}